جمعه, 4 خرداد 1397 - الجمعة 11 رمضان 1439 - Friday 25th May 2018

مجوز اورژانس 115 در شرق دامغان گرفته شده است /بالغ بر 18 میلیارد تومان پروژه های دامغان در بخش راه آهن افتتاح خواهد شد

@count ساعتارسال به دوستان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
نماینده مردم دامغان؛
مجوز اورژانس 115 در شرق دامغان گرفته شده است /بالغ بر 18 میلیارد تومان پروژه های دامغان در بخش راه آهن افتتاح خواهد شد
باتوجه بر شرایط بیکاری در شهرستان باید بین دو تا 3500 نفر اشتغال ایجاد کنیم و برنامه ریزی ها و کارهای خوبی در این خصوص صورت گرفته که در چند روز آینده با شما در این مکان مقدس صحبت خواهم کرد.

به گزارش خبرنگار تیتریک دامغان ؛ابوالفضل حسن بیگی نماینده مردم شریف دامغان در گزارش 14 ماهه خود به مردم در مسجد جامع دامغان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر در هفته دولت عنوان کرد:تا دو هفته دیگر کلنگ دو بانده شدن کریدور دامغان توسط وزیر زده خواهد شدو ما شاهد راه اندازی باند دوم دامغان – جندق خواهیم بود.

نماینده مردم دامغان اظهار کرد: شروع این پروژه به علت تردد بالای مردم مخصوصا در ایام محرم از دامغان خواهد بود وبا توجه به شرایط مالی کشور از طریق اوراق مشارکت هزینه های این طرح به پیمانکاران تا دو سال دیگر پرداخت خواهد شد که هزینه ای بالغ بر 67 ملیارد تومان می شود.

عضو کمیسون امنیت ملی اعلام کرد: باتوجه بر شرایط بیکاری در شهرستان باید بین دو تا 3500 نفر اشتغال ایجاد کنیمو برنامه ریزی ها و کارهای خوبی  در این خصوص صورت گرفته که در چند روز آینده با شما در این مکان مقدس صحبت خواهم کرد.

حسن بیگی اظهار داشت: کارها با توجه به هماهنگی بین مسئولین و همدلی بوجود آمده خوب پیش می رود وتصمیم گیری شده مسئولین گزارش محل کار خود را خودشان در بین مردم ارائه بدهند.

وی ادامه داد: تمام اخبار مجلس و کارهای دفتر نماینده و بنده را می توانید از طریق کانال تلگرامی دفتر نماینده  پیگیری کنیدآنچه در این کانال اطلاع رسانی به نقل از بنده پخش می شود پاسخگو بوده و متاسفانه برخی از جراید و مخصوصا کانالهای تلگرامی به نقل از من عناوینی پخش می کنند که در جریان نیستم و مسئولیت آن را قبول نمی کنم و فرصت شکایت ندارم چون از بقیه امور باز خواهم ماند البته در مجلس به دنبال قانونی در جهت صیانت از نمایندگان هستیم.

عضو خانه ملت گفت: بعضی افراد در دوره های گذشته با وام گرفتن بنام سرمایه گذاری در دامغان مردم دامغان را به اسارت گرفتن و سرمایه گذاری هم در شهرستان انجام ندادندو این پولها را در جاهای دیگر هزینه کرده اند به دنبال احقاق حق مردم بعنوان نماینده هستم.

حسن بیگی در پی سئوال یکی از نمازگزاران عنوان کرد: بنده در این زمان محدود و فرصت کم به دنبال گزارش دادن نیستم مسئولین حضور دارند و همه اذعان دارند که در این مدت کم، کارهای بزرگی صورت گرفته مثلا دانشگاه ها امیریه  دامغان در حال منحل شدن بود برنامه ریزی شد تا نگهداری کنیم و باعث اشتغال شودبا حضور اساتید، کارکنان و ..همچنیندر طی یک سال گذشته  60 جلسه با وزرا داشتیم مهدیشهر از بودجه منطقه محروم استفاده می کرد ولی منطقه کوه زر ما از این بودجه سهمی نداشت ولی اکنون با پیگیری درست شده استاینها کوچکترین کارهایی بوده که عنوان کردم.

