شنبه, 1 ارديبهشت 1397 - السبت 06 شعبان 1439 - Saturday 21st April 2018

فتنه 88، کودتا علیه رای ملت بود / تحریم ، یکی از اهداف فتنه

@count ساعتارسال به دوستان
فتنه 88، کودتا علیه رای ملت بود / تحریم ، یکی از اهداف فتنه
کارشناس مسائل سیاسی و نظامی با اشاره به اینکه فتنه 88، کودتا علیه رای ملت بود ، اظهار داشت : دشمن در فتنه 88 دو هدف را دنبال می کرد که یک هدف ، تضعیف ایران و دیگری اعمال تحریم های نفتی و بانکی بود که به نتیجه رسید.

به گزارش خبرنگار تیتریک دامغان ؛ سید محمد رضا حسینی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار تیتریک با اشاره به اینکه فتنه 88، کودتا علیه رای ملت بود ، اظهار داشت :یکی از پیش آگهی های وقوع فتنه سبز افزایش سفر جاسوسان و عناصر دستگاه های اطلاعاتی غرب به کشور همزمان با بازگشت مجموعه ای از عناصر مشکوک و رابطان ایرانی مقیم خارج از ابتدای سال 88 بود.

فرمانده سابق سپاه ناحیه دامغان افزود : خطای محاسباتی و استراتژیکی که فضای دو رویانه و معاویه مسلکانه ی که فتنه گران از22خرداد88 سازماندهی کرده بودند ؛ در دی ماه88 با حمله به عاشورائیان برهم خورد و فضای حلقه ی فتنه ازموقعیت معاویه ای خارج و به فضای یزیدی تغییر کرد که این عملکرد فتنه گران موجب بسیج همگانی بر علیه آنان شد.

این کارشناس مسائل سیاسی و نظامی تصریح کرد : با التهابی که فتنه گران سال 88 در کشور ایجاد کردند، سنگین‌ترین تحریم‌های غرب علیه کشور در همه ابعاد تشدید شد و آمریکا توانست یک اجماع برای افزایش تحریم‌ها ایجاد کند.

رئیس دفتر نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه این فتنه از داخل شروع شد ولی مدیریت آن در خارج از کشور بود عنوان کرد : دشمن در فتنه 88 دو هدف را دنبال می کرد که یک هدف ، تضعیف ایران و دیگری اعمال تحریم های نفتی و بانکی بود که به نتیجه رسید.

حسینی هدف از این اهداف را ، محدود کردن ظرفیت غنی‌سازی ایران و اجبار ایران به ترک ابعاد احتمالی نظامی برنامه هسته‌ای دانست و افزود : این تحریم‌ها پس از حوادث انتخابات سال 88 و بروز فتنه به اوج خود رسید و از تحریم‌های هسته‌ای به تحریم‌های اقتصادی، نظامی و سیاسی تسری پیدا کرد.

رئیس هیئت رزمندگان شهرستان دامغان با اشاره به اینکه تشدید تحریم های ایران به عنوان فشاری برای پذیرش شرایط سران فتنه توسط نظام است خاطرنشان کرد : اگر این افراد فتنه گر به جای دست درازی به آمریکا و هم پیمان اش برای نجات آن ها ، به قانون تاسی می کردند و شک یا تردید خود را از طریق مجاری قانونی پیگیری بودند ، امروزه کشور را با چنین مشکلاتی مواجه نمی ساختند و فردای قیامت نیز شرمنده مردم و شهداء نبودند.

انتهای پیام /
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان

0
Your rating: خالی

دیدگاه‌ها

ارسال نظر جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.
کد امنیتی
لطفا عبارت امنیتی را وارد نمایید.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

 

تمام حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی تیتر یک می باشد و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع بلا مانع است.

طراحی شده توسط صددروازه

 

تلفن تماس : 02335262917

تلفن همراه مدیر مسئول: 09193330240

رایانامه : titreyek[a]chmail.ir

بازگشت