چهارشنبه, 27 تير 1397 - الأربعاء 06 ذو القعدة 1439 - Wednesday 18th July 2018

برگزاری مانور مدیریت بحران حوزه ارتباطات استان سمنان در مرداد ماه

@count ساعتارسال به دوستان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
برگزاری مانور مدیریت بحران حوزه ارتباطات استان سمنان در مرداد ماه
مدیر کل ICT استان سمنان با اشاره به اینکه مانور مدیریت بحران حوزه ارتباطات استان سمنان در مرداد ماه سال جاری برگزار می شود، گفت: هدف از برگزاری مانور ارتباطات و فناوری اطلاعات در مدیریت بحران بررسی نقاط ضعف و قوت دستگاه های ذیربط و اپراتورها در مواقع بحران است.

 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تیتریک، مسعود میررضایی مدیرکل ICT استان سمنان، در دومین جلسه کارگروه تخصصی ارتباطات و فناوری اطلاعات مدیریت بحران استان سمنان که در جمع اعضای کارگروه و مدیران کل دستگاه های زیرمجموعه وزارت ارتباطات در استان برگزار شد خواستار استفاده از کانکس سیار و تدوین سند مدیریت بحران و اجرایی شدن آن تا پایان سال جاری در استان شد و خاطرنشان کرد : باید قبل از هر حادثه ای نقاط حادثه خیز شناسایی و مدیریت لازم اندیشیده شود. هدف از برگزاری مانور مدیریت بحران در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات استفاده حداکثری از دارایی ها و پتانسیل مجموعه کارگروه و شناسایی نقاط ضعف و قوت آنان در مواقع بحران است .
در ادامه مهندس مختاری مدیر کل سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی منطقه شمال شرق کشور ، حیطه نظارت اداره کل متبوع خود را بر چهار استان تهران ، البرز ، مازندران و سمنان دانست و با اشاره به اینکه تصویب هرسناریویی در کارگروه جهت برگزاری مانور و تهیه کانکس سیار مورد تایید سازمان تنظیم مقررات است خواستار استفاده از امکانات لجستیکی نیروهای مسلح در برگزاری مانور شد.
وی اظهار داشت: پیش بینی الزامات بحران و کیفیت و کمیت پوشش از جمله تکالیف سازمان به اپراتورها بر اساس شاخص های کیفی شبکه است که برگزاری هر مانور موجب می شود تا ما به عنوان ناظر اپراتور از وضعیت آمادگی آنان در مواقع بحران مطلع شویم .

0
Your rating: خالی

دیدگاه‌ها

ارسال نظر جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.
کد امنیتی
لطفا عبارت امنیتی را وارد نمایید.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

 

تمام حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی تیتر یک می باشد و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع بلا مانع است.

طراحی شده توسط صددروازه

 

تلفن تماس : 02335262917

تلفن همراه مدیر مسئول: 09193330240

رایانامه : titreyek[a]chmail.ir

بازگشت