گشت‌های مشترک مبارزه با احتکار کالا در استان سمنان تقویت شود

پایگاه خبری تحلیلی تیتریک شهرستان دامغان
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت سمنان:
گشت‌های مشترک مبارزه با احتکار کالا در استان سمنان تقویت شود
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان بر ضرورت تقویت گشت‌های مشترک بازرسی ویژه مبارزه با احتکار و اختفاء کالا در استان تاکید کرد.

بهروز اسودی ضمن اشاره به برگزاری سومین جلسه کمیته مبارزه با احتکار و اختفاء کالا در استان سمنان با ابراز اینکه گشت‌های مشترک مبارزه با احتکار کالا در استان سمنان باید تقویت شود، تصریح کرد: تمامی کالاهایی که در انبارهای احتکار کشف می شود به عنوان کالای احتکار شده ضبط خواهد شد.

وی تصریح کرد: علاوه بر 25 قلم کالایی که در سبد کالایی مردم اولویت اول و جز کالاهای اساسی محسوب می شود ، تمام کالاهای کشف شده در انبارهای احتکار کالا به عنوان کالای احتکار شده ضبط و برابر با قانون برخورد می شود.

رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان با اشاره به ضرورت برگزاری گشت های مشترک بازرسی در راستای شناسایی انبارهای احتکار کالا افزود: این سازمان با همکاری دستگاه های زیربط و عضو ستاد مبارزه با احتکار از قبیل تعزیرات حکومتی، نیروی انتظامی، جهاد کشاورزی و شرکت شهرک های صنعتی اقدام به بازرسی از انبارهای کالای اساسی خصوصا مواد غذایی، نهاده های دامی، لوازم یدکی و ساختمانی و غیره می کند.

وی با اشاره به اجرایی شدن مرحله دوم طرح سامانه جامع انبارها در استان سمنان خاطرنشان کرد: تمامی انبارها و مراکز نگه داری کالا باید شناسه دار باشند و انبارهای فاقد شناسه و همچنین انبارهایی که نسبت به اعلام موجودی کالا اقدام نکرده اند به عنوان انبارهای احتکار کالا محسوب می شوند.

اسودی در پایان ضمن ارائه گزارشی درخصوص تخلفات و پرونده های احتکار، اختفاء و امتناع از عرضه کالاهای حساس و ضروری تصریح کرد: باید جریمه های محتکران بازدارنده باشد و بر فروش اموال و کالاهای احتکار که از انبارها و واحدهای صنفی کشف می شود نظارت لازم و دقیق صورت پذیرد.

مهر

انتهای پیام / م

0
Your rating: None

Comments

Post new comment

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

 

تمام حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی تیتر یک می باشد و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع بلا مانع است.

طراحی شده توسط صددروازه

 

تلفن تماس : 02335262917

تلفن همراه مدیر مسئول: 09193330240

رایانامه : titreyek[a]chmail.ir

بازگشت