قیمت کالاهای اساسی سال آینده افزایش نخواهند داشت/دولت به تنهایی قادر نیست مشکلات را مرتفع کند/ توان دفاعی ایران مورد مذاکره نخواهد بود

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
روحانی در جلسه شورای اداری استان سمنان:
قیمت کالاهای اساسی سال آینده افزایش نخواهند داشت/دولت به تنهایی قادر نیست مشکلات را مرتفع کند/ توان دفاعی ایران مورد مذاکره نخواهد بود
رئیس جمهوری با بیان اینکه از مشکلات عبور می‌کنیم، گفت: می دانم که مردم در سختی هستند اما راهی جز ایستادگی و مقاومت نداریم.

حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس جمهور در جلسه شورای اداری استان سمنان  با اشاره به اینکه تردید ندارم از مشکلات عبور می کنیم، گفت: می دانم که مردم در سختی هستند اما راهی جز ایستادگی و مقاومت نداریم.

روحانی با اشاره به مقاومت مردم در سالهای دفاع مقدس اظهار کرد: در دوران جنگ به شهرهای ما موشک زدند اما سال ها صبر و مقاومت کردیم همانطور که آن سال ها همه مردم سرزمین واحد و خانه واحد را می دیدند و وقتی خرمشهر اشغال شد همه مردم اشک می ریختند اما همه دست به دست دادیم و خدا هم یاری کرد و پیروز شدیم.

وی ادامه داد: امام راحل به عنوان رهبر خم به ابرو نیاورد، رزمندگان شکایت نکردند، نمی‌گفتند چرا زخمی شدیم.

رئیس جمهور با اشاره به تحریم های آمریکایی علیه ایران گفت: در سوریه، عراق، لبنان نتوانستند به هدفشان برسند و دچار سرشکستگی بزرگی شدند که خیلی برایشان سنگین است که حریف یک عالم مجاهد به عنوان رهبر انقلاب نمی شوند که ناچارند در برابر ملت ایران سر فرود بیاورند.

روحانی با بیان اینکه دشمنان نمی خواهند منطقه ما امن باشد، اظهار کرد: از مردم سالاری ایران هراس دارند و می دانند به سایر کشورها نیز سرایت می کند.

وی با بیان اینکه باید تحریم و تهدید را به فرصت تبدیل کنیم گفت: در شرایط تحریم، باید تهدید ها را تبدیل به فرصت کنیم که البته کار آسانی نیست اما ملت ایران توان آن را دارند. ملت می تواند راه دیگری را انتخاب کند و تسلیم آمریکا شود اما دیگر عزت و مردمسالاری نیست.

رئیس جمهور افزود: آمریکا هرروز از طرق مختلف پیشنهاد می دهد که بیایید و مذاکره کنیم تا به هدفشان برسند.

روحانی از رشد،صادرات کشور در سال های اخیر خبر داد و افزود:صادرات ما در حال رشد است و صادرکنندگان پرسودتر و راحت تر کار می کنند اما باید مراعات حال کشور را کنند و ارز صادراتی را برگرداند

وی افزایش صادرات گوجه را علت افزایش قیمت آن دانست و گفت: چرا گوجه فرنگی گران شد؟ ۶۰ میلیون دلار در یک دوره کوتاهی گوجه فرنگی صادر شد و نیاز داخل نیز بیشتر شد.

رئیس جمهور، ایران را جزو ارزانترین کشورهای دنیا خواند و افزود: ایران جزو ارزانترین کشورهای دنیا در آب ، برق و انرژی است. بنزین هزارتومان امروز کجاست؟ آموزش، بهداشت و درمان در کشور ما ارزانترین است، عده ای فقط مشکلات را برجسته می‌کنند منکر مشکلات نیستیم اما این راهم ببینیم که ارزانترین کشورهای دنیاییم. کجای دنیا نان را ارزانتراز ایران پیدا می‌کنید؟ امنیت ایران در کجای دنیا سراغ دارید؟ ایران از اروپا و کشورهای دیگر خاورمیانه امن تر است.

وی تصریح کرد: امنیت ایران یکی دیگر از نعمت های الهی است که در هیچ کجای دنیا به این شکل و اندازه وجود ندارد

روحانی با اشاره به اینکه مردم در زندگی روزمره دچار مشکل شدند، اظهار کرد: مخصوصا برای کسانی که حقوق ثابت دارند شرایط بسیار دشوار است

رئیس جمهور با اشاره به بودجه سال 98 گفت: بودجه بر اساس همین اطلاعات و در راستای بهبود معیشت این قشر است.

وی همچنین اظهار کرد: تحویل بودجه در 15 آذر کار سختی است ولی طبق قانون ما این کار را انجام خواهیم داد.

روحانی با بیان اینکه در مسئله بودجه و زمان تحویل آن، ما تاوان دولت قبل را پس می دهیم، بیان کرد: بودجه برای ارسال به مجلس آماده است اما با توجه به تعطیلات عملا تحویل بودجه به 25 آذر موکول خواهد شد.

