دوشنبه, 28 خرداد 1397 - الاثنين 05 شوال 1439 - Monday 18th June 2018

دیدگاه مردم نسبت به سران فتنه 88 : به هیچ وجه قابل بخشش نیست !

@count ساعتارسال به دوستان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
دیدگاه مردم نسبت به سران فتنه 88 : به هیچ وجه قابل بخشش نیست !
اكنون 7 سال از آن حوادث تلخ مي‌گذرد، غبارها فرونشسته است، چهره خائنين به ملت را بهتر مي‌توان ديد و دشمنان نظام، نان تحريم را در تنور فتنه پختند و اقتدار و امنيت ملي را به چالش كشاندند.

به گزارش خبرنگار تیتریک دامغان ؛ هركس كه كمترين فهم سياسي داشته باشد، مي‌داند كه سران فتنه هنوز بر سر موضع خود هستند. كساني هم كه براي رفع حصر مي‌كوشند، دنبال بازتوليد فتنه مي‌باشند، چرا كه آنها كمترين كاري درباره اينكه موتور فتنه را خاموش كنند، در كارنامه سياسي خود ندارند.

هنوز راي‌گيري پايان نيافته بود و مردم در تهران و برخي شهرهاي بزرگ در پاي صندوق‌هاي راي بودند كه آقاي موسوي طي مصاحبه‌اي با خبرنگاران داخلي و خارجي، خود را پيروز انتخابات معرفي كرد. با اعلام نتايج انتخابات، "دروغ تقلب" رمز فرمان آشوب شد و كشور را هشت ماه دچار تلاطم اردوكشي‌ هاي خياباني كرد.

امسال که حدود هفت سال از این فتنه عظیم می گذرد گویی همین دیروز بود که شعار های ضد دینی و اسلامی سر می دادند و اصل نظام را نشانه رفته بودند و انتخابات را بهانه !

در بین مردم حضور پیدا کردیم تا بعد از این سال ها نظرشان را در مورد این غائله بزرگ جویا شویم ، مردمی که بی شک بیشترین آسیب را در این فتنه دیدند.

دکتر دومهری استاد دانشگاه در گفتگو با ما گفت: چگونه است در انتخابات ریاست جمهوری کشور آمریکا که در ماه گذشته برگزار شد ، نامزد بازنده که براساس آمار ها پیروز میدان بود ، شکست را می پذیرد و با آرای الکترال کشورش احترام می گذارد ولی در سال 88 کسی برای آرای مردم احترامی قائل نبود ؟؟!!

خانم افتخاریان یک مادر خانه دار در این باب می گوید : اینها ( سران فتنه ) با آبرو و حیثیت جوانان کشور بازی کردند و سزای آنها مرگ است.

عبدالهی کارمند یکی از ادارات دامغان عنوان کرد : فتنه سال 88 ضربه مهلکی به نظام جمهوری اسلامی ایران وارد کرد و چهره کشور اسلامی و در واقع جهان تشییع را در دنیا لکه دار کرد. حصر آنها بزرگترین لطف و رافت اسلامی برای آنهاست.

محسنی دانشجوی دانشگاه دامغان هم بیان کرد : فتنه فضای غبار آلودی را در کشور ایجاد کرد که شناختن حق از باطل بسیار سخت می شود و به نظر من همه جوانب و مقصرین را باید سنجید و مورد بازخواست قرار داد ولی آن چیزی که مانند روز روشن است گناه نابخشودنی سران فتنه بدلیل خسارت ها ، ضررها و... به کشور می باشد.

کاتبی دبیر آموزش و پرورش دامغان نیز اشاره کرد : اگر قرار باشد هر کس بر طبل بی قانونی بکوبد و مطیع امر قانون نباشد ، دیگر آنجا جایی برای زندگی نیست . قانون بد بسیار از نبود قانون بهتر است وقتی رهبری نظام شما را دعوت به قانون ، بصیرت و صبر می کند ولی باز هم گوشی بدهکار نیست ، معلوم می شود برنامه ای پشت این جریان ها وجود دارد . سران فتنه بدانند آنها امروز منفور دل مردم هستند.

زارعی که شاغل در بخش آزاد است گفت : اینها از ابتدا که بی قانونی کردند چگونه می خواستند رئیس جمهور مردم شوند و برای آنها معیشی و امنیت را اجرا کنند ؟!محاکمه و مرگ آنها ، تنها جوابگوی خون های ریخته شده در سال 88 است.

حجت الاسلام ترابی ضمن محکوم کردن فتنه گران بیان کرد : عدم احترام به آرای مردم ، لکه دار کردن آبروی نظام ، شهدا و امام شهدا ، بازی با احساسات مردم و جوانان ، خسارت های چند میلیاردی از باب اقتصادی ، معنوی و سیاسی تنها بخشی از گناه های بزرگ سران فتنه هستند . طبق آیات قرآن کریم حتی سکوت کنندگان در برابر فتنه ها هم مشمول عذاب اند . اعدام سران فتنه و هم پیمانانشان تنها جزای دنیایشان است که در آخرت باید جوابگوی شهدا و حق الناس های انجام داده شده باشند .

 اكنون 7 سال از آن حوادث تلخ مي‌گذرد، غبارها فرونشسته است، چهره خائنين به ملت را بهتر مي‌توان ديد و دشمنان نظام، نان تحريم را در تنور فتنه پختند و اقتدار و امنيت ملي را به چالش كشاندند. هركسي كه اندك اطلاعي از فقه و قانون داشته باشد، مي‌داند كه جرم اصلي سران فتنه، بغي و افساد في‌الارض است. آنها بايد روزي در محكمه الهي محاكمه و به اتهام همين جرايم، مجازات شوند.


انتهای پیام /
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان

0
Your rating: خالی

دیدگاه‌ها

ارسال نظر جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.
کد امنیتی
لطفا عبارت امنیتی را وارد نمایید.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

 

تمام حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی تیتر یک می باشد و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع بلا مانع است.

طراحی شده توسط صددروازه

 

تلفن تماس : 02335262917

تلفن همراه مدیر مسئول: 09193330240

رایانامه : titreyek[a]chmail.ir

بازگشت