پنجشنبه, 6 ارديبهشت 1397 - الخميس 11 شعبان 1439 - Thursday 26th April 2018

آمایش سرزمینی شهرستان دامغان

@count ساعتارسال به دوستان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
تدوین اسناد تدبیر و توسعه شهرستان دامغان
جلسه هماهنگی تدوین اسناد تدبیر و توسعه شهرستان دامغان (آمایش سرزمینی شهرستان دامغان) برگزار گردید.

به گزارش خبرنگار تیتریک دامغان ؛ جلسه هماهنگی تدوین اسناد تدبیر و توسعه شهرستان دامغان (آمایش سرزمینی شهرستان دامغان) به ریاست طباطبائیان معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار و با حضور دکتر قادری و عبدالله زاده معاون سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خرداد ماه سال جاری در محل فرمانداری برگزار گردید.

معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار ضمن تسلیت به مناسبت شهادت جمعی از هموطنان در حادثه تروریستی تهران به موقعیت مکانی دامغان اشاره کرد و بیان داشت: با توجه به مفهوم  آمایش سرزمین، رسیدن به مطلوب ترین توزیع ممکن جمعیت، توسط بهترین شکل توزیع فعالیت های اقتصادی و اجتماعی در پهنه سرزمین است ، امری که در برنامه های توسعه ایران تاکنون به طور جدی به آن پرداخته نشده و یا لااقل نمودهای خود را نشان نداده است. امروزه به «آمایش سرزمین» به مثابه یک ضرورت پرداخته شده است شهرستان دامغان در چهارراه مواصلاتی شمال به جنوب و شرق به غرب قرار گرفته که این یک موقعیت ممتاز برای شهرستان دامغان به شمار می رود. مهندس طباطبائیان تعداد برنامه های سند راهبردی شهرستان را ۲۱ مورد برشمرد.

در ادامه دکتر قادری ، شهرستان دامغان را در بحث جدیت و مشارکت پیشتاز و مثبت دانست و افزود: در بحث تهیه سند چشم انداز دامغان هدف بر این است که در شهرستان دامغان در افق ۱۵ ساله باید به چه چیزهایی برسیم. وی تاکید کرد: این حرکت بدون حضور فعال بخش خصوصی و دانشگاهی و صرفا به تنهایی توسط دولت امکان پذیر نخواهد بود. دکتر قادری اظهار داشت: در سند راهبردی استانی سعی شده نکات کلیدی هر شهرستان دیده شود

انتهای پیام /

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان

0
Your rating: خالی

دیدگاه‌ها

ارسال نظر جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.
کد امنیتی
لطفا عبارت امنیتی را وارد نمایید.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

 

تمام حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی تیتر یک می باشد و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع بلا مانع است.

طراحی شده توسط صددروازه

 

تلفن تماس : 02335262917

تلفن همراه مدیر مسئول: 09193330240

رایانامه : titreyek[a]chmail.ir

بازگشت