چهارشنبه, 30 خرداد 1397 - الأربعاء 07 شوال 1439 - Wednesday 20th June 2018

زیبایی دامغان مرهون تلاش های شهردار/ شهردار متشکریم

@count ساعتارسال به دوستان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
گزارشی از عملکرد شهردار دامغان؛
زیبایی دامغان مرهون تلاش های شهردار/ شهردار متشکریم
با سکانداری 5 ساله نصرتی در سمت شهرداری دامغان شاهد تغییرات و تحولات بسیاری در سطح این شهر بوده ایم.

به گزارش خبرنگار تیتریک دامغان ؛به گزارش خبرنگار تیتریک دامغان، مسلم نصرتی که نزدیک به 6 سال از سکانداریش در شهرداری دامغان می گذرد اکنون پس از گذشت این مدت و عملکرد موفق وی در مدیریت شهرداری دامغان زمزمه هایی از گوشه و کنار مبنی برتغییر سکانداریش در شهرداری بگوش می رسد

ازهمان روزهای اول مدیریتش در شهر مردم تغییرات را احساس کردند این را مردم ، همکاران او و تمام کسانی که حتی یک بار از شهر پس از مدتی عبور کرده اند به آن اذعان دارند.

چند روز پیش بود خبر همایش شهرداران جاده ابریشم در دامغان و حضور 40 شهردار به میزبانی شهرداری دامغان و شخص شهردار برگزار شد  خبری که نشان از اعتمادسازی تیم شهرداری  دامغان برای این همایش کشوری را نشان می داد.

شاید چند سال کمی عقب تر از این در ذهن کسی نمی آمد که شهر دامغان به این پتانسیل برسد و تنها یک آرزو بود اما حالا شاهد آن هستیم که تنها با مدیریت جهادی آقای نصرتی شهردار محبوب شهرمان پتانسیل ها شناخته شد و هر روز شاهد تغییری جدید و خبری تازه در حوزه شهرداری هستیم.

تیم قهرمانی ووشو شهراری دامغان با حداقل هزینه راهی مسابقات بین المللی شد واین حرکت جهادی باعث ایجاد اعتماد به نفس در دیگر باشگاه های شهر شده و موتور ما می توانیم از این اداره در دیگر نهادهای فرهنگی شهر راه افتاد.

مسافران حرم حضرت عشق سلطان ابالحسن امام رضا (ع) بعد از زیارت و بازگشت به دیارشان بیشترین خاطره را با عکسهای یادگاری از اِلمانها و مبلمان شهری دامغان شاید داشته باشند وبرای بستگان از تاریخ و زیبایی شهرمان نغمه سرایی کنند.

وقتی از پیاده روهای شهر عبور می کنیم هم شکل  بودن پیاده روها در قسمت های شمالی و جنوبی شهر نشانه عدالت درون شهر است و از تبعیض خبری نیست در هنگام پیاده روی حس شادمانی و رضایت را در چهره مردم از زیبایی شهر می بینید.

در پارک بانوان به عنوان تنها پارک بانوان با استانداردهای موجود در استان با این همه امکانات و وسعت وارد می شویم رضایتمندی بانوان و دختران جوان و حس تجربه شاد بودن در کنار دیگر بانوان همراه با کرامت انسانی و توجه به آنان خود گویای تلاش آقای شهردار است.

در شهر قدم می گذارم سر تاسر شهر عدالت در میریتش را می بینی شمال و جنوب،شرق و غرب همگی گویای تلاش صادقانه  ای است از جنس مردم برای مردم و آنچه خود را به رخ می کشاند احساس غرور مردمی است که به شهر و فضای زیبای آن افتخار می کنند وبا حس زیبا در پارکهای آراسته شده با فرزندانشان قدم برمی دارند

خبرنگار تیتریک نظر مردم دامغان درخصوص عملکرد شهرداری جویا شد که در ادامه می آید:

مظهری بانوی دامغانی درخصوص تنها پارک بانوان دامغان گفت: واقعا پارک زیبا و منحصر به فردی است که فقط خانم ها حضور دارند و بدون دغدغه و با آرامش بیشتری در پارک حضور پیدا می کنند خانم های دامغانی،از مسؤلین بخصوص شهردارتشکر می کنند

رضایی مغازه دار دامغانی درخصوص عملکرد شهردار می گوید: 25سال جلو مغازه و محله ما خراب  و بد نما بود طی این مدت هم آسفالت شد ومدتی بعد هم پیادروها سنگ فرش و بسیار زیبا شد و همه در مدت کوتاهی انجام شد واقعا شهردار را خدا ازما نگیرد تمامی این محله های قدیمی مانند محله های شمال شهر نو نوا شده و از وی و مجموعه همکارانشان تشکر می کنیم.

