سمنان- ایرنا- فرمانده انتظامی شهرستان دامغان گفت: بیش از ۲ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال دام زنده خارج از شبکه توزیع، طی ۲ عملیات از سوی ماموران پلیس در این شهرستان کشف و ضبط شد. سرهنگ سید رضا علوی روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا، افزود: چهار رأس گاو شیرده خارج از […]

سمنان- ایرنا- فرمانده انتظامی شهرستان دامغان گفت: بیش از ۲ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال دام زنده خارج از شبکه توزیع، طی ۲ عملیات از سوی ماموران پلیس در این شهرستان کشف و ضبط شد.
سرهنگ سید رضا علوی روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا، افزود: چهار رأس گاو شیرده خارج از شبکه به ارزش ۴۰۰ میلیون ریال در ۲۶ خرداد ۹۸ در ایستگاه ایست و بازرسی پلیس بخش امیرآباد، از یک دستگاه کامیونت کشف شد.
وی خاطر نشان کرد: با توجه به حمل این تعداد دام به صورت غیرمجاز، این محموله به اداره دامپزشکی دامغان منتقل و یک نفر در این راستا دستگیر شد.
علوی، از کشف ۱۶ رأس گوساله خارج از شبکه توزیع خبر داد و گفت: در عملیات ایست و بازرسی پلیس در منطقه تویه دروار، روز ۲۵ خرداد ۹۸ تعداد ۱۶ رأس گوساله زنده به دلیل نداشتن مجوزهای لازم از یک دستگاه کامیونت کشف و ضبط شد.
وی اضافه کرد: ارزش ریالی این محموله غیرمجاز ۲ میلیارد ریال عنوان شد که در این راستا یک نفر دستگیر و دام ها به اداره دامپزشکی منتقل شد.
علوی تصریح کرد: در راستای مقابله با کالاهای غیرمجاز و قاچاق، هشت تن پیازچه زعفران در ۲۲ خرداد امسال از یک دستگاه کامیون به ارزش ۵۲۰ میلیون ریال در محدوده دامغان کشف و ضبط شد.
وی، به کشف اسکناس های تقلبی در دامغان اشاره کرد و افزود: ۱۰۲ قطعه اسکناس جعلی به ارزش ۵۱ میلیون ریال از فرد متخلف در ایست و بازرسی جنوب دامغان که قصد ورود به بازار شهر را داشت کشف و یک نفر دستگیر شد.
فرمانده انتظامی شهرستان دامغان گفت: مأموران انتظامی در دیگر نقاط کشور به صورت شبانه روزی و بدون وقفه در خدمت مردم بوده و برای حفظ آرامش و امنیت مردم، در مقابل مجرمان و قاچاقچیان ایستادگی می کنند.
شهرستان دامغان در فاصله ۱۱۵ کیلومتری شرق مرکز استان سمنان و بیش از ۹۴ هزار نفر جمعیت دارد.
۹۸۵۶/ ۶۱۰۳