شنبه, 2 تير 1397 - السبت 10 شوال 1439 - Saturday 23rd June 2018

اولویت ساخت درمانگاه تامین اجتماعی دامغان در استان / متقاضی جذب متخصص هستیم

@count ساعتارسال به دوستان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
ریاست درمانگاه تامین اجتماعی دامغان؛
اولویت ساخت درمانگاه تامین اجتماعی دامغان در استان / متقاضی جذب متخصص هستیم
درمانگاه تأمین اجتماعی دامغان تنها درمانگاه تامین اجتماعی در سطح استان است که هنوز با بافت فرسوده خود در حال خدمات دهی به همشهریان خود می باشد تنها در چند سال پیش بجای تخریب و ساخت یک مجتمع درمانی در شأن مردم دامغان تنها به بازسازی ظاهری آن مسئولان وقت اکتفا کردند.

به گزارش خبرنگار تیتریک دامغان ؛درمانگاه تأمین اجتماعی دامغان تنها درمانگاه تامین اجتماعی در سطح استان است که هنوز با بافت فرسوده خود در حال خدمات دهی به همشهریان خود می باشد تنها در چند سال پیش بجای تخریب و ساخت یک مجتمع درمانی در شأن مردم دامغان تنها به بازسازی ظاهری آن مسئولان وقت اکتفا کردند.
این که چرا این مجموعه به بیمارستان ارتقا پیدا نمی کند، یا دارای متخصصان بیشتری نیست و سؤال های دیگر در این خصوص که پاسخ آنها را از دکتر عالمی ریاست جدید تامین اجتماعی در ادامه می خوانید.
دکتر عالمی ریاست جدید تامین اجتماعی دامغان در گفتگو با خبرنگار تیتر یک عنوان کرد: مردمم و همشهریان نیمه پر لیوان را نیز ببینند و مجموعه را در ادامه کار و خدمات رسانی یاری رسانند.
وی اشاره کرد: کلیه همکاران در مجموعه تامین اجتماعی دامغان در صدد هستیم با تمام وجود به همشهریان خدمت رسانی کنیم و اگر مشاهده کنید دیگر تغیرات را کاملا احساس میکنید.
افزایش تعداد بیمه شدگان مجوز دریافت سهمیه بیمارستان تامین اجتماعی
وی با اشاره به موضوع بیمارستان تامین اجتماعی در دامغان گفت: در دامغان تعداد بیست و پنج هزار نفر بیمه تامین اجتماعی می باشند که البته برای نرم بیمارستان شدن طبق قانون این سقف، تعداد بیمه شدگان اگر افزایش یابد سهمیه بیمارستان شدن را به شهرستان دامغان می دهند.
وی ضمن بیان اینکه خدماتی که در درمانگاه‌ها ارائه می‌شود بر اساس تعداد بیمه‌شدگان، تعریف‌شده است لذا درمانگاه‌ها ما بر اساس ترکیب‌بندی تیپ‌ها در جایگاه تخصصی شبانه‌روزی قرار دارد همچنین از سه ردیف موجود برای پزشک متخصص، دو ردیف آن شامل متخصص اطفال و داخلی فعال هستند که فعلاً ردیف سوم خالی است هم‌اکنون نیز ما متقاضی جذب پزشک متخصص هستیم و درخواست نیز داده‌ایم و بزودی انشالله این مهم نیز محقق خواهد شد.
اولویت ساخت درمانگاه تامین اجتماعی دامغان در استان
دکترعالمی اظهار کرد: با توجه به شرایط این درمانگاه در استان سمنان، درمانگاه تامین اجتماعی دامغان در اولویت ساخت یک ساختمان جدید می باشد این ساختمان فرسوده و دارای بافت قدیمی است و مجموعه نیاز به یک ساختمان نو ساز با امکانات بهتر می باشد
به دنبال جذب یک دندانپزشک دیگر هستیم
ریاست درمانگاه تامین اجتماهی دامغان گفت: با توجه به حجم مراجعات در بخش دندانپزشکی دامغان به دنبال جذب یک سهمیه از استان برای جذب دندانپزشک هستیم که در این رابطه جلساتی را داشته ایم و در آینده ای نزدیک انشالله خبرهای خوبی به مردم شهرستان خواهیم داد.
باهمکاری همکاران و مجموعه از حجم ازدحام جمعیت کم شده است
وی ادامه داد: با برنامه ریزی های صرت گرفته و آگاهی بیشتر مردم شریف دامغان از حجم ازدحامات در نوبت و مراجعات مانند گذشته مرکز دچار مشکل نیست .
پزشک تامین اجتماعی گفت: با توچه به اجرای سیستم یک پارچه و حذف دفترچه سرعت در خدمات دهی بالا رفته و در این راستا در بخش داروخانه نیز این اتفاق افتاده است و زمان دریافت دارو به حداقل زمان رسیده است و مطلب دیگر اینکه اگر به داروخانه نگاهی بیاندازید می بینید که از لحاظ دارو و تجهیزات و سرعت خدمات دهی متفاوت تر نسبت به گذشته شده است.
به دنبال گرفتن تجهیزات برای آزمایشگاه هستیم
دکتر عالمی اشاره کرد: به دنبال گرفتن تجهیزات جدید برای بخش آزمایشگاه درمانگاه هستیم وامیدواریم در زمان کم به این مهم دست یابیم تا بتوانیم خدمات بهتری به مراجعه کنندکان بدهیم آندسته از مراجعه کنندگان که هزینه پرداخت می کنند بیمه شدگان آزاد می باشند که بیمه برخی از هزینه ها را پوشش نمی دهد ولی برای بیمه شدگان خود تامین اجتماعی هیچ گونه هزینه ای دریافت نمی شود.
متقاضی جذب متخصص هستیم
رئیس درمانگاه تأمین اجتماعی شهرستان دامغان گفت: درمانگاه‌ها بر اساس تیپ درجه‌بندی می‌شوند و ازآنجا که ما در این درجه‌بندی، درمانگاه شبانه‌روزی تخصصی هستیم روزی سه ردیف تخصصی می‌توانیم جذب کنیم امروز خوشبختانه پزشک متخصص کودکان در این مکان فعال است و متقاضی جذب یک پزشک متخصص دیگر هستیم.

