سه شنبه, 26 تير 1397 - الثلاثاء 05 ذو القعدة 1439 - Tuesday 17th July 2018

رشد 140 درصدی طرح‌های اشتغال مددجویان در دامغان

@count ساعتارسال به دوستان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
با هدف توانمندی مددجویان اجرایی شد؛
رشد 140 درصدی طرح‌های اشتغال مددجویان در دامغان
رئیس کمیته امداد شهرستان دامغان گفت: ۱۸۶ فرصت شغلی برای مددجویان دامغانی در طی سالجاری ایجاد شده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۴۰ درصد رشد داشته است.

به گزارش خبرنگار تیتریک دامغان ؛ به نقل از مرآت حمیدرضا کشاورزیان، رئیس کمیته امداد شهرستان دامغان با اشاره به اینکه از مددجویان کارآفرینی که طرح‌های اشتغال خود را به واحد اشتغال و خودکفایی این نهاد ارائه می‌دهند استقبال می‌شود، گفت: امروزه توجه به کسب‌وکارهای کوچک خانگی بیش‌ازپیش مورد اهمیت قرار دارد.
وی بازاریابی، شیوه ارائه خدمات، داشتن مهارت‌های عمومی و تخصصی را برای مددجویان درراه اندازی مشاغل ضروری برشمرد و افزود: ۵۷۰ نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد شهرستان دامغان در ۹ ماهه امسال دوره‌های حرفه‌آموزی مشاغل را از مراکز فنی و حرفه‌ای فراگرفتند.
رئیس کمیته امداد شهرستان دامغان بابیان اینکه ۱۸۶ فرصت شغلی برای مددجویان شهرستان دامغان بااعتبار دو میلیارد ۹۳۳ میلیون تومان از منابع کمیته امداد و منابع بانکی ایجادشده است، اظهار کرد: در مدت مشابه سال گذشته ۱۰۱ فرصت شغلی بااعتبار یک میلیارد ۲۱۹ میلیون تومان برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد این شهرستان ایجاد شد که بر این اساس طرح‌های اشتعال در سال جاری ۱۴۰ درصد رشد داشته است.
وی بیان کرد: ۱۳۲ فرصت شغلی ایجادشده برای مددجویان شهرستان دامغان در این مدت بااعتبار دو میلیارد و ۲۲۰ میلیون تومان از منابع بانکی و ۵۴ طرح اشتغال با اعتبار  ۷۱۳ میلیون تومان از محل منابع کمیته امداد بوده است.
کشاورزیان با اشاره به اینکه عمده مشاغل ایجادشده را در این مدت ۹۴ طرح خدماتی، ۷۰ طرح دامپروری، ده طرح صنعتی و معدنی، شش طرح صنایع‌دستی، چهار طرح کشاورزی و دو طرح شیلات بوده است،  گفت: در یک ماه گذشته ۱۲ خودرو نیسان باهدف ایجاد فرصت‌های شغلی به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد این شهرستان واگذار شد.
وی نظارت بر طرح‌های اشتغال ایجادشده را باهدف پایدارسازی و افزایش تولید ضروری دانست و افزود: در ۹ ماهه سال جاری هزار و ۲۳۸ نظارت بر طرح‌های اشتغال مددجویان شهرستان دامغان با حضور کارشناسان واحد اشتغال انجام‌شده است.
رئیس کمیته امداد شهرستان دامغان در ادامه یادآور شد: در این مدت ۵۰۸ میلیون تومان باهدف پایدارسازی فرصت‌های شغلی ایجادشده و در حال فعالیت به طرح‌های اشتغال مددجویان شهرستان دامغان پرداخت‌شده است.

انتهای پیام/

0
Your rating: خالی

دیدگاه‌ها

ارسال نظر جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.
کد امنیتی
لطفا عبارت امنیتی را وارد نمایید.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

 

تمام حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی تیتر یک می باشد و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع بلا مانع است.

طراحی شده توسط صددروازه

 

تلفن تماس : 02335262917

تلفن همراه مدیر مسئول: 09193330240

رایانامه : titreyek[a]chmail.ir

بازگشت