آتش نشانی دامغان در سال گذشته 555 عملیات حضور داشته است

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
رئیس اداره آتش نشانی دامغان:
آتش نشانی دامغان در سال گذشته 555 عملیات حضور داشته است
رئیس اداره آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری دامغان اعلام کرد : از اول مهر سال 96 تا اول مهر سال 97 آتش نشانی دامغان در 555 عملیات حضور داشته است.
در مصاحبه اختصاصی مهدی ابراهیمی ارمی با خبرنگار تیتریک به مناسبت 7 مهر روز آتش نشان مطرح شد: 56 درصد عملیات های آتش نشانی دامغان در روز و 44 درصد عملیات ها در شب بوده است و 84 درصد داخل شهر و 16 درصد عملیات ها خارج از شهر بوده است.
رئیس اداره آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری دامغان بیان کرد : آتشنشانی دامغان با 24 پرسنل در سه شیفت کاری در 2 ایستگاه و 8 خودروی مشغول به کار هستند.
وی افزود : استاندارد حضور در سر صحنه برای آتش نشان ها 5 دقیقه است که ما در آتش نشانی دامغان کمتر از 5 دقیقه به محل حادثه حضور پیدا می کنیم.
مهندس مهدی ابراهیمی اذعان داشت : برای اولین بار در استان سمنان آتش نشانی دامغان با یک دستگاه خودروی سنگین و 3 نفر از پرسنل در مراسم اربعین سال 96 حضور داشتند و جهت تامین ایمنی زائرین اباعبدالله الحسین (ع) در 800 متری بین الحرمین مستقر بودند و همچنین در کلیه مناسبت های ملی و مذهبی ، راهپیمایی ها و نمازجمعه آتش نشان های شهرداری دامغان جهت برقراری ایمنی حضور دارد.
 
 
رئیس اداره آتش نشانی دامغان افزود : با توجه به فصل سرما از همشهریان عزیز در خواست کرد که نکات ایمنی مربوط به گرمایش منازل خود را رعایت کنند تا دچار گاز گرفتگی و حریق ناشی از وسایل گرمایشی نشوند و در این ضمینه کلیه عوامل آتش نشانی دامغان به صورت تلفنی و حضوری آمادگی ارائه مشاوره را دارند.
ابراهیمی اظهار کرد : فرسودگی ناوگان موتوری که اکثر ماشین آلات بالای 10 سال عمر دارند و تجهیزات امدادی در زمان بحران بسیار کم است و همچنین برای ساختمان های با ارتفاع زیاد تجهیزات کافی وجود ندارد از کمبود های اداره آتش نشانی دامغان می باشد.
 
 
 در پایان مهندس ابراهیمی عنوان کرد : با توجه به محدوده خدمت رسانی واحد های آتش نشانی حوزه خدماتی شهر می باشد و خدمت رسانی در جاده ها و روستا ها خارج از حریم شهر است ، و با توجه به امکانات محدود خودرو های آتش نشانی در محور برون شهری  ، اداره آتش نشانی دامغان از باب حس انسان دوستانه این خلع را پر کرده و در اکثر اتفاقات برون شهری حضور به موقع د اشته است.
انتهای پیام / م
0
Your rating: None

Comments

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

 

تمام حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی تیتر یک می باشد و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع بلا مانع است.

طراحی شده توسط صددروازه

 

تلفن تماس : 02335262917

تلفن همراه مدیر مسئول: 09193330240

رایانامه : titreyek[a]chmail.ir

بازگشت