شنبه, 2 تير 1397 - السبت 10 شوال 1439 - Saturday 23rd June 2018

فناوری هسته‌ای ایران بومی و صلح‌آمیز است/ دشمنان با پیشرفت جمهوری اسلامی مخالفند

@count ساعتارسال به دوستان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
مدیر حوزه‌های علمیه برادران استان سمنان:
فناوری هسته‌ای ایران بومی و صلح‌آمیز است/ دشمنان با پیشرفت جمهوری اسلامی مخالفند
مدیر حوزه‌های علمیه برادران استان سمنان با بیان اینکه فناوری هسته‌ای ایران بومی و صلح‌آمیز است، گفت: دشمنان با پیشرفت نظام جمهوری اسلامی ایران مخالف هستند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تیتریک ،حجت‌الاسلام‌ والمسلمین سیدعلی مهدی‌نژاد درباره تأکید گروه هفت بر صلح‌آمیز بودن فعالیت‌های هسته‌ای ایران، اظهار کرد: فعالیت‌های هسته‌ای در ایران جهت تقویت زیربنای پیشرفت کشور در حوزه‌های علمی، پژوهشی، دانشگاهی و بهداشت و درمان است.

مدیر حوزه‌های علمیه برادران استان سمنان ادامه داد: طی سال‌هایی که صاحب این فناوری شده‌ایم، فعالیت‌های پیرامون انرژی هسته‌ای در کشور در حوزه‌های مختلف پیشرفت‌هایی برای کشور به‌ویژه در بحث درمان و دارو حاصل کرده است.

مهدی‌نژاد با تأکید بر اینکه فناوری هسته‌ای ایران ساختاری کاملاً بومی دارد، تصریح کرد: به دست دانشمندان و جوانان متخصص ایرانی فناوری هسته‌ای در کشور شکل گرفته و به یک دانش بومی تبدیل شده است و به توفیقات زیادی هم دست یافته‌ایم.

وی با اشاره به اینکه دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران از روز اول هم می‌دانستند که فعالیت‌های هسته‌ای در ایران ساختار صلح‌آمیز دارد، اضافه کرد: ولی آنها با پیشرفت ایران مخالف‌اند و استقلال ایران را برای خود طی دهه‌های گذشته تهدید جدی می‌دانند.

مدیر حوزه‌های علمیه برادران استان سمنان با بیان اینکه ما دنبال ساخت سلاح اتمی و هسته‌ای نیستیم، تصریح کرد: زیرا نظام جمهوری اسلامی بر پایه ارزش‌های اسلامی بنا شده و به لحاظ شرعی حرکت در مسیر ساخت سلاح هسته‌ای گناه و مغایر با دستورات اسلام است.

مهدی‌نژاد با تأکید بر اینکه تأکیدات گروه هفت بر لزوم صلح‌آمیز بودن فناوری هسته‌ای ایران طبیعی است، اضافه کرد: زیرا غرب هم با پیشرفت‌های علمی و فناوری ایران در حوزه‌هایی مانند بهداشت و درمان و دارو مخالف است.

وی با اشاره به اینکه تلاش دشمنان نظام جمهوری اسلامی با خلق توطئه‌های مختلف مانع‌تراشی بر سر راه پیشرفت نظام جمهوری اسلامی ایران است، اظهار کرد: آنها نه‌تنها با نظام ما بلکه با اصل اسلام مخالف‌اند.

فارس

0
Your rating: خالی

دیدگاه‌ها

ارسال نظر جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.
کد امنیتی
لطفا عبارت امنیتی را وارد نمایید.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

 

تمام حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی تیتر یک می باشد و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع بلا مانع است.

طراحی شده توسط صددروازه

 

تلفن تماس : 02335262917

تلفن همراه مدیر مسئول: 09193330240

رایانامه : titreyek[a]chmail.ir

بازگشت