دوشنبه, 28 خرداد 1397 - الاثنين 05 شوال 1439 - Monday 18th June 2018

رسیدگی به پرونده های قاچاق کالا و ارز در شهرستان دامغان رشد 112 درصدی دارد

@count ساعتارسال به دوستان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
رسیدگی به پرونده های قاچاق کالا و ارز در شهرستان دامغان رشد 112 درصدی دارد
رئیس اداره تعزیرات حکومتی دامغان گفت : از نظر رسیدگی به پرونده های قاچاق کالا و ارز در شهرستان دامغان نسبت به سایر شهرستان های استان از رشد 112.50 درصدی در طی نه ماهه نخست سال جاری برخوردار بودیم .

به گزارش خبرنگار تیتریک دامغان ؛ حسین سعدالدین در هفتمین جلسه کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان دامغان در سال جاری به میزبانی فرمانداری این شهرستان سخن می گفت افزود : برای 18 فقره پرونده رسیدگی شده قاچاق کالا و ارز در شهرستان دامغان در طی نه ماهه نخست سال جاری هفت میلیارد و 787 میلیون و 205 هزارو 815 ریال برای متهمان پرونده جریمه صادر شد .

رئیس اداره تعزیرات حکومتی دامغان از رسیدگی به 18 فقره پرونده قاچاق کالا و ارزاز ابتدای سال جاری تاکنون در این شهرستان خبر داد و گفت : در طی نه ماهه نخست سال جاری 16 فقره پرونده قاچاق کالا و ارز در اداره تعزیرات حکومتی دامغان وارد که با احتساب پرونده های قبلی در مجموع به 18 فقره پرونده رسیدگی شد .

وی اضافه کرد : بیشترین پرونده های تشکیل شده در بحث قاچاق کالا و ارز در شهرستان دامغان را موتورسیکلت ، پوشاک ، دارو و لوازم آرایشی و بهداشتی بوده است .

وی اضافه کرد : از نظر رسیدگی به پرونده های قاچاق کالا و ارز در شهرستان دامغان نسبت به سایر شهرستان های استان از رشد 112.50 درصدی در طی نه ماهه نخست سال جاری برخوردار بودیم .

وی با بیان اینکه مبارزه با قاچاق کالا و ارز ضامن امنیت و توسعه اقتصاد ملی است اظهار داشت : مبارزه با قاچاق کالا و ارز، حرکت در مسیر اهداف عالیه اقتصاد مقاومتی و سیاست های تعیین شده توسط مقام معظم رهبری است که دنبال می شود .

رئیس اداره تعزیرات حکومتی دامغان اضافه کرد : یکی از رسالت های سازمان تعزیرات حکومتی بررسی و رسیدگی به پرونده های قاچاق کالا و ارز است و برای پیشگیری از وقوع جرائم قاچاق کالا و ارز و روی آوردن مردم به تولیدات داخلی و حمایت همه جانبه از اقتصاد کشور باید فرهنگ سازی شود .

سعدالدین یاد آورشد : قانون گذار بحث پیشگیری را به عنوان مهمترین اولویت مبارزه با قاچاق کالا و ارز مطرح و بر ضرورت مردمی کردن مبارزه با این پدیده شوم تاکید کرده است و خوشبختانه بااین اقدامات پیشگیرانه توانستیم به موفقیت های خوبی نائل شویم .

وی گفت : همه باید برای رشد و شکوفایی کشورمان در بحث مبارزه با قاچاق کالا و ارز جدی باشیم تا بتوانیم با این حرکت خود به تولید ملی و اقتصاد کشور بیش از گذشته کمک کنیم .

انتهای پیام /
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان

0
Your rating: خالی

دیدگاه‌ها

ارسال نظر جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.
کد امنیتی
لطفا عبارت امنیتی را وارد نمایید.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

 

تمام حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی تیتر یک می باشد و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع بلا مانع است.

طراحی شده توسط صددروازه

 

تلفن تماس : 02335262917

تلفن همراه مدیر مسئول: 09193330240

رایانامه : titreyek[a]chmail.ir

بازگشت