ظرفیت بسیج دانشجویی، قدرتی موثر در خدمت بالندگی و سازندگی ڪشور است.

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
در بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه های دامغان عنوان شد؛
ظرفیت بسیج دانشجویی، قدرتی موثر در خدمت بالندگی و سازندگی ڪشور است.
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه های شهرستان دامغان به مناسبت هفته بسیج و دوم آذر ماه سالروز تاسیس بسیج دانشجویی به فرمان امام خمینی (ره) بیانیه ای صادر نمود ڪه این بیانیه در نماز جمعه شهرستان دامغان قرائت گردید.
متن این بیانیه به شرح زیر می باشد :
 
بسم الله الرحمن الرحیم
 
بسیج، شجره طیبه مبارڪی است ڪه ریشه در اعتقادات و باورهای مجاهدان راه خدا دارد و ڪارنامهی سرشار از ڪامیابی و پیروزی آن، حڪایت از مسیر پُر فراز و نشیبی می ڪند ڪه در چهل سال استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی، به سوی قله های رفیع استقلال و آزادی طی ڪرده است. بسیج، میراث ماندگار مردان مردی است ڪه جز انجام وظایف الهی خویش به موضوع دیگری نیاندیشیدند و در طی طریق سعادت ، از سر و جان گذشتند. خون بهای این مجاهدت ها و سرمایه گرانی ڪه از این حماسه آفرینی ها به وجود آمده است؛ می طلبد ڪه ما میراث داران آن ارزش های خدایی، تا پای جان از مرز های شرف و ڪرامت صیانت ڪنیم و اجازه ندهیم تا جبهه ڪافران، معاندان و منافقان به این درخت تناور ڪه امید دل مستضعفان جهان است، آسیبی وارد ڪنند. پاسداری از فرهنگ بسیجی در واقع  نگهبانی از والاترین ارزش های آسمانی است ڪه در نظام ولایت فقیه تبلور یافت و خون های مطهر شهیدان گُلگون ڪفن آن را سیراب نمود.
 
معیار و جهت اصلی حرڪت بسیج، پیروی از رهنمود های حڪیمانه فرماندهی معظم ڪل قوا حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی) است و این جریان حق طلب، همچنان ڪه از تبعیت فرامین امام راحل(ره) لحظه ای فرو گذار نڪرد، اینڪ نیز با همه آبرو و اقتدارش، در خدمت اجرای رهنمودهای عالمانه معظم له است. یڪی از برڪات جاری بسیج مستضعفان، حضور عناصر ڪارآمد و توانای دانشجو در این نهاد مردمی است. دانشجویان مؤمن و انقلابی با تحقق امر امام راحل مبنی بر تشڪیل بسشیج دانشجویی، گامی استوار در راه پاسداری از حریم علم و دانش برداشتند و نورانیت محیط علمی را با طلوع آفتاب بسیج و تفڪر بسیجی، روز افزون ڪردند. ما حریم داران اسلام انقلابی و جان برڪفان تحقق آرمانهای ولایی، با خدای قادر و متعال عهد و  پیمان بستیم تا سفیران صادق و سخنگویان حق جویی برای شهیدان دانشجوباشیم و در این راه دشوار، رجاء واثِق داریم ڪه ارواح مطهر آن مدافعان دین و آئین، پُرتَوان تر از همیشه به یاری ما می شتابند.
 
 ظرفیت بسیج دانشجویی، قدرتی موثر در خدمت بالندگی و سازندگی ڪشور است. از این رو ما خادمان این نهاد مقدس در جهادی عارفانه و تلاشی مخلصانه ڪوشیده ایم تا منادی اتڪا به توان داخلی و تڪریم سرمایه انسانی ارزنده ڪشور باشیم. لذا در سایه تشڪیل اردوهای جهادی و جدّیت در زُدودن گرد و غبار محرومیت و فقر از مناطق محروم، ڪارهای بزرگ و اقدامات خداپسندانه ای سامان یافته ڪه شرح ڪامل آن خدمات سِتُرگ، از این مَجال خارج است. رسالت امروز بسیج دانشجویی، حفظ آمادگی و هوشیاری در برابر لیبرالیسم فرهنگی و اقتصادی است. مامرزبانان هویت انقلاب اسلامی در مراڪز آموزش عالی، بر این عقیده ایم ڪه لیبرالیسم و مظاهر فریبنده ی آن، جز ویرانی و هلاڪت برای بَشَریت، ارمغانی نداشته است. پس نباید اجازه داد تا عوامل نشان دارِ گروهڪ های افسادطلب تحت لِوای عناوین زیبا و پُر طَمطَراق ، به فتح سَنگر به سَنگر اقتصاد و فرهنگ توفیق یابند و انقلابیون مخلص و پاڪ باخته را در تنگنای سیاست های لیبرالی قرار دهند.
 
در پایان از پیشگاه با عظمت حضرت ولیعصر(ارواح العالمین لتراب مقدمه الفداء) و نایب برحقش حضرت امام خامنه ای (دامت برڪاته) و شهدای راه حق و حقیقت مسئلت داریم تا دعای مستجاب خویش را بدرقه راهیان طریق اسلام انقلابی نمایند و فرزندان ولایی خود را از ادعیه زاڪیه خویش بی بهره نفرمایند.
 
وَ آخِرُ دَعوَانا أَنِ الحَمدُ لِلّهِ رَبِّ العالَمِینَ
 
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه های شهرستان دامغان
انتهای پیام / م
 
0
Your rating: None

Comments

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

 

تمام حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی تیتر یک می باشد و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع بلا مانع است.

طراحی شده توسط صددروازه

 

تلفن تماس : 02335262917

تلفن همراه مدیر مسئول: 09193330240

رایانامه : titreyek[a]chmail.ir

بازگشت