عترافات آمریکایی‌ها در عظمت انقلاب اسلامی/عصبانیت دشمنان از اقتدار سپاه

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
نماینده، ولی فقیه در سپاه مطرح کرد:
عترافات آمریکایی‌ها در عظمت انقلاب اسلامی/عصبانیت دشمنان از اقتدار سپاه
نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: امروز عظمت انقلاب اسلامی در اعترافات آمریکایی‌ها به‌خوبی نمایان است و دشمنان از اقتدار ایران اسلامی و سپاه عصبانی هستند.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین عبدالله حاجی‌صادقی در آیین تکریم و معارفه مسؤول نمایندگی، ولی فقیه در سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان اظهار کرد: حفظ انقلاب اسلامی نیازمند هوشیاری بیشتر نیرو‌های انقلابی است.

حاجی‌صادقی در واکنش به اظهارنظر‌های ایادی غرب و رئیس‌جمهوری آمریکا علیه اقتدار ایران اسلامی و تهدید‌های پوشالی دشمنان نظام اسلامی اظهار کرد: آنچه دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا امروز می‌گوید، دو هدف اصلی دارد که یکی، غلبه بر شدت عصبانیت دولت این کشور و خود او از اقتدار ایران اسلامی است.

وی گفت: تعادل ترامپ و مقامات آمریکایی به‌واسطه این عصبانیت از بین رفته است و آن‌ها امروز از قدرت و عظمت جمهوری اسلامی ایران و سپاه پاسداران که سنگرنشین خط مقدم انقلاب اسلامی است، می‌هراسند.

نماینده، ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: هدف دوم ترامپ از این گفته‌ها، این است که کشور‌های دیگر همچون عربستان‌سعودی را در چپاول‌های خود، بیشتر به سمت استعمار بکشانند و اهداف خود را در این کشور‌ها پیاده سازند.

حاجی‌صادقی بیان کرد: سپاه پاسداران با عَلَم حضرت ابوالفضل (ع) که همان «وَ الله ان قَطَعْتُموا یمینی، اِنّی اُحامی اَبَداً عَنْ دینی» (به خدا قسم اگر دست راستم را قطع کنید، من از حمایت از دینم دست برنمی‌دارم) است، در میدان حضور دارد.

وی تصریح کرد: سپاه با فرهنگ‌گیری از سیره حضرت علی‌اکبر (ع) به فعالیت‌های خود ادامه می‌دهد و همه حرف پاسداران و بسیجیان این است که آمده‌ایم، سر می‌دهیم، آبرو می‌دهیم، تهمت‌ها را به جان می‌خریم؛ اما نمی‌گذاریم کوچک‌ترین آسیبی به انقلاب اسلامی برسد.

نماینده، ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: فلسفه وجودی سپاه پاسداران این است که خود را فدای انقلاب اسلامی کند تا انقلاب پایدار بماند؛ ولو اینکه فشارها، سختی‌ها و مصیبت‌هایی را هم در این راه به جان بخرد.

حاجی‌صادقی تصریح کرد: امروز اقتدار سپاه زبانزد جهانیان بوده و در دورانی قرار داریم که توانمندی، امکانات و تجهیزات سپاه پاسداران دشمنان و شخص رئیس‌جمهوری آمریکا را به اعتراف وامی‌دارد که انقلاب اسلامی ظرف ۱۲ دقیقه می‌تواند کل منطقه خاورمیانه را تحت سیطره خود قرار دهد.

وی ادامه داد: گرچه این حرف از اساس باطل است و انقلاب اسلامی هرگز دنبال چنین چیزی نیست که منطقه را تحت سیطره خود درآورد؛ اما به‌هرحال عظمت انقلاب اسلامی در اعترافات دشمنان به‌خوبی نمایان است.

نماینده، ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیان کرد: به دولت‌های دست‌نشانده آمریکا توصیه می‌کنیم تا بررسی کنند آمریکایی که این همه برخی کشور‌ها را فریب داد، چپاول و استعمار و دست آخر هم آن‌ها را رها کرد، سزاوار اعتماد بوده یا انقلاب اسلامی که ۴۰ سال بر اصول خود ایستادگی کرده است.

حاجی‌صادقی گفت: این کشور‌ها باید بدانند که اگر در راه استعمار قرار گیرند، نتیجه‌ای برایشان جز ذلت نخواهد داشت.

مرآت

انتهای پیام /م

0
Your rating: None

Comments

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

 

تمام حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی تیتر یک می باشد و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع بلا مانع است.

طراحی شده توسط صددروازه

 

تلفن تماس : 02335262917

تلفن همراه مدیر مسئول: 09193330240

رایانامه : titreyek[a]chmail.ir

بازگشت