جهاد رمز بقاء و راز حیات مسلمانان است

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
جانشین سپاه پاسداران :
جهاد رمز بقاء و راز حیات مسلمانان است
جانشین سپاه پاسداران در بزرگداشت بین المللی مجاهدان در غربت در دامغان گفت: هر سر زمینی که جهاد را ابزار سعادت خویش قرار دهید هرگز نمی میرد.

به گزارش خبرنگار تیتریک در شب شهادت امام رضا (ع) بزرگداشت بین المللی مجاهدان در غربت با حضور مبارزان و اندیشمندان بیش از بیست کشور مسلمان و سردار سلامی در سالن همایش های دانشگاه دامغان برگزار شد .

حسین سلامی در سخنرانی این همایش عنوان کرد : امروز همه سرزمین های اسلامی متحد علیه استکبار شده اند و جوانان بلاد اسلامی زره بر تن کرده اند تا مستکبران را از سلطه بر سرنوشت مسلمانان فراری دهند.

وی افزود : امروز روحیه جهاد در جوانان در پیکره امت اسلامی جاری شده است و مسلمانان در حال بازیابی مجد و عظمت خود هستند و تصمیم گرفته اند بساط سیطره نظامی ، فرهنگی ، اقتصادی دشمن را برچینند.

جانشین سپاه اذعان داشت : مسلمانان می خواهند از اسارت نوین برده داری دشمنان رها شوند و به همین دلیل در فلسطین ، لبنان ، بحرین ، سوریه ، عراق و یمن دل ها به یک دیگر پیوند خورده و زمینه های شکل گیری امت واحد اسلامی در حال شکل گیری است.

در ادامه این همایش سردار سلامی با بیان اینکه یادآوری نعمت های الهی در این جهاد مهم است تصریح کرد : هر سر زمینی که جهاد را ابزار سعادت خویش قرار دهید هرگز نمی میرد و جهاد را رمز بقاء و راز حیات مسلمانان دانست.

حسین سلامی یاد آور شد : امروز صهیونیست ها در محاصره هستند و آنها در بین مرگ و زندگی دست و پا میزنند و دور خود دیوار می کشند و مرگ برای اسرائیلی ها به یک واقعیت تبدیل شده و آنها می دانند که هر جنگی آغاز کنند نه تنها لبنانی ها مقابل آنها می ایستند بلکه آغاز هر جنگا به محو آنها خواهد رسید.

سردار سلامی بیان کرد : آن زمان که امام عظیم الشأن احساس کرد مه شکوه و مجد مسلمانان در چنگال دنیای غرب به خصوص آمریکا قرار گرفته است و ذلت و فقر از خصوصیات جهان اسلام شده است به معجزه الهی دست زد و با انقلاب خویش میدان جهاد را برای مسلمانان باز کرد.

جانشین سپاه پاسداران افزود : یک جنگ بزرگ جهانی با اعتلاف کشورهای جهان به ما تحمیل کردند و جوانان ما بسیج شدن برای مقابله دشمن شدند و با تمام تحریم ها دشمن را شکست دادن و ما به این نتیجه رسیده ایم برای اینکه بقاء داشته باشیم باید قدرتمند باشیم و ظرفیت های جدیدی در جهان اسلام ایجاد کنیم و انقلاب در کشور های مسلمان نفوذ کرد.

سردار حسین سلامی تصریح کرد : ما سطح قاعده قدرت انقلاب را از شرق مهدیترانه تا دریای سرخ گشترش داده ایم و مرزها برداشته شده است و مسلمانان متحد اند.

جانشین سپاه اذعان داشت : در شرایطی که دشمن جنگ اقتصادی علیه ملت ایران راه انداخته است و عملیات روانی سنگینی بکار گرفته است ، یک جنگ اقتصادی ای که اگر خود آمریکایی ها در این شرایط بودن از هم می پاشید ، ملت ایران ایستاده اند و قدرت حمله نظامی را از آمریکایی ها گرفته است.

وی افزود : ما به قدرت بی سابقه ای رسیده ایم و دشمن به تنها حربه خود روی آورده که جنگ اقتصادی است و حتی آنها قادر به اعمال تحریم هم نیستند ودر روز 13 آبان خود مجبور شدن 8 کشور را معاف از خرید نفت ایران کنند که نشان می دهد آمریکا قدرت خود را از دست داده است.

در پایان سردار حسین سلامی خاطر نشان کرد : قدرت موشکی ما قد کشیده است و در هر برد و حجمی ساخته ایم و دشمن توانایی رویارویی نظامی را با ما ندارد.

انتهای پیام / م

0
Your rating: None

Comments

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

 

تمام حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی تیتر یک می باشد و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع بلا مانع است.

طراحی شده توسط صددروازه

 

تلفن تماس : 02335262917

تلفن همراه مدیر مسئول: 09193330240

رایانامه : titreyek[a]chmail.ir

بازگشت