برنامه های عزاداری حضرت سیدالشهداء (ع) خاریست در چشم دشمنان

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان دامغان :
برنامه های عزاداری حضرت سیدالشهداء (ع) خاریست در چشم دشمنان
جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان دامغان در همایش مداحان و شورای هیئأت مذهبی شهرستان دامغان گفت : برنامه های عزاداری حضرت سیدالشهداء (ع) خاریست در چشم دشمنان است .

به گزارش خبرنگار تیتریک ؛ محمد محرابی در همایش مداحان و شورای هیئأت مذهبی شهرستان دامغان عنوان کرد : دشمن برنامه های زیادی برای برهم زدن مراسمات امام حسین (ع) دارد و می کوشد نقش عزاداری ها را کم رنگ کند ، زیرا برنامه های عزاداری حضرت سیدالشهداء (ع) خاریست در چشم دشمنان است.

جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان دامغان افزود : هیئت ها به فتوای مراجع تقلید و بویژه مقام معظم رهبری در خصوص برگزاری مراسم های محرم دقت کنند و نیروی انتظامی با بدعت و مخلان نظم و آرامش برخورد قانونی می کند.

سرهنگ محرابی بیان اینکه برنامه ریزی های کنترل ترافیک و امنیت برای محرم انجام شده است گفت : و نیروی انتظامی با تمام توان ، ظرفیت و امکاناتش به هر چه با شکوه  برگزار شدن این عزاداری ها کمک می کند.

جانشین فرماندهی انتظامی در پایان از مداحان و هیئت های مذهبی خواست که حتما در محل های از قبل تعریف شده تجمع کنند و هرگونه اقدام به دسته کشی قبل از آن با نیروی انتظامی هماهنگ کنند.

در ادامه این همایش امام جمعه شهرستان دامغان اذعان کرد : مداحی یک هنر است و این هنر باید در مسیر صحیح نقش آفرینی کند.

حجت الاسلام والمسلمین حسینیان افزود : مداحان وارد خرافات نشوند ، و درس ها و عبرت های واقعه عاشورا را به مردم یاد آور شوند و تاریخ آئینه صعود و سقوط ملت ها است .

امام جمعه دامغان با بیان این که مداحان از سبک ها و تکنیک های زیبا استفاده کنند گفت : اشعار به روز باشد و برای مردم پیام بصیرت داشته باشد زیرا که مداحان در بصیرت افزایی جامعه نقش بسزایی دارند.

انتهای پیام  / م

0
Your rating: None

Comments

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

 

تمام حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی تیتر یک می باشد و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع بلا مانع است.

طراحی شده توسط صددروازه

 

تلفن تماس : 02335262917

تلفن همراه مدیر مسئول: 09193330240

رایانامه : titreyek[a]chmail.ir

بازگشت