شنبه, 2 تير 1397 - السبت 10 شوال 1439 - Saturday 23rd June 2018

لابراتور دندانساز غیر مجاز در شهر دیباج دامغان / مردم منطقه خواستار رسیدگی هستند

@count ساعتارسال به دوستان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
دندانساز بدون مجوز؛
لابراتور دندانساز غیر مجاز در شهر دیباج دامغان / مردم منطقه خواستار رسیدگی هستند
فردی که درشهر دیباج دامغان اقدام به راه اندازی لابراتور دندانسازی و ارائه خدمات دندانپزشکی کرده بود از سوی بازرسان شبکه بهداشت متوقف شد.

به گزارش خبرنگار تیتریک دامغان ؛ براساس گزارشات مردمی و شکایت از وضعیت موجود از نحوه کشیدن دندان از سوی دندانسازی که اقدام به راه اندازی مطب در شهر دیباج دامغان کرده بود بازرسان شبکه درمان به محل مراجعه و از ادامه کار وی جلوگیری کرده اند.

این درحالی است که روابط عمومی تعزیرات حکومتی شهرستان دامغان به خبرنگارتیتریک عنوان کرده است: هنوز صورتجلسه، درخواست یا گزارشی در این خصوص جهت پلمپ مکان یاد شده به این اداره ارسال نگردیده است تا اقدامات قانونی صورت بگیرد.

تعرفه پایین دندانسازی و خدمات دندانپزشکی در محیطی غیر بهداشتی عاملی برای رونق کار این دندانساز در منطقه بوده است که احتمال انتقال بیماری به مراجعین و بیماران این مرکز بوده است.

دکتر عاصم مسئول مرکز بهداشت دیباج به خبرنگار تیتر یک گفت: پس از گزارشات مردمی از وجود مطب دندانساز جهت بازدید به محل مراجعه و پس از برسی، مشاهده شد این فرد دارای مجوز لازم نمی باشد و از ادامه فعالیت آن جلوگیری بعمل آمده است.

بر اساس قانون لاابراتوارهاي دندانسازي تنها مجوز ساخت دندان دارند و فقط بخشي از آنها که دندانسازان تجربي هستند اجازه قالب گيري و دندانسازي متحرك را داشته و باید بدانیم که اجازه دخالت در فعاليت هاي دندانپزشكي را ندارند.

مردم منطقه هم با تماس به این خبرگزاری درخواست رسیدگی از سوی مسئولین در خصوص بهتر شدن وضعیت بهداشت، درمان و جلوگیری از افرادی را دارند که سلامت آنها را تهدید می کند.
انتهای پیام /
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان

0
Your rating: خالی

دیدگاه‌ها

ارسال نظر جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.
کد امنیتی
لطفا عبارت امنیتی را وارد نمایید.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

 

تمام حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی تیتر یک می باشد و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع بلا مانع است.

طراحی شده توسط صددروازه

 

تلفن تماس : 02335262917

تلفن همراه مدیر مسئول: 09193330240

رایانامه : titreyek[a]chmail.ir

بازگشت