مهمترین جهت گیری دولت در بودجه، در بخش تولید و اشتغال است

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
وزیر صنعت ، معدن تجارت
مهمترین جهت گیری دولت در بودجه، در بخش تولید و اشتغال است
وزیر صنعت ، معدن و تجارت در دامغان اعلام کرد : مهمترین جهت گیری دولت در بودجه به دستور رئیس جمهور در بخش تولید و اشتغال است.
به گزارش خبرنگار تیتریک ؛ رضا رحمانی وزیر صنعت ، معدن و تجارت در حاشیه سفر رئیس جمهور به استان سمنان به دامغان سفر کرد و در بازدید از مجتمع تراکتورسازی دامغان گفت : پیشرفت مناطق کشور ، کم کردن بیکاری و فقر زاهش حمایت از تولید داخلی است و در تولید داخل بخش مولد صنعت و معدن است .
 
رحمانی عنوان کرد : در سال جاری ۱۰ میلیارد دلار هدف گذاری شده و کالاهایی که وارد میشود در داخل کشور ساخته شود و بخشی از کالاها حدود ۱۳۳۹ کالا ورودش ممنوع شده و تولید آن در داخل کشور آغاز شده است.
 
وزیر صنعت ، معدن و تجارت اذعان داشت : هر کس در هر جایی خدمتی میخخواهد بکند ، وظیفه آن حمایت از تولید داخل و حفظ آن می باشد .
 
 
رضا رحمانی یاد آور شد : سهم مردم خرید کالای ایرانی و سهم دولت حمایت کالای ایرانی است و هر جایی اگر امکان ایجاد یک شغل است آن را یک پروژه بدانیم ، این یک تکلیف و رسالت است.
 
وی افزود : شهرستان دامغان موقعیت استثنایی دارد و در هر زمینه ای از صنعت و معدن ویژه ، و از لحاظ استراتژیک بسیار عالی است.
 
 
رحمانی در پایان اظهار داشت : امسال آقای دکتر روحانی تاکید داشته‌اند که به استان ها تحفیظ اختیارات شود تا کار مردم سرعت پیدا کند.
انتهای پیام / م
0
Your rating: None

Comments

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

 

تمام حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی تیتر یک می باشد و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع بلا مانع است.

طراحی شده توسط صددروازه

 

تلفن تماس : 02335262917

تلفن همراه مدیر مسئول: 09193330240

رایانامه : titreyek[a]chmail.ir

بازگشت