شرایط بین المللی حال حاضر کشور با قبل از برجام متفاوت است

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
معاون پارلمانی رئیس جمهور:
شرایط بین المللی حال حاضر کشور با قبل از برجام متفاوت است
معاون پارلمانی رئیس جمهور در دامغان اعلام کرد : در سال ۹۲ با انتخاب دکتر روحانی یکی از کار های پیگیری شده بحث برجام بود و آثار سیاسی ، حقوقی برجام باقی مانده است .
به گزارش خبرنگار تیتریک ؛ دکتر حسینعلی امیری معاون پارلمانی رئیس جمهور در حاشیه سفر دکتر روحانی به استان سمنان با حضور در شهرستان دامغان و افتتاح پروژه آبرسانی و دانشکده فنی مهندسی دانشگاه دامغان در جلسه شورای اداری این شهرستان شرکت کرد و گفت : خدا را شاکر هستم که به نمایندگی رئیس جمهور دکتر روحانی در جمع مردم شهرستان دامغان حضور دارم.
 
امیری عنوان کرد : تا زمانی که مردم همراه حکومت و مسولین  نباشند ، پیشرفت صورت نمی گیرد ، مردم دامغان از قبل از انقلاب ، انقلابی بودن و همراه نظام حرکت میکنند .
 
حسینعلی امیری اذعان داشت : ما در شرایط تحریم تحمیلی ، مانند جنگ تحمیلی هستیم و همان طور که در جنگ ایستادگی شد باید الان هم ملت ایران مقاومت کنند.
 
معاون پارلمانی رئیس جمهور بیان کرد : امروز در جنگ اقتصادی تمام عیاری هستیم و متاسفانه دولت مردان بی خرد آمریکا این شرایط سخت را به ما تحمیل کردند ولی با تمام مشکلات مردم در استقبال از رئیس جمهور نشان دادند که برای دفاع از نظام ، رهبری ، و حمایت از دولت حماسه می آفرینند.
 
وی افزود : رئیس جمهور آمریکا با خروج از برجام ثابت کرد که قابل اعتماد نیست و هم پیمانان آمریکایی ها هم این موضوع را تایید می‌کنند.
 
امیری اظهار داشت : شرایط بین المللی الان با شرایط قبل از برجام متفاوت است و در سال ۹۲ با انتخاب دکتر روحانی ، یکی از کارهای پیگیری شده بحث برجام بود که آثار سیاسی و حقوقی آن باقی مانده است ، البته با حمایت های رهبری و تلاش تیم مذاکره کنند به سامان رسید و مشکلات سیاسی و حقوقی کشور حل شد.
 
حسینعلی امیری با مطرح کردن شرایط کشور قبل از دولت امید گفت : در قبل ایران هراسی موج می زد و منافع ملی ما تهدید می شد و جامعه جهانی بر علیه ما بود ولی الان جامعه جهانی همراه ما هستند و شرایط خوبی داریم.
 
معاون پارلمانی رئیس جمهور افزود : به جهان ثابت شد ما طرف دار صلح هستیم و به لطف خدا توانستیم از فصل هفت منشور سازمان ملل خارج شویم و ما تنها کشوری هستیم که توانستیم با یک قطعنامه آثار تحریم ها و فصل ۷ منشور سازمان ملل را از بین ببریم.
 
امیری یاد آور شد : اعمال مولفه های قدرت ملی در جهت قدرت دفاعی با داشتن سپاه ، ارتش ، بسیج و نیروی انتظامی در یک وضعیت دفاعی خوبی قرار داریم و قدرت دفاعی ، موشکی ، داشتن نیروهای جوان و با انگیزه از مؤلفه های قدرت است .
انتهای پیام / م
0
Your rating: None

Comments

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

 

تمام حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی تیتر یک می باشد و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع بلا مانع است.

طراحی شده توسط صددروازه

 

تلفن تماس : 02335262917

تلفن همراه مدیر مسئول: 09193330240

رایانامه : titreyek[a]chmail.ir

بازگشت