رئیس جمهور  با توجه به اینکه بودجه طوری تنظیم شده که فشار بر روی طبقات محروم کم خواهد شد، گفت: در بودجه امسال تلاش ما بر این است که حقوق بگیران ثابت وضعیت بهتری داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه سال آینده قیمت کالاهای اساسی افزایش نخواهد داشت، گفت: امروز که مردم از لحاظ اقتصادی تحت فشار هستند باید وقت بیشتری بگذاریم و  بروکراسی اداری خود را تسهیل نماییم.

روحانی با بیان اینکه دولت به تنهایی قادر نیست مشکلات را مرتفع کند، اظهار کرد: بدون حمایت و کمک مردم نمی شود مشکلات را حل کرد.

رئیس جمهور با اشاره به اینکه دولت فقط رئیس جمهور نیست، بیان کرد: 2 میلیون کارمند داریم و نیروهای مسلح هم جزو دولت هستند.

وی با توجه به اینکه در دولت یازدهم و دوازدهم هیچ طرح و پروژه ای برای سفر «تولید» نکردیم، گفت: ما در سفرهای استانی به پروژه ها اولویت می دهیم.

رئیس جمهور تصریح کرد: مشکلات و موانع انتقال آب دریای خزر را در نشست های خود در این چند روز حل کردیم.

روحانی با انتقاد از به سازمان برنامه و بودجه گفت: چرا این سازمان از برنامه عقب است که این سفر باعث شد این عقب ماندگی جبران شود.

رئیس جمهور به نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی نیز تاکید کرد: پیگیری بهتر و بیشتری برای مصوبات داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه کارهای عملیاتی جاده حرم تا حرم باید سرعت بیشتری داشته باشد، گفت: کریدور شمال به جنوب برای ما مهم است.

روحانی با اشاره به پروژه عقب مانده جاده معلمان اظهار کرد: بودجه این جاده برای جای دیگر رفته بود.

وی تصریح کرد: اتصال راه آهن اینچه برون به گرمسار بیش از 2 میلیون دلا ر هزینه دارد که با همکاری روسیه در حال طرح ریزی است.

رئیس جمهور با بیان اینکه گردشگری در سمنان در حال حرکت است اما کافی نیست، گفت: برای گردشگری استان باید فکر ویژه ای شود.

وی همچنین تصریح کرد: سمنان جاذبه های زیادی دارد و باید زمینه ها را آماده کنیم

روحانی با اینکه فرودگاه شاهرود تبدیل به مرز هوایی شد، گفت: نکته بسیار مهمی است که در صادرات ما نقش مهمی خواهد داشت

وی با بیان اینکه مسئله آب از مهمترین مسائل استان است، گفت: پروژه آب یک پروژه ملی است.

رئیس جمهور خاطرنشان کرد: تمام کشور اگر نیاز به آب دریا داشته باشد دولت تسهیلاتش را فراهم خواهد کرد و با حفظ مسائل محیط زیستی آن را پیش خواهیم برد

روحانی با بیان اینکه دنیا باید در برابر حق تسلیم شود، اظهار کرد: اروپا هم باید تسلیم شود.

وی با اشاره به اینکه اگر کسی درباره توان دفاعی ایران صحبتی داشته باشد قطعا قبول نخواهیم کرد، گفت: در این 5 سال به اندازه 12 سال گذشته در بحث سلاح و بنیه استراتژیک کشور کار کردیم.

