دوشنبه, 28 خرداد 1397 - الاثنين 05 شوال 1439 - Monday 18th June 2018

هدایت تحصیلی و اشتغال دانش آموزان در آینده

@count ساعتارسال به دوستان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
مسیر هموار اشتغال دانش آموزان درآینده وابسته است به هدایت تحصیلی درست
حسن کاتبی در نشست شورای آموزش و پرورش دامغان عنوان کرد: اجرای برنامه هدایت تحصیلی مسیر رشد و بالندگی علمی دانش آموزان ایران اسلامی را هدفمند می کند و براساس آمار 60 تا 70 درصدی دانش آموختگان فنی و حرفه ای و کار و دانش به بازار کار روانه می شوند.

به گزارش خبرنگار تیتریک دامغان ؛نشست شورای آموزش و پرورش شهرستان دامغان که با موضوعات طرح مهر 96، بررسی فضاهای آموزشی، توسعه متوازن و انتخاب رشته برگزار شد، طرح هجرت، ثبت نام مدارس، بررسی فضاهای آموزشی و ظرفیت آنان، اوقات فراغت و بحث هدایت تحصیلی از جمله مباحث مهم اداره آموزش و پرورش دامغان دراین نشست بود.

حسن کاتبی در نشست شورای آموزش و پرورش شهرستان عنوان کرد: اجرای برنامه هدایت تحصیلی مسیر رشد و بالندگی علمی دانش آموزان ایران اسلامی را هدفمند می کند و براساس آمار 60 تا 70 درصدی دانش آموختگان فنی و حرفه ای و کار و دانش به بازار کار روانه می شوند.
وی اظهارداشت: براساس برنامه ششم توسعه باید 50 درصد دانش آموزان کشور باید در شاخه های نظری و 50 درصد دیگر در رشته های کار و دانش و فنی و حرفه ای تحصیل کنند و دولت یازدهم برای تحقق این امر برنامه هدایت تحصیلی دانش آموزان را به خوبی اجرا کرده است.
وی افزود: آموزشگاه های مناطق شرق و جنوب شرقی دامغان مانند باهنر، نهضت اسلامی و محسنی از سوی اداره کل نوسازی مدارس تخریبی اعلام شده است که از لحاظ ساختمانی و بهداشتی دارای مشکلاتی است.
کاتبی گفت: بسیاری از خانواده روستاییانی که فرزندان خود را به منظورتحصیل به مناطق شهری می فرستند و در خوابگاه ها سکونت دارند تقاضا و رضایت خود را در صورت پرداخت هزینه از سوی آموزش و پرورش مبنی بر تردد و تحصیل اعلام کردند.

انتهای پیام /
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان

 

 
0
Your rating: خالی

دیدگاه‌ها

ارسال نظر جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.
کد امنیتی
لطفا عبارت امنیتی را وارد نمایید.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

 

تمام حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی تیتر یک می باشد و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع بلا مانع است.

طراحی شده توسط صددروازه

 

تلفن تماس : 02335262917

تلفن همراه مدیر مسئول: 09193330240

رایانامه : titreyek[a]chmail.ir

بازگشت