سه شنبه, 26 تير 1397 - الثلاثاء 05 ذو القعدة 1439 - Tuesday 17th July 2018

کمک 60 میلیون تومانی دامغانی ها به نیازمندان/ 150 یتیم تحت پوشش کمیته امداد دامغان

@count ساعتارسال به دوستان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
رئیس کمیته امداد امام خمینی دامغان؛
کمک 60 میلیون تومانی دامغانی ها به نیازمندان/ 150 یتیم تحت پوشش کمیته امداد دامغان
همشهریان دامغانی متوسط ماهیانه 60 میلیون تومان از طریق18 هزار صندوق صدقات کمک کرده اند که نسبت به سال گذشته رشد 11 درصدی داشته است.

ه گزارش خبرنگار تیتریک دامغان ؛ حمیدرضا کشاورزیان درگفتگو با خبرنگار تیتر یک در کمیته امداد دامغان، در تشریح اقدامات خدماتی و تأمینی این نهاد طی هفت ماه گذشته، بیان کرد: در هفت ماه گذشته 2 میلیارد و 136 میلیون تومان به تعداد 136 فقره وام قرض الحسنه

در غا لب طرح اشتغال زایی به افراد تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) پرداخت شد که 60 درصد از تعهد امسال تا کنون انجام گرفته است.

45 میلیون تومان کمک هزینه آموزشی به مددجویان

وی در خصوص آموزش خود کفایی بیان کرد: در غالب طرح آموزش خود کفایی 45 میلیون تومان  کمک هزینه آموزشی برای افراد تحت پوشش با مراکز علمی آموزشی قرار داد بسته شده و هزینه گردیده است.

رئیس کمیته امداد شهرستان دامغان گفت: طی هفت ماه گذشته با کمک خیرین توانستیم پنج مورد خانواده  تحت پوشش را صاحب مسکن کنیم که در این راستا 79 میلیون تومان هزینه شده است.

خیرین با 5 میلیون، مدد جویان را صاحب خانه کنند

وی در این خصوص تشریح کرد:در طرح نهضت مسکن با هدف تامین و ساخت مسکنبا پنج میلیونی که خیرین می دهند ده میلیون از محل اعتبارات کمیته امداد گذاشته می شود و در نهایت با معرفی به بانک عامل در کوتاه ترین مدت ممکن مدد جویان صاحب خانه می شوند که در این راستا 5 مورد صاحب منزل مسکونی گردیده اند.

کمک 60 میلیون تومانی دامغانی ها به نیازمندان

کشاورزیان در ادامه اظهار کرد: همشهریان دامغانی متوسط ماهیانه 60 میلیون تومان از طریق18 هزار  صندوق صدقات کمک کرده اند که این مبالغ از طریق صندوق های کوچک، متوسط و بزرگ توسط ماموران این نهاد، صدقات مردم جمع آموری گردیده است که نسبت به سال گذشته رشد 11 درصدی داشته است.

رئیس کمیته امداد شهرستان دامغان گفت: همشهریان دامغانی می توانند کمکهای نقدی و صدقات خود را از طریق کد دستوری  # 0231*8877* در هر کجای کشور باشند به حساب کمیته امداد امام خمینی دامغان واریز کنند

150 یتیم تحت پوشش کمیته امداد شهرستان

وی در خصوص ایتام کمیته امداد گفت: تا کنون 150 یتیم تحت پوشش این مرکز می باشد که 284 میلیون تومان بحساب ایتام واریز گردیده که سهم هر کدام از این عزیزان ماهیانه 200 هزار تومان می باشد این مرکز دارای 1300 حامی می باشد که با توجه به تعداد افراد تحت پوشش نیاز به کمک بیشتر از طریق خیرین می باشیم.


انتهای پیام /
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان

0
Your rating: خالی

دیدگاه‌ها

ارسال نظر جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.
کد امنیتی
لطفا عبارت امنیتی را وارد نمایید.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

 

تمام حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی تیتر یک می باشد و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع بلا مانع است.

طراحی شده توسط صددروازه

 

تلفن تماس : 02335262917

تلفن همراه مدیر مسئول: 09193330240

رایانامه : titreyek[a]chmail.ir

بازگشت