بسیج باعث نظم و ایده پروی در جامعه می شود

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
نخبه بسیجی :
بسیج باعث نظم و ایده پروی در جامعه می شود
نخبه بسیجی دامغان گفت: بسیج باعث نظم و ایده پروی در جامعه می شود و بسیجیان باید ظرفیت های خود را بشناسند و آنها را زنده کنند.
علیرضا ترابی صحن سرائی نخبه بسیجی در گفت و  گو با خبرنگار تیتر یک گفت: مسابقات علمی کاربردی کار و دانش در چهار مرحله در تیر ماه سال جاری در استان البرز برگزار شد و در رشته تراشکاری CNC به ترتیب در مرحله استانی و کشوری  مقام اول و سوم را کسب کردم.
 
 
نخبه بسیجی با اشاره به اینکه تکفر بسیج انسان را به حرکت و جوشش در می آورد مطرح کرد: همان طور که بسیجیان در دوران دفاع مقدس با  وجود تحریم‌ها و مشکلات اقتصادی دست به کار های بزرگ می زدند ادامه دادن راه شهدا از وظایف جوانان بسیجی به شمار می آید.
 
ترابی توجه به تاکید های فراوان مقام معظم رهبری به علم پروری و نخبه پروری را از وظیفه تمام بسیجیان دانست و افزود: پیروی  از رهنمود های رهبر انقلاب از دیگر وظایف بسیجیان است.
 
وی در ادامه اظهار کرد: بسیج باعث نظم و ایده پروی در جامعه می شود و بسیجیان باید ظرفیت های خود را  شناخته و برای زنده نگه داشتن آن تلاش کنند.
 
نخبه بسیجی مطرح کرد: جوانان با ورود به عرصه علم و فناوری می توانند کشور را به درجه خودکفایی رسانده و در جهان ایرانی ها در عرصه  تولید علم، حرفی برای گفتن دارند.
 
ترابی در پایان از بسیجیان خواستار شد که با تمام ظرفیت های خود در همه عرصه های فرهنگی، سازندگی، اقتصادی و علمی وارد شوند تا در پویایی و رشد کشور سهیم باشند.
انتهای پیام / م
0
Your rating: None

Comments

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

 

تمام حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی تیتر یک می باشد و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع بلا مانع است.

طراحی شده توسط صددروازه

 

تلفن تماس : 02335262917

تلفن همراه مدیر مسئول: 09193330240

رایانامه : titreyek[a]chmail.ir

بازگشت