کشف ۲۴۰ میلیون تومان محموله دام غیر قانونی طی دو عملیات ایست و بازرسی در دامغان

به گزارش خبرنگار مهر ، سرهنگ سید رضا علوی ظهر سه شنبه در جمع خبرنگاران به میزبانی ستاد فرماندهی انتظامی دامغان ضمن اشاره به کشف ۲۴۰ میلیون تومان محموله دام غیر قانونی طی دو عملیات ایست و بازرسی، بیان کرد: محموله نخست چهار راس گاو به ارزش ۴۰ میلیون تومان و محموله دوم ۱۶ راس گوساله با ارزش مالی ۲۰۰ میلیون تومان بودند که طی بارزسی کشت ناجا کشف شدند.
وی از دستگیری دو نفر در این باره خبر داد و افزود: دام های کشف شده به دامپزشکی ارجاع و نفرات خاطی برای تشکیل پرونده به مراجع قضایی اعزام شده اند.
فرمانده انتظامی دامغان درباره دیگر پرونده های کشف شده در حوزه قاچاق شهرستان نیز گفت: هشت تن پیازچه زعفران در ۲۲ خرداد امسال از یک دستگاه کامیون به ارزش ۵۲ میلیون تومان در محدوده دامغان کشف شد و همچنین ۱۰۲ قطعه اسکناس جعلی به ارزش پنج میلیون تومان نیز در ایست و بازرسی جنوب دامغان کشف و یک نفر در این رابطه دستگیر شد.
علوی بیان کرد: نیروی انتظامی در سال رونق تولید در برخورد با جرایم حوزه اقتصادی به خصوص قاچاق کالا و ارز تلاش و اهتمام ویژه ای دارد چرا که معتقدیم یکی از بزرگترین ضربات به تولید داخلی از ناحیه قاچاق وارد می شود.