تعادل بخشی به بازار اولویت دستگاه‌های نظارتی سمنان باشد

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
سرپرست استانداری سمنان:
تعادل بخشی به بازار اولویت دستگاه‌های نظارتی سمنان باشد
سرپرست استانداری سمنان، بر ضرورت تعادل بخشی به بازار تاکید کرد و گفت: نظارت بر بازار اولویت دستگاه‌های نظارتی و ذی‌ربط در استان باشد.

سعید ناجی ظهر یک‌شنبه در مراسم معارفه مدیرکل تعزیرات حکومتی سمنان به میزبانی سالن اجتماعات سازمان بازرسی استان، ضمن بیان اینکه ایجاد تعادل در حوزه تجارت و بازار ضرورت اعتماد عمومی است، ابراز داشت: نظارت بر بازار اولویت دستگاه‌های نظارتی محسوب می‌شود.

وی اضافه کرد: عدالت و تعادل بخشی به بازار دو مسیر و رویه‌ای هستند که باید از سوی فعالان حوزه تنظیم و کنترل بازار در سراسر استان سمنان در پیش‌گرفته شوند.

سرپرست استانداری سمنان بابیان اینکه در شرایط کنونی مسئولان باید برای خدمت گذاری در راستای ارتقا باورها و اعتماد عمومی مردم تلاش کنند، ابراز داشت:  رصد بازار و تثبیت وضعیت اقتصادی منجر به افزایش اعتماد عمومی می‌شود لذا انتظار می‌رود مسئولان نهادهای ذی‌ربط بر این مهم اهتمام کافی را داشته باشند.

ناجی بابیان اینکه فعالان اقتصادی می‌بایست در راستای تقویت عدالت و تعادل بخشی در بازار گام بردارند، تصریح کرد: قطعا تضعیف اعتماد عمومی موجب خدشه به دستاوردهای نظام خواهد شد لذا این مهم می‌طلبد تا مجریان این بخش باهم افزایی و همراهی به منظور رشد اقتصادی تلاش کنند.

وی کنترل، تنظیم و نظارت بازار به منظور حفظ حقوق مردم و آرامش در جامعه را ضروری دانست و اضافه کرد: رفتار و اقدامات مسئولان در این حوزه می‌تواند نقش تعیین‌کننده‌ای در تضعیف یا تقویت اعتماد عمومی داشته باشند لذا می‌بایست این مهم در شرایط حساس کنونی به‌دقت بررسی شود.

به گزارش خبرنگار مهر،در این نشست رضا محمدی به عنوان مدیرکل جدید تعزیرات حکومتی استان سمنان معرفی و از خدمات عیسی فاضلی قدردانی شد.

مهر

انتهای پیام / م

0
Your rating: None

Comments

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

 

تمام حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی تیتر یک می باشد و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع بلا مانع است.

طراحی شده توسط صددروازه

 

تلفن تماس : 02335262917

تلفن همراه مدیر مسئول: 09193330240

رایانامه : titreyek[a]chmail.ir

بازگشت