ماهیانه 90 هزار قبول و ارسال مرسولات پستی در اداره پست دامغان صورت میگیرد

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
رئیس اداره پست شهرستان دامغان :
ماهیانه 90 هزار قبول و ارسال مرسولات پستی در اداره پست دامغان صورت میگیرد
هفته جهانی پست
رئیس اداره پست شهرستان دامغان اعلام کرد:ماهیانه 90 هزار قبول و ارسال مرسولات پستی در اداره پست دامغان اعم از فیزیکی و الکترونیکی انجام می شود.

در گفتگوی اختصاصی غلامحسین سعیدی با خبرنگار تیتریک مطرح شد : با توجه به حجم کار بالا و گستردگی حوزه فعالیت اداره پست ، قراردادهای فراوانی با اکثر ادارات و نهاد های دولتی ( بانک ها - ابلاغیه ثبت اسناد - سند مالکیت و ... ) و خصوصی جهت جمع آوری  و ارسال محصولات منعقد گردیده است .

رئیس اداره پست شهرستان دامغان بیان کرد : اداره پست شهرستان دامغان 24 کارمند دارد و در سطح شهرستان 9 دفتر پیشخوان فعال ، 23 ICT که کار پست ، پست بانک و مخابرات و 40 نمایندگی توزیع در سطح روستا ها را انجام می دهند .

وی افزود : 4 خطوط حمل نقل از دامغان به توابع شهرستان و 3 دفتر شهری اداره مرکزی دامغان ، دفتر دیباج و دفتر امیریه مشغول به انجام وظیفه و خدمت رسانی به مردم شریف دامغان هستند و 29 صندوق پستی در سطح شهر و 33 صندوق در روستا ها جهت مرسولات پستی به صورت سنتی قرار دارد.

در ادامه این گفتگو مهندس سعیدی اظهار داشت : اداره پست شهرستان دامغان جهت هر چه خدمت رسانی بهتر به شهروندان دامغانی اقدام به راه اندازی حمل بار از قبیل اسباب منزل و ... به تمام نقاط ایران که بسیار مطمئن و کم هزینه است و همچنین اقدام به ثبت نام کارت ملی هوشمند به صورت رایگان در اداره کرده است.

غلامحسین سعیدی عنوان کرد : ارسال محصولات به روش های مختلفی صورت میگیرد ، اعم از پست عادی ، پست پیشتاز ، پست سفارشی و پست ویژه که در هر نطقه از ایران باشد 24 ساعته ارسال و به مقصد خواهد رسید.

رئیس اداره پست شهرستان دامغان افزود:با توجه به پیشرفت های پست در حوزه فناوری به جزء پست عادی تمامی روش های پست می توان مراحل آن را در سایت شرکت ملی پست رهگیری کرد و همچنین امضاء تحویل مرسولات پستی به صورت اپلیکیشن و آنلاین می باشد.

در خاتمه مهندس سعیدی از برنامه های هفته جهانی پست ، برگزاری جلسه شورای اداری استان سمنان در دامغان و دیدار با همسر شهید فراتی که از کارمندان شهید اداره دامغان بوده و نام گذاری ساختمان اداره پست به نام شهید محمد حسن فراتی خبر داد.

انتهای پیام / م

0
Your rating: None

Comments

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

 

تمام حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی تیتر یک می باشد و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع بلا مانع است.

طراحی شده توسط صددروازه

 

تلفن تماس : 02335262917

تلفن همراه مدیر مسئول: 09193330240

رایانامه : titreyek[a]chmail.ir

بازگشت