جمعه, 4 خرداد 1397 - الجمعة 11 رمضان 1439 - Friday 25th May 2018

دادستان دامغان دستور تخریب اماکن آلوده را صادر کرد

@count ساعتارسال به دوستان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
محمد تقی گلی دادستان عمومی و انقلاب دامغان؛
دادستان دامغان دستور تخریب اماکن آلوده را صادر کرد
امروزه توجه به امنیت شهروندان و روش‌های ارتقای آن، به یکی از اولویت‌های اساسی دستگاه قضایی تبدیل شده است، چون معیار‌های شناخت و تحلیل امنیت در پهنه شهر بسیار متفاوت است.

به گزارش خبرنگار تیتریک دامغان ؛ محمد تقی گلی دادستان دامغان گفت:در راستای پیشگیری های وضعی حفاظت و صیانت از حقوق عامه شهروندان دامغان با حضور وبازدید از اماکن مخروبه، ساختمانهای متروکه در حال ریزش به منظور جلوگیری از حوادثی نظیر پلاسکو، سرقت ،جمع آوری اراذل و اوباش به منظور پیشگیری از وقوع جرایم طی گزارش های واصله از مردم و تعقیبات بعمل آمده نیروی انتظامی دستور تخریب اماکن آلوده را به شهرداری دامغان صادر شد.

دادستان عمومی انقلاب دامغان اشاره کرد: این اماکن در خیابان 12 فروردین و پشت پاساژ خندق قرار دارد که متروکه و خالی از سکنه می باشد و پس انجام امور اداری لازم با رضایت صاحبان ملک این اقدام صورت گرفته و تخریب می گردد.

وی گفت: امروزه توجه به امنیت شهروندان و روش‌های ارتقای آن، به یکی از اولویت‌های اساسی دستگاه قضایی تبدیل شده است، چون معیار‌های شناخت و تحلیل امنیت در پهنه شهر بسیار متفاوت است.

 دادستان دامغان در پایان گفت: تخریب این اماکن مخروبه در پی مطالبات شهروندان و با هدف ارتقای امنیت اجتماعی صورت گرفته و  بر شناسایی و تخریب سایر اماکن مشابه در سطح شهر دامغان تأکید کرد و از همکاری خوب دستگاه‌های مرتبط و مردم در این زمینه قدردانی کرد.

به گزارش خبرنگار تیتریک دامغان ؛

0
Your rating: خالی

دیدگاه‌ها

ارسال نظر جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.
کد امنیتی
لطفا عبارت امنیتی را وارد نمایید.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

 

تمام حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی تیتر یک می باشد و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع بلا مانع است.

طراحی شده توسط صددروازه

 

تلفن تماس : 02335262917

تلفن همراه مدیر مسئول: 09193330240

رایانامه : titreyek[a]chmail.ir

بازگشت