شنبه, 30 تير 1397 - السبت 09 ذو القعدة 1439 - Saturday 21st July 2018

مقصر تصادف خودرو سواری با اتوبوس دانش‌آموزان در محور سوسنگرد شناخته شد

@count ساعتارسال به دوستان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
مقصر تصادف خودرو سواری با اتوبوس دانش‌آموزان در محور سوسنگرد شناخته شد
طبق اعلام گزارش پلیس راه در حادثه رانندگی خودرو سواری با اتوبوس حامل دانش آموزان در محور سوسنگرد، راننده سواری مقصر شناخته شد.

به گزارش گروه سیاسی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری فارس، در حادثه رانندگی عصر دیروز در محور سوسنگرد یک دستگاه خودرو سواری با اتوبوس حامل دانش اموزان، 35 نفر مصدوم شدند و چهار نفر جان خود را از دست دادند.

با توجه به نظریه کارشناسان تصادف، راننده تویوتا سواری مقصر این حادثه بوده است.

نظریه کارشناشان به شرح زیر است: در حادثه دیروز در ساعت 17 و 10 دقیقه مورخه سه شنبه 21 آذر ماه 96 با اعلام یک فقره تصادف منجر به جرح و فوت بین خودرو وانت تویوتا‌ی هالوکس سفید رنگ‌ و اتوبوس سفید، افسران کارشناس تصادف سه راه سوسنگرد هویزه در محل حاضر شده و پس از بررسی دقیق حادثه و اقدامات اولیه کارشناسی و قضایی گزارش خود را به شرح زیر ارائه کردند.

یک دستگاه تویوتای سفید رنگ به رانندگی الف. هـ دارای گواهینامه پایه سوم هوشمند صادره از ناجا از مسیر شرق به غرب محور کمربندی سوسنگرد از میدان نماز به سمت میدان کریمی در تقاطع‌های پیام در حال عبور بود که به علت انحراف به چپ و نقض ماده 119 آیین نامه راهور، از ناحیه چپ کامل از خط وسط به میزان 37 سانتیمتر عبور و در حین اصلاح مسیر با سمت راست  جلوی یک دستگاه اتوبوس بنز سفید رنگ به رانندگی گواهینامه پایه یکم هوشمند صادره از ناجا که از غرب به شرق میدان کریمی به سمت میدان نماز درحرکت بود برخورد می‌کند.

پس از این برخورد، اتوبوس پس از طی مسافتی حدود 30 متر به پهلوی  چپ در حاشیه جاده خاکی واژگون می‌گردد و وانت تویوتا نیز پس از برخورد ابتدا به پس از و برجا گذاشتن آثار خراشیدگی در جاده و تجاوز به چپ از خط وسط راه، در لاین مخالف 40 متر پس از محل برخورد متوقف می شود. مدارک راننده اتوبوس کنترل گردید. راننده داری مدارک مجاز و همچنین با بررسی سامانه دیجیتال اتوبوس زمان حرکت نیز مجاز بوده است.

سرانجام علت تصادف بی‌موالاتی از جانب راننده وانت تویوتا به علت تجاوز به چپ و نقض ماده 119 آیین نامه مقررات راهنمایی رانندگی تشخیص داده شد.

انتهای پیام/

0
Your rating: خالی

دیدگاه‌ها

ارسال نظر جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.
کد امنیتی
لطفا عبارت امنیتی را وارد نمایید.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

 

تمام حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی تیتر یک می باشد و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع بلا مانع است.

طراحی شده توسط صددروازه

 

تلفن تماس : 02335262917

تلفن همراه مدیر مسئول: 09193330240

رایانامه : titreyek[a]chmail.ir

بازگشت