در پی کشف مواد مخدر، ۱۷ دستگاه خودرو و موتورسیکلت از سوداگران مرگ ضبط و در این راستا ۸۰ نفر دستگیر شدند

به گزارش خبرنگار مهر ، سرهنگ سید رضا علوی ظهر آدینه در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه این هفته دامغان به مناسبت فرارسیدن ۲۶ ژوئن مصادف با پنجم تیر روز جهانی مبارزه با مواد مخدر در جمع نمازگزاران به میزبانی مصلای بزرگ امام خمینی (ره) این شهر، ضمن بیان اینکه طی سه ماهه نخست سال جاری تاکنون یک هزار و ۳۰۰ کیلو انواع مواد مخدر از سوداگران مرگ کشف و ضبط شد که عمده این کشفیات در محور مواصلاتی دامغان- جندق بوده است.
وی اظهار داشت: در پی کشف مواد مخدر، ۱۷ دستگاه خودرو و موتورسیکلت از سوداگران مرگ ضبط و در این راستا ۸۰ نفر دستگیر شدند.
فرمانده انتظامی دامغان بابیان اینکه ۸۰ درصد از سرقت ها ریشه در مواد مخدر دارد، ابراز داشت: از ابتدای سال جاری تاکنون ۳۳۰ فقره سرقت های به وقوع پیوسته کشف و ۱۵۰ سارق دستگیر شدند که اکثر سارقان غیربومی و به صورت باندی از استان های دیگر برای سرقت به این شهرستان آمده بودند.
علوی بابیان اینکه پلیس حافظ نظم و امنیت در جامعه است و گزارش های مردمی بهترین راه مقابله با جرایم و پیشگیری است، تصریح کرد: طی سه ماهه نخست سال جاری ۹۰۰ میلیون تومان کالای قاچاق در دامغان کشف و ضبط شد.
وی از برقراری پنج هزار و ۲۵۰ تماس مردمی با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ دامغان در سه ماهه نخست سال جاری خبر داد و افزود: از ابتدای سال جاری تاکنون چهار هزار و ۸۰۰ نفر به کلانتری و پاسگاه های این شهرستان مراجعه داشتند.
فرمانده انتظامی دامغان بابیان اینکه پلیس با تمام قدرت با افراد مخل نظم و امنیت برخورد می کند، اضافه کرد: برخورد با بدحجابی و ناهنجاری ها ازجمله وظایف پلیس محسوب می شود و در این راستا با هیچ کس تعارف ندارد.