فرمانده سپاه پاسداران استان سمنان گفت: بیش از ۶۵۰ نفر از گروه‌های جهادی بسیجی و پاسدار استان سمنان در شهرستان پلدختر در حال خدمت‌رسانی هستند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد سرهنگ حمید دامغانی صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: کار امدادرسانی و لایروبی بخشی از شهرستان پل‌دختر به سپاه سمنان واگذارشده است.

وی افزود: روزانه بیش از ۶۵۰ نفر از گروه‌های جهادی بسیجی و پاسدار ما در شهرستان پل‌دختر در حال خدمت‌رسانی هستند و تاکنون سه هزار و ۵۰۰ نفر روز خدمات ارائه‌شده است.

فرمانده سپاه پاسداران استان سمنان عنوان کرد: بالغ‌بر ۸۰ دستگاه ادوات مهندسی و ماشین‌آلات مختلفی که نیاز منطقه بوده را وارد کردیم و چندین روز است که این دستگاه‌ها مشغول پاک‌سازی معابر و لایروبی کوچه و خیابان‌ها هستند.

وی بیان کرد: روزها گروه‌های جهادی منازل را پاک‌سازی و شب‌ها ماشین‌آلات گل‌ولای انباشته‌شده را جمع‌آوری می‌کنند.ب

سرهنگ دامغانی تصریح کرد: در منطقه‌ای که ما عهده‌دار و مسئولیم تلاش می‌کنیم در چهار یا پنج روز آینده، مردم درگیر گل‌ولای نباشند.

وی خاطرنشان کرد: سایر همکاران ما در سپاه پاسداران هم که در این منطقه مشغول‌اند همه اتفاق‌نظر دارند که نهایتاً تا شنبه یا یکشنبه کار لایروبی به اتمام برسد و گل‌ولای از سطح شهرستان پاک شود.

فرمانده سپاه پاسداران استان سمنان گفت: البته الآن هم حدود ۷۰ درصد پاک‌سازی‌ها انجام‌شده و سعی می‌کنیم مابقی آن نیز در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام شود.

وی اظهار داشت: از مردم خوب پل‌دختر که با روی خوش و مهمان‌نوازی و خوش‌اخلاقی پذیرای ما بودند تقدیر و تشکر می‌کنیم؛ ما غیر از خرابی و سیل هر چه در این منطقه دیدیم، زیبایی بود.

انتهای پیام/ن