هیئت‌های ورزشی از ظرفیت‌ موجود برای پرورش استعدادها استفاده کنند

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
سرپرست اداره ورزش و جوانان استان سمنان:
هیئت‌های ورزشی از ظرفیت‌ موجود برای پرورش استعدادها استفاده کنند
سرپرست ورزش و جوانان استان سمنان بابیان اینکه هیئت‌های ورزشی باید از ظرفیت‌های موجود برای پرورش استعدادها استفاده کنند، گفت: هیئت کوهنوردی حضور بانوان را در صعودهای ورزشی پررنگ کند.

محسن جهان شیر بعدازظهر چهارشنبه در مجمع انتخاباتی هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان با حضور رضا زارعی رئیس فدراسیون کوهنوردی کشور به میزبانی سالن اجتماعات این اداره کل، بابیان اینکه هیئت‌های ورزشی می بایست در برنامه‌های خود پرورش استعدادهای جدید را مدنظر قرار دهند، ابراز داشت: از هیئت کوهنوردی انتظار می‌رود تا حضور بانوان را در صعودهای ورزشی پررنگ‌تر کند قطعا توجه به این قشر می‌تواند منجر به‌سلامت و نشاط در جامعه شود.

وی بابیان اینکه  روسای هئیت های ورزشی باید به ظرفیت‌های موجود برای کشف استعدادهای جدید توجه داشته باشند، اضافه کرد: جانشین پروری برای قهرمانان ورزشی باید در زمره برنامه‌های هر هیئت ورزشی در استان سمنان واقع شود.

سرپرست اداره ورزش و جوانان استان سمنان بابیان اینکه اصلاح امور مدیریتی به آینده بهتر جامعه ورزشی کمک می‌کند، ابراز داشت: در شرایطی که مسئولان باید زمینه‌ساز و ناظر بر اصلاح امور بودند اما در عمل این اتفاق نیفتاده است می بایست برای بهتر شدن شرایط همه هیئت‌های ورزشی استان به روش های درست مدیریتی توجه کنند.

جهان شیر در ادامه اضافه کرد: با توجه به قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان در مجلس بنابراین هیئت‌ها نیز مشمول این قانون خواهند بود علییرغم آنکه از نظرات بازنشستگان بهره خواهیم برد اما امکان حضور آن‌ها به عنوان پست های مدیریتی هیئت‌ها امکان‌پذیر نیست.

به گزارش خبرنگار مهر، در این نشست علیرضا کریم سرپرست قبلی و اسماعیل احمدیان چاشمی به عنوان دو نامزد ریاست هیات کوهنوردی مطرح بودند، که در نهایت اسماعیل احمدیان چاشمی‌ با کسب ۱۳ رای از مجموع ۱۶ رای به عنوان رئیس هیات کوهنوردی استان سمنان انتخاب شد.

مهر

انتهی پیام / م

0
Your rating: None

Comments

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

 

تمام حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی تیتر یک می باشد و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع بلا مانع است.

طراحی شده توسط صددروازه

 

تلفن تماس : 02335262917

تلفن همراه مدیر مسئول: 09193330240

رایانامه : titreyek[a]chmail.ir

بازگشت