عضو کمیسون امنیت ملی اعلام کرد: متاسفانه عواملی وجود دارد که کارشکنی در امور نماینده می کنند و به شهر آسیب می زنند که بنده در هنگام قطعی شدن طرح ها گزارش آن را اعلام می کنم

فرماندار دامغان یکی دیگر از سخنرانان جلسه بود که در فرصت محدود تنها به قسمتی از طرح ها و پروژه ها در دامغان اشاره کرد و گفت: 70  طرح در هفته دولت افتتاح می شودِ که این طرح ها در دستگاه های مختلف دولتی می باشد

وی در ادامه گفت:نزدیک به 10 پروژه در آینده نزدیک در دامغان به بهره برداری قرار میگیرد که سهم مهمی در اشتغال و کم رنگ کردن سهم بیکاری در شهرستان خواهد داشت

عالی ترین مقام دولت گفت:  در سفر رئیس جمهور 5600 متر به  فضای دانشگاهی اضافه وتخصیص داده شد و ندامتگاه دامغان نیز تخصیص مالی ملی استانی آن داده شد که امیدواریم به زودی کار آن به پایان برسد

مجد در پایان اشاره کرد: گاز رسانی به هفت روستا در دستور کار است و کارهای آن انجام شده است و همچنین در سفر رئیس جمهور 12 ملیارد تومان در بخش کشاورزی دامغان تخصیص داده اند.

مجوز اورژانس 115 در شرق دامغان گرفته شده است

 دکتر خادمیان رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دامغان نیز در جمع نمازگزاران ضمن گرامیداشت ایام هفته دولت گفت:مجوز اورژانس 115 در شرق دامغان گرفته شد و زمان امداد رسانی در این قسمت دامغان کوتاه تر شد.

وی ادامه داد: آزمایشگاه شماره 2 بیمارستان رضایی تا انتهای ماه به بهره برداری خواهد رسید که خدمات آزمایشگاهی ما در این بخش اضافه خواهد شد همچنین بخش جدید سونو گرافی دامغان به زودی کلنگ زنی خواهد شد.

خادمیان افزود: 29 پروژه جدید که کارهای آن تا کنون بالغ بر28 درصد رشد داشته است که با مساعدت مسئولین  و مردم صورت گرفته است

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دامغان عنوان کرد: درمنطقه شیمی یک خانه بهداشت جدید احداث شده و می توان گفت که دردامغان ساختمان بالای 15 سال در خانه بهداشت نداریم ومی توان ادعا کرددر راه پیشرو بودن خدمات بهداشتی در ساخت وساز دامغان حتی از مرکز استان جلوتر هست.

وی در ادامه گفت: در راستای شعار اقتصاد مقاومتی هیچ پولی از حوزه سلامت دامغان به مرکز استان بازگشت نخورده است که در این مدت 16 نیرو و 15 بهورز، 20 نیروی خدماتی جدید استخدام شده است.

خادمیان در پایان اظهار کرد: طبقه چهارم بیمارستان در حال راه اندازی است و در حال جذب پرستار و نیرو هستیم و در مرکز بهداشت در حال ثبت نام هستیم و از همشهریان تقاضا دارم در سامانه سیب که یک شبکه سراسری است و وزیر بهداشت ما را و مراجعات مردمی را کنترل می کند در این سامانه مردم در منطقه خود ثبت نام کنند.

بالغ بر 18 میلیارد تومان پروژه های دامغان در بخش راه آهن افتتاح خواهد شد.

زادخور مدیر کل راه آهن شمال شرق کشور در جمع نمازگذاران گفت: سرمایه گذاری های بخش راه آهن تنها در نیم ایستگاه ها در بخش ساخت مساجد، سرویس های بهداشتی و تجهیز زیر گذرها بالغ بر 7 ملیارد تومان هزینه شده است که اصلا دیده نمی شود و به چشم نمی آید.

وی ادامه داد: بالغ بر 18 میلیارد تومان پروژه های دامغان افتتاح خواهد شد که ساختمان اداره پلیس و توسعه ایستگاه دامغان ،المان میدان راه آهن بخشی از آنها خواهد بود.

رئیس راه آهن شمال شرق گفت: طبق برنامه توسعه ششم زیر ساختهای راه آهن را مانند ساخت گذر گاهای غیر هم سطح در دستور کارقرار دادیم و در حال حاظر80 رام قطار در مسیر تهران مشهد در حال تردد هست برای کوتاه کردن فاصله زمانی در 56 ایستگاه قطار نیاز به برنامه ریزی توقف قطار هستیم  که در مسیر تهران تا مشهد 6 شهر جمعیت بزرگ وجود دارد و برای تمام این شهر ها امکان توقف قطار وجود ندارد اما تلاش برای توقف و فرصت برابر در تهیه بلیط با شناور کردن آن برای همه وجود دارد وامکان تهیه بلیط از 10 قطار که توقف در دامغان دارد برای دامغانی ها اکنون وجود دارد.


انتهای پیام /
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان

 
0
Your rating: خالی

دیدگاه‌ها

ارسال نظر جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.
کد امنیتی
لطفا عبارت امنیتی را وارد نمایید.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

 

تمام حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی تیتر یک می باشد و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع بلا مانع است.

طراحی شده توسط صددروازه

 

تلفن تماس : 02335262917

تلفن همراه مدیر مسئول: 09193330240

رایانامه : titreyek[a]chmail.ir

بازگشت