شنبه, 2 تير 1397 - السبت 10 شوال 1439 - Saturday 23rd June 2018

پیام اربعین برای دشمنان اتحاد و همدلی همراه با ولایت مداری

@count ساعتارسال به دوستان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
امام جمعه دامغان;
پیام اربعین برای دشمنان اتحاد و همدلی همراه با ولایت مداری
حسینیان گفت: با توجه به شرایط ویژه منطقه و بخصوص فضای سیاسی جهان اسلام، به نظر میرسد که امروزه بیشتر احساس نیاز می شود که یاد و پیام کربلا را زنده نگهداریم چرا که امروزه دشمنان دیرینه ما از تعصبات کور کورانه گروهای افراطی و تکفیری استفاده کرده و در صدد بدنام جلوه دادن اسلام هستند.

به گزارش خبر نگار تیتر یک دامغان; حجت الاسلام سید محمد حسینیان در خطبه های نماز جمعه این هفته دامغان به میزبانی مصلای امام خمینی(ره)، ضمن بیان اینکه عربستان سعودی با مهره خیمه شب بازی های خود به دنبال فتنه در منطقه است، بیان کرد: عربستان حریری را مجبور به استعفا کرد تا نشان دهد منطقه و لبنان بی ثبات محسوب می شود تا بتواند نفوذ خود را توجیه کند اما باید بداند که امروز بر دنیا ثابت شده که آل سعود به دنبال فتنه گری در منطقه است.

وی اضافه کرد: نا آرام کردن و ایجاد بی ثباتی در لبنان از اهداف اصلی عربستان در استعفای نخست وزیر لبنان است و حریری با این استعفای خود کشورش را قربانی منافع عربستان سعودی کرد.

قدرت شیعه در اربعین حسینی به نمایش گذاشته شد

امام جمعه دامغان تصریح کرد: عربستان سعودی با این حرکات خود در منطقه می خواهد خط مقاومت و ایران اسلامی را کمرنگ کند که باید بداند کور خوانده چرا که هلال شیعی زنده قلمداد می شود و خط مقاومت اسلامی در کنار ایران آماده هرگونه پاسخگویی به یاوه گویی ها است.

حسینیان اظهار داشت: سعودی با ترزیق پول و امکانات به رژیم صهیونیستی اکنون پس از شکست های تروریست ها در منطقه به دنبال فتنه است و می خواهد افکار عمومی لبنان را با این حرکت خود خراب کند.

وی در دیگر بخش سخنان خود، ضمن اشاره برگزاری پیاده روی عظیم و میلیونی مسلمانان در اربعین حسینی، افزود: ۸۰ کشور جهان در اربعین حسینی حضور دارند که این امر قدرت شیعیان را به نمایش گذاشته است لذا باید گفت اربعین حسینی پیام عاشورا را به دنیا رسانده و باشکوهترین فضایل را به نمایش می گذارد.

حب الحسین(ع) وجه اشتراک مسلمانان است

امام جمعه دامغان با بیان اینکه مهمترین اشتراک مسلمانان و همچنین پیروان سایر ادیان حاضر در پیاده روی اربعین حسینی وجود حب الحسین (ع) است، گفت: دولت و مردم عراق به خوبی از شرکت کنندگان در پیاده روی عظیم و میلیونی اربعین حسینی میزبانی کردند و رسانه های غربی از دیدن این پیاده روی به نوعی کوری مبتلا شدند چرا که تمام محاسباتشان نقش بر آب شد.

حسینیان همچنین به فرارسیدن هفته کتاب و کتابخوانی نیز اشاره کرد و گفت: این فرهنگ از نیازهای امروز جامعه است که باید ترویج یابد به گونه ای که هر خانواده ایرانی در منزل خود دارای یک کتابخانه باشد و با این کار، به افزایش سرانه مطالعه کمک کند.

وی همچنین با عرض تسلیت شهادت هشت نفر از پرسنل وظیفه و پایور مرزبانی نیروی انتظامی در حمله اشرار هنگ مرزی چالداران استان آذربایجان غربی، افزود: مرزداران برای برقراری امنیت کشور در مرزها تلاش فراوان داشته و با تقدیم جان خود از مرزهای کشورمان به خوبی حراست می کنند.

0
Your rating: خالی

دیدگاه‌ها

ارسال نظر جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.
کد امنیتی
لطفا عبارت امنیتی را وارد نمایید.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

 

تمام حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی تیتر یک می باشد و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع بلا مانع است.

طراحی شده توسط صددروازه

 

تلفن تماس : 02335262917

تلفن همراه مدیر مسئول: 09193330240

رایانامه : titreyek[a]chmail.ir

بازگشت