جمعه, 4 خرداد 1397 - الجمعة 11 رمضان 1439 - Friday 25th May 2018

روحانی ضمن دریافت پیام روشن مردم به تعهدات خود به قانون و ملّت در مبارزه با فساد پایبند باشد

@count ساعتارسال به دوستان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
روحانی ضمن دریافت پیام روشن مردم به تعهدات خود به قانون و ملّت در مبارزه با فساد پایبند باشد
استادان بسیجی دانشگاه‌های اصفهان خطاب به روحانی تاکید کردند: آقای رئیس جمهور، پیام روشن مردم را دریابید و به تعهدات خود به قانون اساسی و ملّت در مبارزه عملی با فساد پایبند باشید.

به گزارش گروه سیاسی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، اساتید بسیجی دانشگاه‌های و مراکز آموزش عالی و پژوهشی اصفهان طی نامه‌ای به روحانی ضمن تاکید بر اینکه چطور می‌شود بزرگترین رفراندوم در حمایت از ارزش‌های نظام مندرج در قانون اساسی را نادیده گرفت و باز هم از رفراندوم صحبت کرد، نوشت: از شما می‌خواهیم به پیام مردم در رفراندوم 22 بهمن 96 پاسخ داده و با فساد در عمل مبارزه جدی کنید و در جهت رفع مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم گام بردارید و نسبت به تعهدات خود در مقابل ملت بزرگ ایران در چهار چوب قانون اساسی پایند باشید.

متن این نامه در ادامه است:

« جناب آقای روحانی ریاست محترم جمهور

از اینکه شما در چتر نظام جمهوری اسلامی و تحت ولایت ولی فقیه به این مقام نایل شدید جای هیچ شکی نیست و اینکه شما در طول 39 سال گذشته نقش موثر در مقاطع مختلف داشته اید را نباید انکار کرد اما چطور می‌توان رفراندوم عظیم مردم در 22 بهمن 96 و رای به نظام جمهوری اسلامی و حمایت قاطعانه از ولایت مطلقه فقیه را انکار کرد؟ مگر همین حضور مردم و ملت بزرگ رژیم پر فساد طاغوت را در هم نشکست؟

چطور می‌توان حضور پرشور مردم در خیابان‌ها که با درایت و احترام به همه موازین نظام صورت گرفت در عین تحمل سختی‌های معیشتی و ناکار آمدی در رفع مشکلات اقتصادی دولتتان تماشا نکرد.

چطور می‌شود بزرگترین رفراندوم در حمایت از ارزش‌های نظام مندرج در قانون اساسی را نادیده گرفت و باز هم از رفراندوم صحبت کرد؟

چطور می‌توان حضور مردم بعد از 39 سال که باعث خشنودی روح ملکوتی امام راحل و حرکت پرشور در خط سرخ شهیدان شد را دید و باز هم حرف از رفراندوم زد.

ما اساتید دانشگاه‌های استان اصفهان برای حفظ ارزش‌های نظام و پیشبرد ملت شریف جمهوری اسلامی ایران از شما می‌خواهیم به پیام مردم در رفراندوم 22 بهمن 96 پاسخ داده و با فساد در عمل مبارزه جدی کنید و در جهت رفع مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم گام بردارید و نسبت به تعهدات خود در مقابل ملت بزرگ ایران در چهار چوب قانون اساسی پایند باشید.»

انتهای پیام/

0
Your rating: خالی

دیدگاه‌ها

ارسال نظر جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.
کد امنیتی
لطفا عبارت امنیتی را وارد نمایید.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

 

تمام حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی تیتر یک می باشد و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع بلا مانع است.

طراحی شده توسط صددروازه

 

تلفن تماس : 02335262917

تلفن همراه مدیر مسئول: 09193330240

رایانامه : titreyek[a]chmail.ir

بازگشت