پنجشنبه, 6 ارديبهشت 1397 - الخميس 11 شعبان 1439 - Thursday 26th April 2018

روابط عمومی منابع طبیعی و آبخیزداری دامغان ، روابط عمومی برتر استان سمنان شد

@count ساعتارسال به دوستان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
روابط عمومی منابع طبیعی و آبخیزداری دامغان ، روابط عمومی برتر استان سمنان شد
مسئول روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان سمنان از کسب رتبه اول روابط عمومی اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان دامغان در بین ادارات سطح شهرستان ها خبر داد و گفت : این کسب رتبه برتر براساس ارزیابی ها انجام شده در سال جاری بوده است که روابط عمومی اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان دامغان موفق به کسب آن شده است .

 

به گزارش خبرنگار تیتریک دامغان ؛ علینقی حیدریان درنشست رابطین روابط عمومی ادارات منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان های استان سمنان به میزبانی سالن جلسات شهید نقاشیان اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان سمنان اظهار داشت : وظیفه روابط عمومی ، اطلاع رسانی و پاسخگویی است که رابطین روابط عمومی ادارات منابع طبیعی و آبخیزداری باید این مقولات را در سرلوحه کارهای خود قرار دهند و به آن توجه کنند .

وی اضافه کرد : ارتباطات در هرسازمان یکی از شاخصه های رشد و تعالی آن سازمان است به گونه ای که اگر ارتباطات درون سازمانی و برون سازمانی نباشد کارها و برنامه ها به خوبی پیش نخواهد رفت .

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان سمنان با اشاره به رهنمودهای مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه فرهنگ منابع طبیعی باید به معارف عمومی تبدیل شود افزود : این امر مهم باید بیش از گذشته و با تمام توان باید در جامعه ترویج و گسترش پیدا کند و روابط عمومی ها در این زمینه از رسالت و جایگاه فراوانی برخوردارند که باید این موضوع مهم را در سطح جامعه با اطلاع رسانی تقویت کنند .

وی خاطر نشان کرد : ما نیازمند درک عمیق از منابع طبیعی نزد افکار عمومی هستیم که در انجام این امر روابط عمومی ها باید نقش خود را در این زمینه پررنگ کنند .

حیدریان تصریح کرد : روابط عمومی ها با کمک رسانه هایی که در اختیار و به آن دسترسی دارند می توانند فعالیت ها و برنامه های انجام شده در استان و شهرستان ها را به جامعه هدف منتقل کنند .

وی رسالت و جایگاه روابط عمومی ها را حساس و خطیر برشمرد و اظهار داشت : سطح برنامه ها و فعالیت های روابط عمومی ها باید دارای یک جایگاه استراتژی باشد و با این کار می توانیم منشا ء کارهای مفید و موثرتری در سطح جامعه باشیم .

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان سمنان گفت : با توجه به اینکه در طی دوماه آینده شاهد آغاز برنامه های هفته گرامیداشت منابع طبیعی و آبخیزداری خواهیم بود از روابط عمومی ها انتظار آن است که برنامه های این هفته را به خوبی پوشش دهند و تعامل و همکاری خودرا مطبوعات و رسانه ها در انعکاس اخبار و گزارشات ارائه شده در سطح شهرستان ها را تقویت کنند تا همگان در جریان برنامه و فعالیت ها قرار گیرند .

وی همچنین از روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان سمنان خواست تا یک دوره آموزشی خبرنویسی ، گزارش نویسی و تکنیک های مصاحبه را برای رابطین روابط عمومی های ادارات شهرستان ها تا پایان دی ماه امسال با دعوت از اساتید خبره در مرکز استان برگزار تا آنان با فن و فنون خبر در بخش های مختلف آشنا شوند .

این نشست که با هدف ایجاد تعامل بیشتر و همچنین اطلاع رسانی به موقع اخبار و رویداد ها و همچنین ارتقا سطح برنامه ها برگزار شده بود هریک از رابطین روابط عمومی ادارات منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان های استان سمنان به بیان دیدگاه و نقطه نظرات خود راجع به جایگاه روابط عمومی پرداختند .

انتهای پیام /
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان

0
Your rating: خالی

دیدگاه‌ها

ارسال نظر جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.
کد امنیتی
لطفا عبارت امنیتی را وارد نمایید.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

 

تمام حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی تیتر یک می باشد و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع بلا مانع است.

طراحی شده توسط صددروازه

 

تلفن تماس : 02335262917

تلفن همراه مدیر مسئول: 09193330240

رایانامه : titreyek[a]chmail.ir

بازگشت