شنبه, 2 تير 1397 - السبت 10 شوال 1439 - Saturday 23rd June 2018

ترامپ در حدی نیست که برای ایران شرط بگذارد/برجام ربطی به قدرت دفاعی ایران دارد

@count ساعتارسال به دوستان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
ترامپ در حدی نیست که برای ایران شرط بگذارد/برجام ربطی به قدرت دفاعی ایران دارد
دبیرکل جمعیت جانبازان گفت: ترامپ در حدی نیست که برای ایران شرط بگذارد و به بیگانگان اجازه بازدید از مراکز حساس خود را نمی‌دهیم.

به گزارش گروه سیاسی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری باشگاه خبرنگاران جوان، مجتبی شاکری دبیرکل جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی، درباره 6 شرط ترامپ برای ماندن در برجام، اظهار کرد: ترامپ در حد و اندازه‌ای نیست که برای ایران شرط بگذارد.

وی ادامه داد: نوع برخورد ترامپ از دوران تبلیغات انتخاباتی و ابتدای روی کار آمدنش نسبت به برجام تهاجمی بود و زیاده خواهی‌های زیادی را مطرح می‌کند.

 دبیرکل جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی تاکید کرد: زیاده خواهی ترامپ در وضعیتی مطرح می‌شود که آمریکا نقض کننده برجام بوده است.

شاکری با بیان اینکه در جریان برجام هر کدام از طرف‌ها تعهداتی را پذیرفتند، گفت: بنا بر اعلام تمامی دستگاه‌های بین المللی ایران تاکنون به تعهدات خود عمل کرده است.

وی بیان کرد: آمریکا در جایگاه نقض کننده برجام قرار دارد و مسئولان ما باید به لحاظ اصول دیپلماسی و حقوقی نسبت به آمریکا تهاجم داشته باشند.

 دبیرکل جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه کشوری که باید پاسخگوی نقض تعهدش باشد برای ما شرط و شروط می‌گذارد، ادامه داد: ما به تمامی تعهدات در نطنز، فوردو و اراک عمل کردیم و با فهرست‌های متعدد تحریم آمریکا روبه رو شدیم.

شاکری تصریح کرد: این سوال جدی برای مردم مطرح است که چرا بعد از 30 بار نقض برجام به وسیله آمریکا، مسئولان تاکنون اقدامی عملی انجام نداده‌اند.

وی با اشاره به اینکه باید ناقض برجام را گوش مالی دهیم، اظهار کرد: آمریکا درصدد است تا برجام‌های دو، سه و ... را به ما تحمیل کند و از این راه فروپاشی نظام را رقم بزند.

 دبیرکل جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی گفت: برجام چه ربطی به قدرت دفاعی ایران دارد که در شروط ترامپ به آن اشاره شده است. ما هیچگاه به بیگانگان اجازه بازدید از مراکز حساس خود را نخواهیم داد و برای تقویت قدرت دفاعی هم از کسی کسب اجازه و تکلیف نمی‌کنیم.

انتهای پیام/

0
Your rating: خالی

دیدگاه‌ها

ارسال نظر جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.
کد امنیتی
لطفا عبارت امنیتی را وارد نمایید.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

 

تمام حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی تیتر یک می باشد و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع بلا مانع است.

طراحی شده توسط صددروازه

 

تلفن تماس : 02335262917

تلفن همراه مدیر مسئول: 09193330240

رایانامه : titreyek[a]chmail.ir

بازگشت