تصور غلط از درآمد نفت و میزان اختلاس باعث اغتشاش می شود

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
مشاور ارشد وازرت امور خارجه :
تصور غلط از درآمد نفت و میزان اختلاس باعث اغتشاش می شود
مشاور ارشد وازرت امور خارجه گفت : فتنه سازماندهی شده در آستانه چهل سالگی انقلاب در راه است که باید مردم را آگاه کرد.

محمد حسن قدیری ابیانه جهت شرکت در همایش بصیرتی در دانشگاه آزاد واحد دامغان حضور یافته بود در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار تیتریک مطرح کرد : دشمن به فکر این است که به دست خودمان ، خودمان را براندازد و در صدد بسیج کردن خانواده شهدا ، روحانیون و ... برای حضور در کف جامعه هستند .

دکتر قدیری ابیانه افزود : باید با آگاه سازی مردم از فضای موجود جامعه و تغییر تصورات غلط مردم نسبت به درآمد نفتی و اختلاس ها جلوی نقشه دشمن را گرفت .

مدیر انجمن نخبگان جهان اسلام اذعان داشت : در اذهان مردم این طور جا افتاده است که حکومت باید نیازهای مردم را تامین کند ، در صورتی که در تمام دنیا مردم هستند که نیازهای حکومت را برطرف می کنند و حکومت کمبود های خود را از مردم تامین می کند که کاری درست هست  و دشمن با مطرح کردن اینگونه مباحث قصد این را دارد که نظام را ناکار آمد جلوه دهد.

دکتر محمد حسن قدیری ابیانه عنوان کرد : تصور نا کار آمدی نظام در تفکرات مردم شکل گرفته و بعضا دین را هم نا کارآمد می دانند که باعث دین گریزی شده و این همان چیزی است که دشمن روی آن سرمایه گذاری کرده است.

وی افزود : این تفکر حاکم بر مردم که باید حکومت نیازهای ما را تامین کند باعث مطالبه گری در جامعه شده است و این مطالبه گری باعث تنبلی اجتماعی شده و فرد برای تامین نیازهای خود هیچ تلاش و حرکتی نمی کند و منتظر هست حکومت برای او کاری کند و طبق معیار های تنبلی اجتماعی ایران در رده های اول جهان است.

دکتر قدیری ابیانه تصریح کرد : همه مردم ما دست بگیر دارند و این تفکر باید عوض شود و همه دست یاری داشته باشند ، مردم ما بودجه دولت را از خودشان نمی دانند و در مورد آن درست فکر نمی کنند و تصمیم نمی گیرند ، در صورتی که بودجه دولت پول خود مردم هست .

انتهای پیام / م

0
Your rating: None

Comments

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

 

تمام حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی تیتر یک می باشد و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع بلا مانع است.

طراحی شده توسط صددروازه

 

تلفن تماس : 02335262917

تلفن همراه مدیر مسئول: 09193330240

رایانامه : titreyek[a]chmail.ir

بازگشت