جمعه, 29 تير 1397 - الجمعة 08 ذو القعدة 1439 - Friday 20th July 2018

پذیرش دانشجو در دو حوزه بهداشت و سلامت / به دنبال جذب هیئت علمی در دانشکده بهداشت دامغان

@count ساعتارسال به دوستان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
ریاست دانشکده بهداشت دامغان؛
پذیرش دانشجو در دو حوزه بهداشت و سلامت / به دنبال جذب هیئت علمی در دانشکده بهداشت دامغان
دکتر ناصحی نیا گفت؛ پیگیر جذب اعتبارات سفر وزیر محترم بهداشت به دامغان می باشیم و در حال حاضر در صدد جذب هئیت علمی برای رشته های مورد نیاز خود در دانشکده می باشیم.

به گزارش خبرنگار تیتریک دامغان ؛


ریاست دانشکده بهداشت دامغان در گفتگو با خبرنگار تیتر یک گفت: توسعه دانشکده بهداشت دامغان نیاز به همت و همیاران خیرین می باشد این مجموعه با قدمت 27 سال از عمر تاسیس آن جا دارد با همت و کمک خیران در حوزه بهداشت به توسعه آن کمک کنیم.
دکتر حمید رضا ناصحی نیا افزود: در سال 1370 دانشکده بهداشت دامغان افتتاح گردیده ولی با توجه به نیازهای شهر می تواند پیشرفت های بهتری داشته باشد.
وی اضافه کرد: در حال حاظر مجموعه خوابگاه، ساخت سالن ورزشی و تجهیزات آزمایشگاه از جمله مواردی است که خیرین می توانند دربخش بهداشت شهرستان کمک شایانی انجام دهند.
جذب دانشجو درمقطع دکتری

ریاست دانشکده بهداشت دامغان گفت: در دو حوزه بهداشت و سلامت دانشجو جذب می کنیم و در حال حاضر سه دوره فارغ التحصیل در مقطع کارشناسی ارشد داشتیم طی دو سال آینده در مقطع دکتری نیز توانایی جذب دانشجو را خواهیم داشت که در صورت این اتفاق مهم ما شاهد یک تحول اساسی در دانشکده بهاشت دامغان خواهیم بود.
به دنبال جذب هیئت علمی در دانشکده بهداشت
دکتر ناصحی عنوان کرد: در حوزه سلامت در رشته های سیاست گذاری سلامت، اقتصاد سلامت و اقتصاد بهداشت پیگیر جذب دانشجو درکارشناسی ارشد و هم به دنبال جذب هیئت علمی در این رشته ها که از اولویتهای ما می باشد هستیم.
امکانات خوبی دربخش آزمایشگاهی داریم
وی افزود: از لحاظ امکانات آزمایشگاهی امکانات خوبی در فضای دانشگاه داریم کلیه آزمایشاتی که در رابطه با آب، هوا، فاظلاب، و مواد غذایی نیاز می باشد هم در بحث شیمیایی و هم در بحث میکروبی قابل انجام می باشد.
خصوصا دستگاه
  GCI  (GC-MS)که تا چهار هزار ماده در حد میکرو گرم می تواند شناسایی کند که دارای تکنولوژی بالایی می باشد باید گفت این دستگاه  دارای یک کتابخانه داخلی می باشد بطوری که نوع ماده آزمایشی را با درصد احتمالی بالا می تواند برای ما مشخص کند.
می توانیم با بخش صنعت همکاری کنیم
ریاست دانشکده بهداشت دامغان در پایان گفت: در این مجموعه در حال حاضر آزمایشگاه های عوامل زیان آور کار و ایمنی داریم که می توانیم با بخش صنایع همکاری داشته باشیم
در حال حاظر 270دانشجو داریم که اغلب غیر بومی می باشند و در سه رشته بهداشت محیط، بهداشت عمومی و بهداشت حرفه ای در حال تحصیل می باشند.
  

انتهای پیام /
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان

0
Your rating: خالی

دیدگاه‌ها

ارسال نظر جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.
کد امنیتی
لطفا عبارت امنیتی را وارد نمایید.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

 

تمام حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی تیتر یک می باشد و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع بلا مانع است.

طراحی شده توسط صددروازه

 

تلفن تماس : 02335262917

تلفن همراه مدیر مسئول: 09193330240

رایانامه : titreyek[a]chmail.ir

بازگشت