شنبه, 30 تير 1397 - السبت 09 ذو القعدة 1439 - Saturday 21st July 2018

گزارش نهایی حسابرسی مستقل دانشگاه آزاد تا پایان سال اعلام می‌شود

@count ساعتارسال به دوستان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
گزارش نهایی حسابرسی مستقل دانشگاه آزاد تا پایان سال اعلام می‌شود
عضو هیئت امنای دانشگاه آزاد از ارائه گزارش نهایی حسابرسی مستقل دانشگاه آزاد تا پایان سال خبر داد.

به گزارش گروه سیاسی تیتریک دامغان به نقل از خبرگزاری تسنیم، محمدمهدی طهرانچی عضو هیئت امنای دانشگاه آزاد درباره اعلام نتایج حسابرسی مستقل در این دانشگاه گفت: متاسفانه در مواردی به بی‌انضباطی‌های مالی و تخلفاتی برخورد کردیم که در حال حاضر منتظر نتایج نهایی حسابرسی مستقل هستیم تا بررسی شود این موضوع به چه میزان سازمان‌یافته بوده است.

رئیس استان تهران و واحد تهران مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی افزود: بدیهی است هیئت‌ امنا نسبت به حقوق دانشگاه و دانشجویان بسیار حساس بوده و تا پیگیری در محاکم قضایی علاوه‌ بر هیئت‌های تخلفات دانشگاه برای بازگشت خسارات وارده مطلب را دنبال خواهد کرد.

بیشتر بخوانید

رهبر: هیچ واحد دانشگاه آزاد اسلامی تعطیل نخواهد شد

وی با اشاره به جلسه اخیر هیئت‌ امنا و ارائه گزارش رئیس موسسه حسابرسی مستقل مفید راهبر گفت: در این جلسه مشکلات اداری به‌کارگیری موسسات دیگری که با توجه به ابعاد وسیع کار به پیشنهاد موسسه و تصویب هیئت‌امنا انتخاب می‌شوند، رفع شد.

  به گفته طهرانچی، با رفع این مشکل ضمن تسریع در روند حسابرسی گزارش نهایی تا پایان سال تکمیل و در هیئت‌امنا ارائه خواهد شد‌.

عضو هیئت‌امنای دانشگاه آزاد اسلامی افزود:‌ در مرحله بعد در مواردی که به تخلفات سازمان‌یافته مدیریتی برخورد کنیم تشکیل پرونده‌های تخلفات مالی از سوی واحدهای حقوقی دانشگاه و ارسال آن در هیئت‌های تخلفات دانشگاه و در صورت لزوم به محاکم قضایی برای احقاق حقوق دانشگاه مدنظر است.

وی تاکید کرد: البته معتقدیم حسابرسی مستقل صیانت از مدیریت اجرایی و کارکنان صدیق دانشگاه آزاد اسلامی است،اما در عین حال با تخلفات صورت‌گرفته نیز باید به‌شدت برخورد شود.

عضو هیئت‌امنای دانشگاه آزاد اسلامی افزود: تاکید ویژه رئیس هیئت‌موسس و هیئت‌امنای دانشگاه آزاد اسلامی ایجاد شفافیت مالی و انضباط اداری در تمام حوزه‌ها و برخورد قاطع با تخلفات مالی و صیانت از حق‌الناس و شهریه‌های دانشجویان است. بر همین اساس مصمم هستیم با صرفه‌جویی و ایجاد انضباط مالی و اداری مانع از تحمیل هزینه‌های بیشتر به دانشجویان شویم.

انتهای پیام/

0
Your rating: خالی

دیدگاه‌ها

ارسال نظر جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.
کد امنیتی
لطفا عبارت امنیتی را وارد نمایید.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

 

تمام حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی تیتر یک می باشد و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع بلا مانع است.

طراحی شده توسط صددروازه

 

تلفن تماس : 02335262917

تلفن همراه مدیر مسئول: 09193330240

رایانامه : titreyek[a]chmail.ir

بازگشت