پنج نفر از برگزیدگان استانی و راه یافته به مرحله کشوری سومین دوره مسابقات زیست فناوری و دومین دوره مسابقات نجوم، از دانش آموزان منطقه امیرآباد هستند. به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش منطقه امیرآباد، مهدی حزب الهی، ریاست آموزش و پرورش منطقه در پی این موفقیت پیامی صادر نمود؛ پژوهشگران نوجوان، آینده سازان […]

پنج نفر از برگزیدگان استانی و راه یافته به مرحله کشوری سومین دوره مسابقات زیست فناوری و دومین دوره مسابقات نجوم، از دانش آموزان منطقه امیرآباد هستند.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش منطقه امیرآباد، مهدی حزب الهی، ریاست آموزش و پرورش منطقه در پی این موفقیت پیامی صادر نمود؛

پژوهشگران نوجوان، آینده سازان ایران از اینکه با روند فعالانه، هوشیارانه برای کشف و بازنگری برخی پدیده ها، رخدادها، رفتارها و فرضیه ها، هوشمندانه به راهکارهای عملی و فناوری های علمی دست یافته اید؛ این موفقیت بسیار ارزشمند را خدمت شما و خانواده های محترمتان تبریک عرض نموده و از مدیر تحول گرا و پرتلاش پژوهشسرای شهید قدرت آبادی سرکار خانم خوری و همراهی مدیر و معاون و عوامل زحمت کش دبیرستان حضرت فاطمه (س) نهایت تقدیر و تشکر را دارم.
امید دارم، در سایه ی حضرت حق، با نوآوری، نواندیشی، ابتکار و ابداع، همواره پیوند عمیق با خلاقیت و شکوفایی را داشته باشید و به قلل رفیع دانایی و توانایی دست یابید.