استخر دولتی دامغان تا 10 روز دیگر بازگشایی می شود

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
استخر دولتی دامغان تا 10 روز دیگر بازگشایی می شود
سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان گفت: استخر مجموعه انقلاب دامغان پس از 15 ماه تعطیلی، تا 10 روز آینده بازگشایی شده و مورد بهره برداری قرار می گیرد.

محسن جهانشیر عصر جمعه در حاشیه بازدید از استخر مجموعه انقلاب دامغان افزود: عملیات اجرایی این استخر در مرحله های پایانی قرار دارد.

سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان گفت: تاکنون 95 درصد عملیات اجرایی موتورخانه و فضای داخلی استخر مجموعه انقلاب انجام شده است.

جهانشیر اضافه کرد: در حال حاضر با توجه به عملیات بازسازی تاسیسات سونا، ایرادهای نهایی پس از آبگیری مشخص شده است که پس از رفع آن ها، استخر قابل استفاده خواهد بود.

وی تصریح کرد: تاکنون هشت میلیارد ریال اعتبار از محل اعتبارهای شهرستانی در سال های 96 و 97 در این مجموعه استخر هزینه شده است.

جهانشیر اضافه کرد: با تخصیص هفت میلیارد ریال اعتبار ملی، مطالبات پیمانکار و اقدام های نهایی این مجموعه استخر به سرانجام خواهد رسید.

وی با اعلام این که این مجموعه استخر تا هفته آینده بهره برداری می شود، گفت: پس از تکمیل، نوسازی و بازسازی، این مجموعه برابر مقررات به بخش خصوصی واگذار می شود.

وی افزود: نگهداری از این مجموعه توسط بخش خصوصی و با نظارت اداره کل ورزش و جوانان انجام می شود که امیدواریم با عدم مدیریت صحیح پیمانکاران آینده روبرو نباشیم.

وی هم چنین به سفر ریاست جمهوری و هیات دولت به استان سمنان و شهرستان دامغان اشاره کرد و گفت: کلنگ زنی مجموعه ورزشی انقلاب شامل زمین چمن مصنوعی هفت هزار متری از محل اعتبارهای سال 97 با پیش بینی 30 میلیارد ریال اعتبار در سفر هیات دولت به استان انجام می شود.

سرپرست اداره ورزش و جوانان استان سمنان در خصوص استادیوم پنج هزار نفری دامغان گفت: در سفر مدیر عامل شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی کشور این قول داده شد که با 100 میلیارد ریال اعتبار، عملیات اجرایی ورزشگاه در سال 97 آغاز شود که به عنوان یک مطالبه استانی در مرحله انتخاب پیمانکار است.

به گزارش ایرنا، استان سمنان با جمعیت بیش از 702 هزار نفر، 37 هزار و 219 ورزشکار بیمه شده دارد و 2 هزار و 14 مدال در عرصه ورزش توسط ورزشکاران این استان کسب شده است.

ایرنا

انتهای پیام / م

0
Your rating: None

Comments

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

 

تمام حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی تیتر یک می باشد و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع بلا مانع است.

طراحی شده توسط صددروازه

 

تلفن تماس : 02335262917

تلفن همراه مدیر مسئول: 09193330240

رایانامه : titreyek[a]chmail.ir

بازگشت