شنبه, 2 تير 1397 - السبت 10 شوال 1439 - Saturday 23rd June 2018

زمین‌های شهرک‌های صنعتی نباید بدون متقاضی باشد/ موانع برنامه‌های ملی رفع شود

@count ساعتارسال به دوستان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
رئیس سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران:
زمین‌های شهرک‌های صنعتی نباید بدون متقاضی باشد/ موانع برنامه‌های ملی رفع شود
رئیس سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران گفت: زمین‌های شهرک‌های صنعتی نباید بدون متقاضی باشد و موانع برنامه‌های ملی در راستای توسعه صنعتی باید رفع شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تیتریک ،صادق نجفی که امشب با مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان و رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان در خصوص روند اجرای پروژه شناسایی ظرفیت‌های تولید ملی سخن می‌گفت، با بیان اینکه سیاست سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران بر تقاضامحور بودن شهرک‌های صنعتی است، اظهار کرد: زمین‌های شهرک‌های صنعتی نباید بدون متقاضی باشد.

وی با بیان اینکه در این بخش با کمبود منابع مالی و امکانات مواجه نیستیم، از آمادگی در حوزه تأمین زیرساخت‌ها، تسهیلات و رفع موانع برنامه‌های ملی در توسعه برنامه‌های صنعت و معدن در استان‌ها خبر داد.

رئیس سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران همچنین بر لزوم رفع موانع و کمبودهای داخلی با مدیریت درون‌استانی تأکید کرد و خواستار اجرایی شدن استراتژی متناسب با امکانات و ظرفیت‌های موجود هر استان در راستای شکوفایی طرح‌های صنعتی در قالب صنایع کوچک، متوسط و بزرگ شد.

حشمت‌الله عسکری، سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری سمنان نیز گفت: استان سمنان به لحاظ برخورداری از ظرفیت‌های صنعتی و معدنی بالا و موقعیت استراتژیک جغرافیایی به‌خوبی قادر است تا به‌عنوان استان معین همه‌جانبه و مشخصاً در پشتیبان تولید در عرصه صنعت و معدن در سطح کشور و استان تهران مطرح باشد.

وی مشکل اساسی در بخش صنایع کوچک و متوسط را کمبود منابع آب اعلام کرد و افزود: یکی از اولویت‌های ما در استان سمنان نیز سوق دادن منابع محدود بودجه در تأمین آب است.

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری سمنان اظهار امیدواری کرد؛ با همت مسؤولان در سطح ملی شاهد رفع کمبود منابع آبی از طریق انتقال آب دریای خزر باشیم.

عسکری همچنین ابراز امیدواری کرد؛ با تأمین بالغ‌بر ۱۱۵ میلیارد ریال اعتبار شاهد رفع مشکل کمبود منابع برق در حوزه معادن استان باشیم.

وی با بیان اینکه یکی از برنامه‌های این استان ایجاد اشتغال ۱۵ هزار نفری برای بیکاران متقاضی اشتغال تا پایان برنامه این دولت است، تصریح کرد توجه به صنایع روستایی یکی از مواردی است که می‌تواند در توسعه روستایی و ایجاد اشتغال در این بخش مؤثر واقع شود.

فارس

0
Your rating: خالی

دیدگاه‌ها

ارسال نظر جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.
کد امنیتی
لطفا عبارت امنیتی را وارد نمایید.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

 

تمام حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی تیتر یک می باشد و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع بلا مانع است.

طراحی شده توسط صددروازه

 

تلفن تماس : 02335262917

تلفن همراه مدیر مسئول: 09193330240

رایانامه : titreyek[a]chmail.ir

بازگشت