دوشنبه, 28 خرداد 1397 - الاثنين 05 شوال 1439 - Monday 18th June 2018

حجاب وعفاف دو ارزش درجامعه بشری

@count ساعتارسال به دوستان
آسیب های اجتماعی به زنان و دختران ناشی از نداشتن حجاب وعفاف
اغلب آسیب های اجتماعی به زنان ودختران ناشی از نداشتن حجاب وعفاف وداشتن پوشش های غیر متعارف است وزنان ما باید به این آگاهی برسند که حجاب باعث سلامت روح وروان زنان در جامعه است.

به گزارش خبرنگار تیتریک دامغان ؛کمیته حجاب و عفاف شهرستان به ریاست معاون سیاسی اجتماعی فرماندار در محل سالن اجتماعات فرمانداری تشکیل گردید .

معاون سیاسی اجتماعی فرماندار ضمن آرزوی قبولی طاعات وعبادات اعضا وتسلیت بمناسبت شهادت شهدای تروریستی 17 خرداد وبا اشاره به موضوع جلسه گفت: حجاب وعفاف دو ارزش درجامعه بشری ودر کشور ما است که باید نگاه ویژه ای نسبت به آن داشته باشیم. وی درادامه با عنایت به اهمیت حجاب برای زنان گفت: اغلب آسیب ها به زنان ودختران ناشی از نداشتن حجاب وعفاف وداشتن پوشش های غیر متعارف است وزنان ما باید به این آگاهی برسند که حجاب باعث سلامت روح وروان زنان در جامعه است.

حاجی بگلو درادامه با اشاره به انجام فعالیتهایی از جمله تشویق- انجام فعالیتهای فرهنگی وهنری وعلمی مناسب وآموزش گفت : آموزش حجاب در دختران وپسران باید نهادینه واین آموزش حتی در مدارس نیز اجرا گردد تا فرد بتواند به اهمیت حجاب پی برده وآن را درونی کند.

مسئول بسیج جامعه زنان نیز با اشاره به موضوع جلسه وحادثه 21 تیرماه گفت: زنان ما میراث دار حجاب وعفاف هستند و ما باید با توجه به هجمه های فرهنگی که از سوی دشمن برای برداشتن این فرهنگ وکمرنگ نمودن این ارزش دارند تلاش ومقابله به مثل فرهنگی داشته باشیم . موسوی درادامه برنامه های پیشنهادی را اعلام ودر خصوص راهپیمایی 22تیرماه مواردی را مطرح نمودد.

درادامه اعضای حاضر در جلسه نظرات وپیشنهادات خودرا  در خصوص برنامه های پیشنهادی ونحوه اجرا ی پیشنهادات مطرح نمودند.

انتهای پیام /

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان

0
Your rating: خالی

دیدگاه‌ها

ارسال نظر جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.
کد امنیتی
لطفا عبارت امنیتی را وارد نمایید.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

 

تمام حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی تیتر یک می باشد و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع بلا مانع است.

طراحی شده توسط صددروازه

 

تلفن تماس : 02335262917

تلفن همراه مدیر مسئول: 09193330240

رایانامه : titreyek[a]chmail.ir

بازگشت