بچه ها در پارک دانشجو در حال بازی هستند نزدیکشان می شوم والدینشان حضور دارند قربانی استاد دانشگاه است نظرش را در این موضوع جویا می شویم می گوید کار برای مردمی که در منطقه محروم از امکانات دولتی و کشوری و حداقل سرمایه گذاران می باشد با این حجم و به این زیبایی جای تقدیر و تشکر دارد نمونه این پارک را در شهرهای بزرگ دیده ام و این نشان از یک مدیر، با  فکر خوب و برنامه ریز در شهرداری شهرستان دامغان دارد که امیدوارم به این روند خوب و سازنده ادامه دهند.

 پایگاه خبری تحلیلی تیتریک از زحمات مجموعه شهرداری و شهردار محترم تقدیر و تشکر دارد.

 

حال از شما می پرسیم چگونه می توان این همه خدمت را تقدیر کرد

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


انتهای پیام /
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان

 
0
Your rating: خالی

دیدگاه‌ها

تشکر از خدمات شهرداری کارکنان شهرداری دامغان

با سلام : بدینوسیله از خدمات جناب شهردار و کارکنان شهرداری دامغان تشکر مینماید . " خسته نباشید " امیدوارم همواره ایام ،سالم و موفق باشید . شهر بسیار خوب اداره میشود . ......... تقوی

باتشکر از خبرگزاری تیتریک

باتشکر از خبرگزاری تیتریک بابت زحمات
ازشهردار وکلیه مسئولینی که بابت پیشرفت و تعصبی که نسبت به شهر دارند متشکریم
ولی دامغان فقط راسته شهر از میدان پسته تا امام رضا و ازبلوار شمالی تا چهار راه چهارشیر نیست.
شهرک های گلستان و بوستان که بیشترین جمعیت درآن متمرکز می باشد ونیاز به زیبا سازی وداشتن امکانات مناسب شهری فضای سبز و... می باشد هرکدام تنها یک پارک دارند و نسبت به زیباسازی و نظافت چشمگیر مانند مرکز شهر و شمال شهراصلا کاری صورت نپذیرفته است وتنها دراین سال ها فقط چمن در بلواراین دوشهرک وسایر نقاط معمولی شهر کاشته شده است.
دامغان در این چند سال اخیر فقط قسمت شمال شهر (بلوار شمالی) و مرکز شهر شده است.
ودرسال چندبار بلوارهای مرکز شهر گلکاری وتعویض میشود وسایر نقاط شهر اصلا رسیدگی نمیشود.
تمام امکانات در یک نقطه از شهر قرار گرفته این درحالی می باشد که معماری شهری و اصول معماری وشهر سازی که بسیار زیر شاخه دارد هیچ کدام رعایت نمیشود.
حدود 15سال قبل مشاور درجه سوم در شهرداری دامغان حضور پیداکرده وباحضور اعضا شورا وقت آن زمان طرح تفضیلی دامغان را پیشنهاد نمود
یکی از اعضا شورا که همچنان نیز در شوار حضور دارد به همراه سایرین اعضا بدون داشتن هیچ اطلاع از این طرح درجه 6-7و از روی رنگ های خط نقشه خوششان آمده وحمایت کردن و نسبت به صحبت های کارشناسان عمران اهمیت نداده وطرح را تصویب کردن.واقعا جای تاسف وناراحتی دارد.همچنان که این قضیه ادامه دار می باشد وتا امروز هنوز ادامه دارد.
من به عنوان یک دامغانی که چندسالی از دامغان رفته ام اما همچنان شهرم درحال درجا زدن است وهیچ تغییری در شهرم از لحاظ پیشرفت ندیدم.بهتر است خودمان را فریب ندهیم وبا واقعیت ها خودمان را روبه رو سازیم .بنده زحمات شهردار را زیرسوال نمی برم ولی این عوامل باعث پیشرفت و رشد شهر وجمعیت نمیشود.باتوجه به آماری که موجود می باشد جمعیت دامغان منفی ودر رتبه دوم از این حیث می باشیم
امیدوارم افرادی نترس و شجاع وارد میدان شوند ومردم شهرمان را ازاین وضعیت اسفبار وناراحت کننده نجات دهد. به امید آن روز.

آقای عزیز لا اقل یک خسته

آقای عزیز لا اقل یک خسته نباشید کوچک به شهردار عزیز ما و تیم گروهی ایشان می گفتید بد نبود .

ارسال نظر جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.
کد امنیتی
لطفا عبارت امنیتی را وارد نمایید.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

 

تمام حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی تیتر یک می باشد و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع بلا مانع است.

طراحی شده توسط صددروازه

 

تلفن تماس : 02335262917

تلفن همراه مدیر مسئول: 09193330240

رایانامه : titreyek[a]chmail.ir

بازگشت