شنبه, 2 تير 1397 - السبت 10 شوال 1439 - Saturday 23rd June 2018

مسؤلین مشکلات مردم را می دانند در صدد حل آن برآیند/مشکلات ما خانوادگی است اجازه دخالت بیگانگان را نخواهیم داد

@count ساعتارسال به دوستان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
امام جمعه دامغان؛
مسؤلین مشکلات مردم را می دانند در صدد حل آن برآیند/مشکلات ما خانوادگی است اجازه دخالت بیگانگان را نخواهیم داد
حسینیان گفت: در خاورمیانه آمریکا در سوریه شکست خورده و در مقابله با خط مقاومت ایران سوریه شکست خوردند و این شکست های پی در پی باعث ذلت دشمن شده است و دشمن سیلی خورده از ملت ایران به دنبال انتقام می باشد که البته ملت ایران پاسخ انها را در صورت هر خطایی قاطع خواهد داد.


به گزارش خبرنگار تیتریک دامغان ؛ نماز وحدت بخش و دشمن شکن جمعه این هفته دامغان با امامت خطیب توانا امام جمعه شهرستان دامغان حضرت حجت الاسلام والمسلمین حسینیان به میزبانی مصلی امام خمینی (ره) با حضور اقشار مختلف نماز گزاران اقامه شد.
 امام جمعه دامغان ضمن توصیه و سفارش نماز گزاران به تقوی خاطر نشان کرد: کسی که از دشمن غافل شود از او ضربه خواهد خورد چرا که دشمن بیدار است اگر کسی خوابش ببرد در مقابل دشمن موضع درست نداشته باشد ضربه مهلک خواهد خورد اگر دشمن از شما تشکر کرد از مکر و حیله دشمن غافل نشوید.


رئیس شورای فرهنگی شهرستان گفت: از چراغ سبز دشمن خوشحال نشوید دشمن مانند مار است و در وجودش سم وجود دارد هرچند ظاهری نرم و فریبنده داشته باشد باید در موضع گیری هایمان غفلت نکنیم دشمن راه ها ومکرها م و حیله ها و شیوه‌های فراوان دارد و گام به گام نقشه های خود را پیاده می‌کند.


حسینیان ادامه داد: با آنکه امیرالمومنین در کوفه خطبه  می خوام بیست و یک سال بعد سر فرزندانش را در آن شهر چرخاندند و این نبود مگر مکر دشمن باید بدانیم که دشمن غفلت نمی‌کنند ما نیز نباید بایدغفلت بکنیم. خطیب نماز جمعه دامغان گفت: عده‌ای در داخل کشور متاسفانه دستورات دشمنان را اجرا می‌کند ما نباید نسبت به رفتارهای دشمنان خود خوشبین باشیم


وی به مسؤلان توصیه کرد: نامه ۵۳ نهج البلاغه را مسئولان و مدیران مطالعه کنند که منبعی برای کشورداری تجارت اقتصاد و مردم داری می باشد امام جمعه دامغان گفت: اعتماد به دوشمن کار را به جایی می‌رساند که باعث اختلاف در بین آحاد مردم می گردد باید تاکتیک های دشمن را متوجه شده و در مقابل آن برخورد مناسب را انجام دهید.


 حسینیان اظهار کرد: رهبری می فرمایند: ما در منطقه‌ای پر از تنش و ناآرام محیط امنی را برای کشور به وجود آوردیم می‌خواهند این را از ملت ایران بگیرند و امنیت را از کشور سلب کنند.


 ۵۴خانواده متکدی در دامغان
وی افزود: متکدیان در شهر مردم را آزار می‌دهد البته اگر انسان کمک کنند آنچه همانطور که در قرآن آمده است خوب است اما نه به کاسب حقیقتا برخی از این میان سازمان یافته می باشند و از طرف خانواده های شان حمایت می شوند و ۵۴ خانواده شناسایی شده‌اند که در سطح شهر پراکنده می‌باشند و آبروی شهر را میبرند از دادستان، نیروی انتظامی، بهزیستی، فرماندار، خدمات شهری و شهرداری می‌خواهم که این متکدیان را سازماندهی و به این مسئله رسیدگی کنند تا در آبروی شهر آسیب نرسد.


خطیب نماز جمعه دامغان اظهار کرد: از تولیدکنندگان عرصه اقتصادی شهرستان تشکر می‌کنم با تلاش و زحمات فراوان خود موارد مورد نیاز مردم را با زحمت و تلاش تولید و در دسترس مردم قرار می دهند.


وی در ادامه گفت: همه ما می دانیم که مردم مشکلاتی دارند مسئولین می‌دانند مرجع مردمی روحانیت هستند در خصوص گرانی عدم رونق بازار و مرد وارد مربوط به آن این را می‌دانند در یک کشور ۷۰ میلیونی مشکلات وجود دارد و ائمه جماعت مشکلات مردم را در پشت تریبون اعلام کردند برای رفع مشکلات مردم و آسیب های اجتماعی اجتماعی به چند مورد باید توجه کرد در حوزه معیشت مردم است اما عده‌ای روی موج سوار شدند و آرامش ملی را می خواهم به هم بزنم مشکلات را باید گفت اما مطالبات و مشکلات چیزی نیست که بگذاریم به  خط ولایت و پرچم مقدس توهین شود ما این را نمی‌پذیریم .


وی ادامه داد: اتفاقات اخیر را کسی نمی پذیرد شهروندان را نادیده گرفتند باعث ناراحتی مردم می‌شود ما برای آرمان‌های نظام و این پرچم کلی خون دادیم آیا درست است هرچند اتوبوس ملت و شیشه‌های مغازه های مردم را آتش بزنند ایا این را کسی می پذیرد واغتشاشات در کشور باعث خنده رژیم‌ صهیونیستی و دشمنان این نظام شده است ناراحت کردن مردم و ایجاد موج تنها برای برهم زدن نظم عمومی می باشد که این را هیچ انسان عاقلی و شهروند ایرانی نمی پذیرد نمایندگان ما مسئولین ما نظام ماست آسیب ها و پیام ها را دیده و شنیده اند باید بدانیم که آسیب پذیر ترین قشر روحانیت می باشد همه اقشار مشکلات دارند اما اگر پسری در خانواده درخواست از پدر داشت آیا خانه آتش می زنند مشکلات مملکت ما خانوادگی است اعلام می‌کنیم به منافقین به دشمنان اسلام در این نظام ما اعلام می کنیم ما نمی گذاریم با فشار و تنش های اجتماعی به نظام و انقلاب ما آسیب بزنید.


 خطیب نماز جمعه گفت: در خاورمیانه آمریکا در سوریه شکست خورده و در مقابله با خط مقاومت ایران سوریه شکست خوردند و این شکست های پی در پی باعث ظلت دشمن شده است و دشمن سیلی خورده از ملت ایران به دنبال انتقام می باشد که البته ملت ایران پاسخ انها را در صورت هر خطایی قاطع خواهد داد.

انتهای پیام /
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
.

3
Your rating: خالی Average: 3 (2 votes)

دیدگاه‌ها

ارسال نظر جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.
کد امنیتی
لطفا عبارت امنیتی را وارد نمایید.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

 

تمام حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی تیتر یک می باشد و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع بلا مانع است.

طراحی شده توسط صددروازه

 

تلفن تماس : 02335262917

تلفن همراه مدیر مسئول: 09193330240

رایانامه : titreyek[a]chmail.ir

بازگشت