چهارشنبه, 30 خرداد 1397 - الأربعاء 07 شوال 1439 - Wednesday 20th June 2018

فتنه 88 برنامه ریزی شده بود / خسارت های اغتشاش گران فراموش نشدنی است

@count ساعتارسال به دوستان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
فتنه 88 برنامه ریزی شده بود / خسارت های اغتشاش گران فراموش نشدنی است
بسیجی عضو گردان های امام حسین (ع) دامغان با بیان اینکه فتنه 88 از قبل برنامه ریزی شده و منظم بود عنوان کرد : اغتشاش گران مساجد را به آتش کشیدند و به اموال عمومی نظیر اتوبوس ، بانک ها و... خسارت وارد کردند و حتی به خودرو های عبوری مردم هم رحم نکردند.

به گزارش خبرنگار تیتریک دامغان ؛ سید محمد رضا ترابی که در زمان فتنه 88 در تهران حضور داشت ، در گفتگو با خبرنگار تیتریک اظهار داشت : جمهوری اسلامی ایران در فتنه سال 1388 دچار ضرر و زیان های پیش بینی نشده ای شد که تا سال ها قابل جبران نیست .

وی افزود : غائله و اغتشاش عجیب و برنامه ریزی شده ای بود و اگر عنایت خاص خداوند و امام زمان (عج) نبود ، کشور دچار لطمه می شد.

این بسیجی عضو گردان های امام حسین (ع) با بیان اینکه این غائله از قبل برنامه ریزی شده و منظم بود عنوان کرد : چه کسانی که مساجد را به آتش کشیدند و به اموال عمومی نظیر اتوبوس ، بانک ها و... خسارت وارد کردند و حتی به خودرو های عبوری مردم هم رحم نکردند.

ترابی تصریح کرد : در جنگ فیزیکی همیشه لطمات و درگیری ها بیشتر است زیرا استفاده از سلاح گرم که در این نوع جنگ ها ممنوع است و حتی به فرموده حضرت آقا ، مقام معظم رهبری ، این ها گول خورده عوامل خارجی و دست نشانده های داخلی یشان هستند.

وی خاطرنشان کرد : روزها می گذشت و کم کم احساسات جوانان و مردم فروکش کرد و بصیرت آنها افزایش یافت و از عده اغتشاش گران کاسته شد.

وی افزود : اما بی حرمتی و قساوتی های آنان در عاشوای حسینی به اوج خود رسید و اینجا بود که خط بین حق و باطل پدیدار شد و مردم راه را پیدا کردند و آن راه ، راهی جزء اباعبدالله الحسین (ع) نبود.

این بسیجی با اشاره به اینکه با چشمان خود شاهد بی حرمتی هایی بودیم که قابل گفتن نیست اظهار داشت : جز حماسه مردمی 9 دی در سال 88 نمی توانست این فتنه عظیم را خاموش کند.

وی گفت : تبلیغات رسانه های بیگانه در غبار آلود کردن این فضا و عدم شناسایی حق هم بی تاثیر نبود ولی همیشه این ملت غیور ایران هستند که هیچ چیزی را با دین و ایماشان معامله نمی کنند .

ترابی در خاتمه با بیان اینکه سران فتنه حیثیت و آبروی ایران اسلامی را در دنیا لکه دار کردند بیان کرد : به عنوان کسی که با چشمان خود فتنه 88 را دیدم و لمس کردم خواستار برخورد قاطع با سران فتنه هستم . در فتنه 88 ،جمهوری اسلامی ایران ضربه خورد و این ضربات تا سال ها قابل جبران نیست .


انتهای پیام /
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان

0
Your rating: خالی

دیدگاه‌ها

خودروها رو که دوستان ضد شورش

خودروها رو که دوستان ضد شورش بیشتر با باتوم میزدن میترکوندن))

ارسال نظر جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.
کد امنیتی
لطفا عبارت امنیتی را وارد نمایید.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

 

تمام حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی تیتر یک می باشد و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع بلا مانع است.

طراحی شده توسط صددروازه

 

تلفن تماس : 02335262917

تلفن همراه مدیر مسئول: 09193330240

رایانامه : titreyek[a]chmail.ir

بازگشت