شنبه, 30 تير 1397 - السبت 09 ذو القعدة 1439 - Saturday 21st July 2018

گستاخی ترامپ بی پاسخ نمی ماند / دیپلماسی ایران در منطقه موفق بوده است

@count ساعتارسال به دوستان
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
امام جمعه شهرستان دامغان؛
گستاخی ترامپ بی پاسخ نمی ماند / دیپلماسی ایران در منطقه موفق بوده است
ایران اسلامی در منطقه و خاورمیانه و دیپلماسی فرامنطقه ای موفق بوده است چرا که در تقویت محور مقاومت، فروپاشی دسیسه عربی، غربی، عبری به رهبری ایرانن موفق عمل کرده است.

به گزارش خبرنگار تیتریک دامغان ؛ نماز جمعه این هفته دامغان به امامت خطیب توانا و امام جمعه محترم شهرستان حضرت حجت الاسلام والمسلمین حسینیان در مصلی نماز جمعه دامغان با حضور نماز گزاران اقامه شد.


امام جمعه دامغان ضمن توصیه و سفارش نماز گزاران به تقوی خاطر نشان کرد: تقوی یعنی آنجا که به شما امر کرده باید حاظر باشی و آنجا که تو را نهی کردن حاظر نباشید.

حجت السلام والمسلمین حسینیان اشاره کرد: گرامی میداریم یاد ونام شهید کشوری و همچنین شهید دستغیب که بدست منافقین کوردل به شهادت رسید از خاوند متعال علو درجات را برای این عزیزان و همه شهدا اسلام خواستند.
گستاخی ترامپ قابل بخشش نیست
خطیب نماز جمعه دامغان گفت: ترامپ در اقدامی گستاخانه با موافقت انتقال سفارت به قدس شریف به دنبال فرار از شکست های پی در پی این کشور و همپیمانانش در منطقه می باشد و این فرار رو به جلو است گستاخی او قابل بخشش نیست.
همپیمانان آمریکا نیز مخالف انتقال سفارت
رئیس شورای فرهنگی شهرستان دامغان اظهار کرد: در همین چند ساعت گذشته مشاهده میکنید که موجی از انتقادهای کشور های منطقه و مسلمین و حتی هم پیمانانش با این تصمیم شروع شده است و مطمئنا با برخورد شدیدتری در آینده نزدیک مواجه خواهد شد.
بیت المقدس رمز وحدت مسلمین

امام جمعه شهرستان دامغان در ادامه گفت: بیت المقدس اولین قبله مسلمین و رمز وحدت مسلمین که بعد ازمکه دارای ارزش معنوی بالایی می باشد و باید بدانند که منطقه فلسطین برای مردم فلسطین است این افراد در دنیا مانع صلح و سازش می باشند.
خوودسوزی با یک مهره سوخته

حجت السلام و لمسلمین حسینیان اشاره کرد: همکاری صعودی ها با علی عبدالله صالح  خوودسوزی با یک مهره سوخته بود او که با یارانش در پی فتنه انگیزی جدیدی بودند با کمک خداوند متعال و همت مردم یمن نابود شد.
دیپلماسی موفق ایران در منطقه

خطیب نماز جمعه دامغان گفت: ایران اسلامی در منطقه و خاورمیانه و دیپلماسی فرامنطقه ای موفق بوده است چرا که در تقویت محور مقاومت، فروپاشی دسیسه عربی، غربی، عبری به رهبری ایرانن موفق عمل کرده است.
رئیس شورای فرهنگی شهرستان دامغان اظهار کرد: در نشان دادن فتنه سیاه داعش و براندازی این نطفه شوم آمریکایی اسرائیلی، و بلند کردن پرچم اقتدار و امنیت در منطقه برای همگان آشکار و قابل روئیت است.

انتهای پیام /
پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان

0
Your rating: خالی

دیدگاه‌ها

ارسال نظر جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.
کد امنیتی
لطفا عبارت امنیتی را وارد نمایید.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

 

تمام حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی تیتر یک می باشد و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع بلا مانع است.

طراحی شده توسط صددروازه

 

تلفن تماس : 02335262917

تلفن همراه مدیر مسئول: 09193330240

رایانامه : titreyek[a]chmail.ir

بازگشت