با دستور پزشک مرکز تنها تزریقات صورت میگیرد
رئیس درمانگاه تأمین اجتماعی شهرستان دامغان درباره عدم پذیرش تزریقات تجویزشده توسط پزشکان خارج از مرکز تأمین اجتماعی گفت: به دلیل جلوگیری از مشکلات حقوقی و دستورالعمل سازمان در این خصوص تزریقات در این مرکز نیز تنها با نسخه پزشک خود مرکز انجام می شود و از تزریقات نسخ خارج از مرکز بنا به دستورالعمل سازمان معذوریت داریم.
دکتر عالمی افزود: ما به‌عنوان مسئول درمانگاه نیز نمی‌توانیم اجباری در این زمینه داشته باشیم، تنها خود پزشک می‌تواند داوطلبانه با قبول مسئولیت اجازه تزریق نسخه‌های خارج از درمانگاه را بدهد.

مردم صبح زود برای اخذ نوبت مراجعه نکنند
وی تاکید کرد: نیازی به مراجعه همشهریان جهت اخذ نوبت در صبح زود نیست چراکه می توانند از طریق تلفنی اقدام به دریافت نوبت کنند
عالمی توضیح داد: این تلفن به‌صورت گویا در تمام بخش‌هایی که خدمات صبح را ارائه می‌دهیم اعم از آزمایشگاه، دندان‌پزشکی، رادیولوژی، مامایی و پزشکی می باشد و هیچ نیازی به مراجعه حضوری نیست و افراد می‌توانند ۲۴ساعت قبل نوبت بگیرند.
رئیس درمانگاه تأمین اجتماعی در پایان گفت: امیدواریم مردم ما را از انتقادهای سازنده خود محروم نکنند و شخصا آماده دریافت نظرات سازنده همشهریان محترم و فهیم هستم و می توانند از طریق تماس با  ٣٥٢٤٧٠٦١-٠٢٣و یا با نما بر ٣٥٢٤٦٣٩٠ نظرات خود را انتقال دهند.
انتهای پیام /
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان

0
Your rating: خالی

دیدگاه‌ها

ارسال نظر جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.
کد امنیتی
لطفا عبارت امنیتی را وارد نمایید.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

 

تمام حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی تیتر یک می باشد و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع بلا مانع است.

طراحی شده توسط صددروازه

 

تلفن تماس : 02335262917

تلفن همراه مدیر مسئول: 09193330240

رایانامه : titreyek[a]chmail.ir

بازگشت