محمدحسین تقی پور از اجرای 60 ویژه برنامه هفته دفاع مقدس در قالب 800 فعالیت از سوی سپاه ناحیه دامغان در این شهرستان خبر داد.

برگزاری ۶۰ ویژه برنامه هفته دفاع مقدس در دامغان | مرآت : آخرین اخبار استان سمنان

به گزارش خبرنگار تیتر یک سرهنگ محمد حسین تقی پور فرمانده سپاه ناحیه دامغان در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه فرهنگ دفاع مقدس فرهنگ منحصر به فرد ایران اسلامی است، گفت: دفاع مقدس باعث شد ایران اسلامی به آرمان های بزرگی دست پیدا کند.

فرمانده سپاه ناحیه دامغان با بیان اینکه یادآوری رشادت‌ها به نسل جوان یک رسالت عظیم محسوب می‌شود، اظهار کرد: پس باید  فرهنگ دفاع مقدس را به نسل جوان انتقال دهیم.

تقی پور تصریح کرد:شعار “ما مقتدرین” را نسل نوجوان و جوان ما باید از تجربیات دفاع مقدس بیاموزند تا در گام دوم انقلاب برای پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی و مبارزه با استکبار پیش قدم و ثابت قدم و استوار باشند. 

وی با تاکید براینکه شعار “ما مقتدرین ” را در هفته دفاع مقدس، عملی به جوانان و مردم نشان می دهیم ، گفت: تجربیات و دستاوردهای دفاع مقدس و عملیات‌های مختلفی که انجام شده در دفاع مقدس، و آمار و ارقام آن زمان در این ایام بازگو خواهد شد تا جوانان که طلایه داران این این انقلاب و صاحبان آینده آن هستند، از آن درس و تجربه بگیرند.

فرمانده سپاه ناحیه دامغان  تصریح کرد: برنامه‌های هفته دفاع مقدس با محوریت جوانان و زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس همچنین انتقال تجربه دفاع مقدس به نسل امروز برگزار می‌شود.

تقی پور با اشاره به برگزاری ۶۰ برنامه در قالب ۸۰۰ فعالیت از سوی سپاه ناحیه دامغان در هفته دفاع مقدس گفت: این فعالیت ها در قالب ۱۲ کارگروه، در خصوص موضوعات مختلف و در فضای مجازی و فضای حقیقی در هفته گرامیداشت دفاع مقدس توسط اعضای ستاد و به خصوص کارگروه بسیج، تدارک دیده شده است.

وی در ادامه افزود: همایش بزرگ گرامیداشت مجاهدت‌های رزمندگان دامغانی با حضور ویدئوکنفرانسی رئیس جمهور در این هفته برگزار می شود.

فرمانده سپاه ناحیه دامغان غبارروبی گلزار شهدا، برنامه‌های فرهنگی، ورزشی، کمک به تهیه لوازم‌التحریر، کمک‌های جهادی، دیدار با ائمه جمعه، خانواده شهدا و… را از دیگر برنامه‌های هفته دفاع مقدس دامغان برشمرد.

انتهای پیام/آ