جمعه, 29 تير 1397 - الجمعة 08 ذو القعدة 1439 - Friday 20th July 2018

مربی دامغانی با کوله باری از مشکلات راهی مسابقات دبی شد/ مسئولین کمک نکردند

@count ساعتارسال به دوستان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
مسابقات 2017 دوبی؛
مربی دامغانی با کوله باری از مشکلات راهی مسابقات دبی شد/ مسئولین کمک نکردند
مربی ورزش جانبازان و معلولین شهرستان دامغان با انتقاد از کمبود امکانات ورزشی در این شهرستان خواستار حمایت بیشتر مسئولان از ورزشکاران دامغانی شد.

به گزارش خبرنگار تیتریک دامغان ؛


مسابقات قهرمانی 2017 دوبی فرصتی شد تا نگاه ها به رشته های ورزشی شهرستان بیاندازیم و علت کم رنگ بودن ورزشکاران این شهرستان در این سری از مسابقات را بررسی کنیم در خصوص ورزش قهرمانی شهرستان خدمت مربی توانمند و مردمی علی اکبر فراتی برسیم که آماده سفر برای مسابقات دوبی 2017 هستند تا گفتگویی داشته باشیم در این خصوص که در ادامه می خوانید.

فرصت سوزی بیشتر از فرصت سازی
مربی ورزش قهرمانی پارا المپیک به خبرنگار تیتر یک گفت: فرصت سوزی بیشتر از فرصت سازی در دامغان وجود دارد ما همیشه دنبال امکانات هستیم امکاناتی که هیچگاه به دستمان نرسید و با حداقل موجود تمرین کردیم و اکنون راهی مسابقات می شویم.

امکانات ورزش قهرمانی  در شهرستان دامغان حداقلی است
فراتی ادامه داد: برای ورزش قهرمانی نیاز به امکانات قهرمانی می باشد اینکه یک ورزشکار با ابتدای ترین امکانات تمرین می کند نباید انتظار داشت وارد مسابقات جهانی شد شما در نظر بگیرید بخاطر تمرینات سخت و با حداقل امکانات ما راهی مسابقات می شویم حالا ورزشکار ما دیسک پرتاب با استاندارد بین المللی را تازه در مسابقات بدست می گیرد بعد انتظار داریم مقام هم بدست بیاورد.
یک سالن تمرین اختصاصی نداریم
وی ادامه داد: متاسفانه نگاه مسئولان شهرستان به ورزش جانبازان و معلولین چه زمانی می خواهد تغییر کند تنها ورزشی است که در دامغان در رشته های گوناگون صاحب مدال جهانی می باشد و حرفی برای گفتن دارد اما در واقع شما مشاهده می کنید از داشتن یک سالن و فقط یک سالن ورزشی مخصوص تمرین این هیئت در شهرستان محروم هستیم.

سازمانهای فرهنگی شهرستان از این هئیت ورزشی حمایت چندانی نمی کنند
مربی ورزش شهرستان دامغان گفت: متاسفانه در خصوص حمایتهای مالی و معنوی حتی ادارات دولتی که می توانند نقش حمایتی داشته باشند کوتاهی می کنند معمولا حمایتها از تیمی می شود که حائز رتبه و مقام شود شما نگاه کنید که ما در کدام مسابقه شرکت کردیم و مقام نیاوردیم مسابقات کشوری، بین المللی فرقی نمی کند جوانان، نوجوانان و حتی تیم بزرگسالان ما دست خالی هیچگاه از مسابقات باز نگشتند.

حمایت قطره چکانی کاری از پیش نمی برد
وی اظهار کرد: حمایت نقش مهمی دارد و اگر حمایت مسئولین در این حوزه تداوم داشته باشد و قطره چکانی نباشد اکنون در شهرستان ورزشکارانی داریم که می توانند به جرأت بگویم به عنوان یک مربی و کارشناس که می توانند در مجامع بین المللی  بدرخشند و نام و افتخار آن برای شهرستان بماند.

خارج از شهرستان دامغان ورزشکاران ما را بهتر می شناسند
فراتی اشاره کرد: متاسفانه باید گفت ورزشکاران ما را در خارج شهرستان بهتر می شناسند تا همین چند سال پیش عکس ورزشکار دامغان بر روی صفحه اصلی سایت جهانی پارا المپیک بود تفاوت نگاه را در اینجا متوجه خواهید شد نمی دانم چرا احساس می کنم نمی خواهند از این پتانسیل استفاده کنند و باعث رشد و پویای آن در شهرستان شوند.

ورزشکاران ما نیز می توانند الگو دیگران باشند
کارشناس ورزش شهرستان گفت: باور باید کنیم که ورزشکاران ما نیز می توانند که الگوی دیگران باشند وقتی در میادین بین المللی مقام می آوریم ولی حتی رسانه های محلی به آن نمی پردازند و یا از کنار آن با یک خبر کوتاه رد می شوند و مسئولینی که بی تفاوت هستند و در یک مراسم استقبال ساده حضور پیدا نمی کنند تا مشوقی برای ادامه کار باشند در گذشت زمان باعث دلسردی می شود.
وی ادامه داد: این ها در روحیه و ادامه کار ورزشکاران و تبدیل به چهره شدن و الگو پذیر شدن آنها در جامعه اثر دارد و امیدوارم همه به آن بیشتر توجه داشته باشند.

تیتر یک برای شمامربی پرتلاش و آقای رهبری آرزوی موفقیت می کند.
انتهای پیام /
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان

0
Your rating: خالی

دیدگاه‌ها

سر تا ته گزارش رو خوندیم ولی

سر تا ته گزارش رو خوندیم ولی ننوشته رشته ورزشی ایشون چی هست

پاسخ

ایشون مربی ورزش جانبازان و معلولین شهرستان هستند ...

پاسخ

ایشون مربی ورزش جانبازان و معلولین شهرستان هستند ...

ارسال نظر جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.
کد امنیتی
لطفا عبارت امنیتی را وارد نمایید.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

 

تمام حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی تیتر یک می باشد و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع بلا مانع است.

طراحی شده توسط صددروازه

 

تلفن تماس : 02335262917

تلفن همراه مدیر مسئول: 09193330240

رایانامه : titreyek[a]chmail.ir

بازگشت