مرآت

انتهای پیام/ م

0
Your rating: None

Comments

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.
اخبار دامغان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
اجتماع 9 دی ؛
نماینده ولی فقیه سپاه قائم آل محمد (عج) در اجتماع مردم دامغان در روز 9 دی اعلام کرد : دشمنان با بصیرت مردم و هوشیاری رهبر انقلاب ، از این انقلاب ما سیلی خورده است .
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
رئیس اداره منابع طبیعی دامغان خبرداد؛
رئیس اداره منابع طبیعی دامغان گفت: از ابتدای امسال چهار تن تاغ و یک هزار و ۴۶۰ تن زغال تاغ در شهرستان دامغان کشف شد.
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
نماینده ولی فقیه در سپاه استان سمنان:
نماینده ولی فقیه در سپاه استان سمنان گفت : دشمنان انقلاب با هم قسم شدند که انقلاب ما را براندازی کنند و نه دی ای به وجود آمد و خار و خاشاک را به زباله دان تاریخ روانه کردند.
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
استاد اخلاق دامغان :
در آیین بزرگداشت حضرت آیت الله هاشمی شاهرودی ، استاد اخلاق دامغان گفت : عالمی که حرف خدا را بیان کند و به آن عمل کند ، این عالم شایسته تجلیل است.
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
امام جمعه دامغان :
امام جمعه دامغان در خطبه های نماز جمعه گفت : بزرگداشت حماسه نه دی در تاریخ ماند و بعضی از ایام ارزش ثبت در تاریخ را دارد.
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان دامغان گفت: توزیع کالاهای اساسی مردم در قالب طرح تنظیم بازار در این شهر آغاز شد.
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان سمنان گفت: چهار نفر بر اثر واژگونی یک دستگاه خودرو پیکان وانت در محور دامغان به سمنان مصدوم شدند.
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
رئیس منابع طبیعی دامغان:
رئیس منابع طبیعی دامغان بابیان اینکه طرح آبخیزداری اگره می‌تواند منابع آبی شمال دامغان را تغذیه کند، گفت: این طرح در اولویت اداره منابع طبیعی است.
اخبار سمنان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
کارگردان برجسته سینما می‌گوید نهادهای دولتی و نیز نهادهای فرهنگی که بودجه های کلانی در اختیار دارند در زمینه ساخت فیلم‌های مرتبط با فتنه 88 اهمال کرده‌اند.
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
استاندار سمنان:
استاندار سمنان بابیان اینکه کار فرهنگی به‌ویژه در حیطه کودکان و نوجوانان حساس است، گفت: ظرفیت‌های استان برای کار فرهنگی ویژه کودکان استفاده شوند
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان سمنان در پاسخ به لزوم بهسازی جاده کیاسر می‌گوید: تقویت محورهای اتصال به شمال کشور مانند جاده کیاسر درگاهی برای استان از سمت شمال کشور خواهد بود تا شاهد حضور گردشگران بیشتری از مناطق شمالی کشور باشیم.
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
قیچی دولبه بروز رونق یا رکود مسکن؛
یک کارشناس اقتصاد مسکن پیشنهاد داد: برای جلوگیری از انحراف در هزینه کرد منابع در نظر گرفته شده برای بخش مسکن در لایحه بودجه ۹۸، صندوق قرض الحسنه ساخت از اقساط برگشتی مسکن مهر ایجاد شود.
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن خبر داد:
مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن با تاکید بر این که طرح مسکن مهر سال ۹۸ به اتمام می رسد، گفت: تسهیلات این طرح از ۳۰ به ۴۰ میلیون تومان افزایش می یابد.
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
رئیس منابع طبیعی مهدی‌شهر:
رئیس منابع طبیعی مهدی‌شهر بابیان اینکه ۷۵۰ هکتار علوفه کاری و کپه‌کاری در این شهرستان انجام شد، کفت: استفاده از بذر بومی در احیای مراتع در اولویت منابع طبیعی است.
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
امام جمعه سمنان:
امام جمعه سمنان روز 9 دی را یکی از مهمترین روزهای انقلاب اسلامی دانست و گفت: مردم در این روز با حضور حماسی خود بار دیپر با ولایت تجدید پیمان کردند.
اخبار ايران و جهان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
لاریجانی در صحن علنی مجلس:
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: نهم دی‌ماه غبارآلودگی فضای سیاسی را از بین برد و کشمکش‌های داخلی را پایان داد و زنجیره‌ای از دخالت‌های فرصت‌طلبانه آمریکا و بعضی کشورهای غربی را سر جای خود نشاند.
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
در جلسه هیات امنای دانشگاه آزاد صورت گرفت
جلسه فوری هیات امنای دانشگاه آزاد برگزار شد و رئیس هیات امنای این دانشگاه برای برخورد قاطع با خاطیان حادثه علوم و تحقیقات دستور داد.
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
رئیس سازمان امداد و نجات خبر داد
رئیس سازمان امداد و نجات با اشاره به وقوع برف و کولاک در 15 استان و ادامه روند امدادرسانی به حادثه‌دیدگان گفت: 601 خودروی گرفتار در برف رهاسازی شده است.
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
علی‌رغم تعطیلی دولت فدرال آمریکا و دعوای جمهوری‌خواهان و دموکرات‌ها در فضای سیاسی آمریکا، واحد‌های عملیاتی در عرصه‌ جنگ اقتصادی آمریکا علیه ایران یعنی معاونت تروریسم و اطلاعات مالی وزارت خزانه داری تعطیل نشده و هم‌چنان فعال هستند.
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
تیم ملی فوتبال ایران روز دوشنبه در دیداری تدارکاتی و پشت درهای بسته به مصاف تیم قطر خواهد رفت.
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
کدخدایی در برنامه نگاه یک:
سخنگوی شورای نگهبان گفت: ادعای تقلب در انتخاباتی مانند 88 بازی کردن با واژه ها است.
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
نویسنده برگزیده یکی از جوایز ادبی، یک سال بعد از فتنه ۸۸ جایزه خود را از یک سردار سپاه گرفت. آن سردار، شبیه سردار نقدی بود و همین عکس برای طرد شدن او از جامعه روشنفکری کفایت می‌کرد. سال‌هاست که نامی از آن نویسنده شنیده نمی‌شود!

 

تمام حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی تیتر یک می باشد و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع بلا مانع است.

طراحی شده توسط صددروازه

 

 

تلفن تماس : 02335262917

تلفن همراه مدیر مسئول: 09193330240

رایانامه : titreyek[a]chmail.ir

بازگشت