شنبه, 2 تير 1397 - السبت 10 شوال 1439 - Saturday 23rd June 2018

بسیج آماده ساخت گرم خانه در دامغان

@count ساعتارسال به دوستان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
پیگیری تیتریک و آمادگی نهادهای انقلابی
بسیج آماده ساخت گرم خانه در دامغان
پس از انتشار خبر بی خانمانها در دامغان این دانشجویان انقلابی شهرمان بودند که اولین واکنش جدی را سریعتر از مسؤلان نشان دادند.

به گزارش خبرنگار تیتریک دامغان ؛پس از انتشار خبر بی خانمانها در دامغان این دانشجویان انقلابی شهرمان بودند که اولین واکنش جدی را سریعتر  از مسؤلان دادند و با دعوت از ما در جمع گرم و با صفای خود پیشنهادات دلگرم کننده ای دادند.

شیر پور مسؤل بسیج دانشجویان دانشگاه های دامغان در گفتگو با تیتر یک اعلام کرد:محرومیت‌زدایی، موضوعی است که اجرای آن نیازمند وجود جوانان مومن انقلابی و دانشجویان این جامعه است شنیدن چنین مسائلی در سطح شهرستان و ارتباط گیری با اینگونه از افراد که در فقر دست و پنجه نرم می کنند ما را برای کار مسمم تر  میکند.

در ادامه به سخنان مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت ایشان در سخنانی می فرمایند:در جامعه‌ى ما باید عادت کمک به ضعفا که یک عادت اسلامى است، روز به‌روز بیشتر شود. صدقاتى که مردم مى‌دهند، اطعامهایى که مى‌کنند و کارهاى بزرگى از قبیل وقف و امثال آن‌ها که انجام مى‌شود، از سنتهاى حسنه‌ى اسلامى است. این سنت‌ها به حیات اجتماعى طیب کمک مى‌کند. لذا نباید بگذارید در جامعه تعطیل شود. وقتى که مردم خود را در رفع گرفتارى مستضعفان و ضعفا و مستمندان سهیم بدانند، کار‌ها اصلاح مى‌شود.

وی  گفت: بسیج د انشجویی  به عنوان یکی از بزرگترین تشکل های مردمی موجود درکشور از ظرفیتهای فراوانی برای حضور در عرصه‌های مختلف جهادی برخوردار است، زیرا نه‌تنها تمام جغرافیای کشور را در کلیه نقاط شهری و روستایی تحت پوشش قرار داده، بلکه از تنوع مأموریت و تعدد و گستردگی فراوان رده‌های وابسته در اقشار و صفوف مختلف و در موضوعات گوناگون نیز برخوردار است.

حضور در عرصه سازندگی ومحرومیت‌زدایی نیز، یکی از دهها و بلکه صدها موضوعی است که از همان ابتدا در دستور کار ما قرار داشته و در مقطع کنونی نیز در ردیف مهمترین مأموریتهای دانشجویی قرار دارد، زیرا این موضوع یعنی محرومیت‌زدایی همواره در رأس شعارهای نظام جمهوری اسلامی قرار داشته و  ماموریت سازندگی و محرومیت زدایی همچنان به عنوان محور اصلی فعالیت های بسیج دانشجویی  مطرح می‌باشد.

شیرپورگفت: موضوع بسیج سازندگی و محرومیت‌زدایی، موضوعی است که اجرای آن نیازمند وجود جوانان مومن انقلابی و دانشجویان این جامعه است شنیدن چنین مسائلی در سطح شهرستان و ارتباط گیری با اینگونه از افراد که در فقر دست و پنجه نرم می کنند ما را برای کار مسمم تر می کند.

وی ادامه داد : بسیج دانشجویی دانشگاه های شهرستان دامغان از آنجایی که امسال برنامه ریزی خود را با ظرفیت 15 گروه جهادی برادر و خواهر از دانشجویان دانشگاه های شهرستان جهت حضور هر چه بهتر خود به منظور محرومیت زدایی در مناطق روستایی و شهری در غالب عرصه های اقتصاد مقاومتی ،عمرانی ،بهداشتی ،فرهنگی ،آموزش و .... بر اساس فرامین مقام معظم رهبری ( حفظ الله ) اعلام می دارد و با مسئولین و دستگاه های اجرایی شهرستان  در این خصوص مخصوصا در صورت تمایل در جهت ساخت گرمخانه یا ساخت اورژانس اجتمایی شبانه روزی در شهرستان و.. با توجه  به ظرفیت های موجود می توان گام های موثری را در جهت رضای پروردگار متعال و کاهش فقر و و محرومیت برداشت انشالله.

انتهای پیام /
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان

 
0
Your rating: خالی

دیدگاه‌ها

خداخیرتان بده انشاالله موفق

خداخیرتان بده انشاالله موفق باشید
این حرکت انقلابی شما مرا بیا اوایل انقلاب انداخت که در روستاها خدمت میکردیم
از ا خبر بی خانمانها متاسف شدم اما ظاهرا پایان خوشد داشت

کاش مسؤلان قدر شما را

کاش مسؤلان قدر شما را بدانند
از بچه های تیتر یک تشکر بابات اطلاع رسانی شون

ارسال نظر جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.
کد امنیتی
لطفا عبارت امنیتی را وارد نمایید.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

 

تمام حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی تیتر یک می باشد و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع بلا مانع است.

طراحی شده توسط صددروازه

 

تلفن تماس : 02335262917

تلفن همراه مدیر مسئول: 09193330240

رایانامه : titreyek[a]chmail.ir

بازگشت