شنبه, 2 تير 1397 - السبت 10 شوال 1439 - Saturday 23rd June 2018

سخنان رئیس جمهور نه از روی حکمت و نه تدبیر بود، بلکه بی سلیقگی سیاسی بود

@count ساعتارسال به دوستان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
خطیب نماز جمعه دامغان؛
سخنان رئیس جمهور نه از روی حکمت و نه تدبیر بود، بلکه بی سلیقگی سیاسی بود
حجت الاسلام والمسلمین سید محمد حسینیان گفت: سخن از رفراندوم در روز ۲۲ بهمن نه از روی حکمت و نه تدبیر بود بلکه بی سلیقگی سیاسی بود زیرا حضور مردم در این روز تاریخی تایید نظام بود، این حماسه ای بود که به دست مردم ثبت گردید و شکوهی بود که به تثبیت حاکمیت انجامید و ندایی بود برای لبیک به رهبری که متاسفانه حرف از رفراندوم توسط رئیس جمهور جای بسی تامل دارد.


به گزارش خبرنگار تیتریک دامغان ؛حجت الاسلام والمسلمین سید محمد حسینیان در خطبه‌های وحدت بخش و دشمن شکن نماز جمعه این هفته دامغان که با حضور شکوهمند مردم دیندار این شهرستان در مصلی امام خمینی(ره) برگزار شد با تسلیت فرارسیدن ایام شهادت سرور زنان دوعالم حضرت صدیقه کبری فاطمه زهرا(س)، سیره عملی آن حضرت و شخصیت خانوادگی و اجتماعی ایشان را برترین الگو نه تنها برای بانوان مسلمان بلکه برای هر انسان حقیقت جو دانست.


انتقاد شدید امام جمعه دامغان از سخنرانی رئیس جمهور
امام جمعه دامغان ضمن تشکر از حضور حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت: سخنان رئیس جمهور در مراسم ۲۲ بهمن بی‌سلیقگی سیاسی بود.

سخنرانی بی حکمت و بدون تدبیر
حجت الاسلام والمسلمین سید محمد حسینیان در بخشی از خطبه‌های نماز جمعه امروز دامغان با انتقاد شدید ضمن اشاره به حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن گفت: سخن از رفراندوم در روز ۲۲ بهمن نه از روی حکمت و نه تدبیر بود بلکه بی سلیقگی سیاسی بود زیرا حضور مردم در این روز تاریخی تایید نظام بود، این حماسه ای بود که به دست مردم ثبت گردید و شکوهی بود که به تثبیت حاکمیت انجامید و ندایی بود برای لبیک به رهبری که متاسفانه حرف از رفراندوم توسط رئیس جمهور جای بسی تامل دارد.
خطیب نماز جمعه ادامه داد:
اسم این سخن را که حرف از رفراندوم در حضور آن همه جمعیت شرکت کننده در راهپیمایی را بی قاعدگی و شلختگی و بی سلیقگی سیاسی می گذارم.


روز روحانیت و دفاع مقدس را گرامی می داریم
وی ضمن محکوم کردن به هواپیمای مسافربری جمهوری اسلامی ایران  گفت: حمله به هواپیمای مسافربری ایران که منجر به شهادت ۴۰ تن از روحانیون و مسئولین در فضای هواپیمایی ایران توسط دشمنان این سرزمین را محکوم و این روزکه بنام روز روحانیت و دفاع مقدس گذاشته شده است را گرامی می داریم.
خطیب نماز جمعه در ادامه افزود: یادی میکنیم از روحانی مجاهد محلاتی، موسوی دامغانی و آقا سید حسن شاهچراغی که در این حادثه شربت شهادت را نوشیدن و به خیل عظیم شهدا پیوستند.


ورزش کلید طلایی سلامتی
هفته ملی سلامت مردان ایران را درپیش داریم با توجه به شیوع کم تحرکی در بین مردان و خانواده های ایرانی در موضوع فعالیت بدنی و ورزش باید بدانیم که کلید طلایی سلامتی مردان ورزش و تحرک است و بایدجامعه به این سمت حرکت کند.

جوانان تارخ را مطالعه کنند/ انگلیس به دست نشانده خود نیز رحم نکرد
خطیب نماز جمعه دامغان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به کودتای انگلیس گفت: 3 اسفند مصادف با کودتای انگلیسی رضاخان می باشد که برنامه این کودتا اسلام ستیزی از نوع رضا خانی بود.
حسینیان گفت:رضا خان را آوردند تا اسلام را نابود کنند با حمله به فیضیه روحانیت را از بین ببرند، فساد را در جامعه را زیاد کردند، از بین بردن استقلال کشور و از بین بردن اعتماد به نفس بخشی از توطئه آنها بود.
وی ادامه داد: کشف حجاب و سلب حقوق ملت، تضعیف روحانیت و در پایان کار نیز انگلیسی ها  رضاخان را به جزیره موریس انتقال داده و جواهرات رضاشاه را غارت کردند که این خیانت به ما اسلام و خود رضاخان بود.
امام جمعه دامغان گفت: از جوانان می خواهم که تاریخ را مطالعه کنند و ببینید  حتی به کسانی که به نگلیسی ها خدمت کردند باز خودشان به وی خیانت کردندو او را غارت کردند که باید از تاریخ عبرت گرفت.


دوره بزن و دررو به پایان رسیده است
حجت الاسلام والمسلمین سید محمد حسینیان در بخش دیگری از خطبه‌های نماز جمعه در مورد اسرائیل گفت: نتانیاهو می کوشد که با تلاش مضاعف بین ایران و روسیه اختلاف و شکاف ایجاد کنند ولی سقوط جنگنده اسرائیل در آسمان سوریه پاسخی بود از سوی پدافندهوایی آن کشور در پی اختلاف افکنی های اسرائیل و سقوط اف 16 اسرائیلی در خاک سوریه پیام های بسیاری داشت که دوره بزن و دررو گذشته است و باید اسرائیل بابت تمام کارهای خود پاسخگو باشد و درصورت خطایی در مورد ایران ارتش و سپاه ایران مقتدرانه پاسخ او را خواهند داد.


وی در پایان یادی کرد از سید عباس موسوی و فاضل لنکرانی دبیر حزب الله لبنان ومرجع بزرگ  که زحمات بسیاری را برای اعتلای اسلام کشیدند.

انتهای پیام /

0
Your rating: خالی

دیدگاه‌ها

ارسال نظر جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.
کد امنیتی
لطفا عبارت امنیتی را وارد نمایید.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

 

تمام حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی تیتر یک می باشد و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع بلا مانع است.

طراحی شده توسط صددروازه

 

تلفن تماس : 02335262917

تلفن همراه مدیر مسئول: 09193330240

رایانامه : titreyek[a]chmail.ir

بازگشت